Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 5/6, NHL 1/1, NFL 1/1, Monaco je dosao 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal skoro idealno, samo je Basel neobjasnjivo zakazao, 0-1 porazom kod kuce. Barsa i Napoli taman 2+; Liverpool srecno dolazi; Holandjani rutinski; Club Brugge i Real Potosi, nisu mogli lakse; Francuzi ponovo opravdase poverenje. NHL fino. NFL je iznenadio velikim brojem poena u finalu, nije bilo dileme oko overa.

Sanirah nedelju, te je ostalo nesto i za bankiranje (nedelja je bila solidna, osim utorka koji je i napravio minus, koji se vukao do juce).

Danas znacajno slabije nego juce.

 

 

Fudbal

 

Ajax II-Helmond 3+

PSV II-MVV 3+

 

Lazio-Genoa 2+

Jorge Wilstermann-Destroyers 2+

 

Kvote, 1.92, 1.35.

Holandija 2 kao i obicno; Lazio i Wilstermann opreznije.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Nashville 5+

Edmonton-Tampa 5+

 

Kvota 1.95.

5+ trend, NY Islanders 8/10, Nashville 5/10, Edmonton 7/10, Tampa 8/10.

Link to comment

Za ljubutelje ikseva i prekidanja serija mozda budu interesantna dva meca:

 

Carolina - Phila: Carolina 14 utakmica bez neresene, kod kuce 9 7 9, Phila na strani 8 7 9. Forma: Carolina u poslednjih 10 ima 4 0 6, Phila 2 4 4. Dakle, i jedni i drugi kljakavi, a redno bi bilo da i kd Caroline dodje X. 

 

Pittsburgh - Vegas: Pingvini 10 utakmica bez neresene, kd kuce 11 9 7 (6 pobeda zaredom kod kuce), Vegas na strani 12 6 10 (u polsednjih 5 na strani imaju 3 1 1). Forma: Pingvini u poslednjih 10 utakmica 7 0 3, Vegas 5 2 3. Igrali jednom ove sezone Vegas dobio 2:1 kod kuce. Na kladionicama je Pittsburgh blagi favorit (2.30) i u odlicnoj je seriji kod kuce, ali nije ni Vegas maciji kasalj. 

 

 

Link to comment

Fudbal 1/2, NHL 1/1. Holandjani zatajise, no ne mogu ni oni bas uvek doci; dobro je sto spojih oba promasaja. Wilstermann sam razmatrao i za 3+, prodje nekako i ova kombinacija. NHL dobro odabran, preskocih Starse, koji odose u minus. Ok je ovo bilo na kraju; uzeh nesto, bez preteranog rizika sa uplatom.

Danas isto kao i juce, kada je o uplati rec.

 

 

Fudbal

 

Paderborn-Bayern 3+

Socheaux-PSG 3+

 

Kvota 1.62.

Samo jedan tiket danas. Bayern obicno izbegavam kada gostuje, no protivnik je slab. PSG standardno.

Jaca grupa.

 

 

NHL

 

Columbus-Washington 5+
Pittsburgh-Las Vegas 5+

 

Winnipeg-Arizona w1

 

St. Louis-Minnesota w1

Chicago-Calgary w1

 

Kvote, 1.38, 1.96, 2.85.

5+ trend, Columbus 3/10, Washington 7/10, Pittsburgh 6/10, Las Vegas 7/10. Fiks ucinak, Winnipeg 6-4 (4, 2), Arizona 2-8 (1, 4), St. Louis 6-4 (5, 3), Minnesota 6-4 (5, 2), Chicago 3-7 (3, 5), Calgary 4-6 (3, 2). Over dabl je relativno nepouzdan; Columbus igra tvrdo, no tradicija navodi na over; Fleury se vraca u Pittsburgh i bice sigurno nalozen da se pokaze. Winnipeg bi trebao biti zicer, uprkos vecem broju povredjenih igraca kod domacina. Blues igram posto su domacini, kako bi povecali prednost, u odnosu na konkurenta iz divizije. Blackhawksi su u neugodnoj situaciji i svaki bod im je bitan (5 ispod crte).

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Houston >212.5

Golden State-Oklahoma H1(-6.5)

 

Kvota 2.64.

Rocketsi uobicajeni over, dok je na drugom paru granica za poene previsoka, te probah fiks.

Jaca grupa.

 

Fudbal + hokej, Marseille 2+, Genk w1, Leverkusen 2+, Rangers 2+, Falkirk 2+, Swansea w1, Karpat w1, Kongsvinger 5+, Vaxjo w1, Herlev 5+, Thurgau 5+, Grenoble 5+. Kvota 9.99.

Link to comment

@Nesh
Carolina x, a Pitsburg 5:4.
Ja uvek volim da probam tako veće kvote, tako da nemoj da se ustručavaš da kačiš te tvoje ideje, jer vidim da često pogađaš. [emoji4]
Idemo dalje!

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Link to comment

Fudbal 1/1, NHL 2/3, NBA 0/1, Bayern je dosao 6+. Fudbal ok. Bayern i PSG, lagani prolazi. Mogao je PSG malo efikasnije doci, nakon brzih 4-1, ocekivao sam sigurnih 7+. Hokej takodje dobro, mada uz dosta srece. Winnipeg nekako dobija; Pittsburgh neocekivano lak over, dok na Capitalsima gol, za prolaz, pada u zavrsnom minutu regularnog toka meca. NBA naravno nije mogao doci. Ocekivao sam prolaz kombo tiketa, nakon sto je Houston otisao u over, no "pokojna" Oklahoma dobija Golden State, u mecu gde sam ocekivao 20 razlike, ali za domacina. Mali plus na kraju; Golden State mi je izbio solidan dobitak.

Nastavljamo sa istim nivoom uplate.

 

 

Fudbal

 

PSV-Excelsior 3+

Roda-Ajax 3+

 

Tottenham-Newport 3+

Sevilla-Leganes 2+

 

Aurora-Sport Boys 2+

Nacional Potosi-The Strongest 2+

 

Kvote, 1.76, 1.59, 1.43.

Uglavnom standardni timovi. Bolivijci su krenuli jako, izuzetno efikasno; Tottenham se zestoko obrukao na prvom mecu, a ako mogu Francuzi da prave onakve goleade na kup mecevima, kao juce, ne vidim zasto bi ovi sa Ostrva zaostajali.

Sva tri para su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Toronto-Nashville 5+

Los Angeles-Edmonton 5+

 

Kvota 2.17.

5+ trend, Toronto 6/10, Nashville 5/10, Los Angeles 6/10, Edmonton 8/10.

Relativno sumnjivi parovi danas, slabija grupa.

 

 

NBA

 

Miami-Houston >205.5

 

Kvota 1.60.

Prilicno niska granica na ovom mecu (zbog domace ekipe naravno), te odigrah poene.

Jaca grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Tottenham se ponovo zestoko obrukao, samo 2-0; cini mi se 3-4 promasaja, na prazan gol. Protiv cetvrte lige, ocekujem 4/5-0 i to ako nisu raspolozeni.

Ajax dodje 5+ i 6+, PSV samo 1-0, no to ajde i da razumem, no ovo prvopomenuto...

Sitno odigrano, no svejedno nervira, narocito kada se gleda (na kompu Tottenham, na Areni Sevilla).

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam Nacional i Vasco domacin golovi, 2+, u oba, 3+ i 4.  Vasca nisam 2+... i sitne dublice. A odustao od Bolivijaca. Dobre kvote... pisacu one koje udju :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...