Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Kod nas relativno malo ljudi igra posle 23h, pa to i nije nesto cudno. Mene prvog nervira to stalno cekanje, da li neko igra ili ne, posto volim da odigram rano, pre nego sto granice skoce.

Desavaju se i u MLB delu promene startera u zadnji no ne toliko cesto kao ovde. Kod hokeja jr prednost, sto se ranije zna koa igra, a ko ne igra.

Link to comment

Prate samo dok ne izbace prve kvote, Onda utice iskljucivo trziste. Kladionice su na pocetku mnogo vise ucestvovale u kreiranju ishoda dogadjaja. Odavno su shvatili da im je to bespotrebno, tj. da im je dovoljno da drze uplate priblozno jednake na sve ishode i uzimaju siguricu tako. Mnogo je slucajeva gde uplate mnogo menjaju logiku. Tipa igranje na Real i ako su go kurac, ali kvote na njih nedeljama vrtoglova padaju na svakoj utakmici. Trpaju ljudi ko ludi. Pa Federer. Kad god da igra i protiv bilo koga kvote na njega su nerelano niske. Trpaju ljudi. Da ne pricam koliko su npr, na izborima uplate na Belog drzale neverovatno visoku kvotu na 2. mesto jankovica, iako je bilo jasno ko je tu veliki favorit. 

 

U najkracem, jebe se njima za realnost (cim izbace prve kvote). Samo prate uplate i koriguju. A to urade relativno brzo po izbacivanju kvota kada je minimalan procenat uplata vec prosao.

Link to comment

Fudbal 4/4, PSG je dosao 6+, Monaco 5+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal je prosao prilicno lako, ako izuzememo Lazio, gde je treci gol pao dosta kasno. Francuzi raspucani, mada u njih nisam ni sumnjao. Real sam prosao na jedini moguci nacin. Kao sto se to cesto desavalo, prodje kombo tiket, cim sam smanjio uplatu (u Lazio i Real, nisam smeo da se zakunem, te bih tesko i odigrao jace). Taman da se sanira onaj nesretni ponedeljak.

Danas malo jace, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Espanyol 3+

 

Club Brugge-Oostende 3+

 

Kvote, 1.29, 1.47.

Barsa je porazena u prvom mecu sa 1-0, te ocekujem ozbiljan pristup i njihov lagani trijumf. Club Brugge igra odlicno, te je nastavak efikasne serije izgledan. 3+ trend, Barcelona 6/10, Espanyol 4/10, Club Brugge 9/10, Oostende 5/10.

Oba para su u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Frisk Asker-Lorenskog 5+

Manglerud-Kongsvinger 5+

 

Dallas-Toronto 5+

La Vegas-NY Islanders 5+

 

Florida-Washington 5+

 

Philadelphia-Tampa 5+

Pittsburgh-Minnesota 5+

 

Kvote, 1.69, 1.68, 1.43, 2.16.

5+ trend, Frisk Asker 6/10, Lorenskog 8/10, Manglerud 7/10, Kongsvinger 9/10, Dallas 7/10, Toronto 3/10, Las Vegas 5/10, NY Islanders 8/10, Florida 8/10, Washington 7/10, Philadelphia 6/10, Tampa 7/10, Pittsburgh 5/10, Minnesota 5/10. Norvezani su uvek verovatni, tu nema zbora. Toronto igra tvrdo, u poslednje vreme, retko gube u regularnih 60 minuta; Dallas se probudio ofanzivno; Radulov im je veliko ovosezonsko pojacanje (malo sam sumnjao da ce se uklopiti tamo, gde nije prva zvezda tima). Islandersi, tu ne treba posebno objasnjenje. Florida i Washington imaju tradiciju overa. Philadelphia je nepredvidljiva, dok je Tampa ekstra kvalitetan tim. Pingvini igraju bolje, nalaze se medju 8 na Istoku trenutno, mada ce biti cupavo do kraja. Wild se takodje bori za doigravanje i tesko je proceniti sta mogu iz dana u dan.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

Sada sledi All-Star pauza u NHL sektoru (do utorka).

Link to comment

E svasta kako prijatno iznenadjenje doziveh upravo.. Hocu da igram Coritiba domacin golovi, gledam Meridian, nemaju u ponudi to, samo obicni glovi. Mocart ni nema u ponudi, a Planet ima sve igre i to najbolje kvote (dom3+ 2.75 i dom4+ 5.5). Odem do njih kazu ne moze u singlu, mora jos dva dogadjaja. Buduci da sam imao losa iskustva sa tim dodavanjem kvota od 1.01 i resim da odem u Meridian i probam slobodno igru, pa ako daju kvote blizu Planetovih igram. Medjutim u odnosu na ocekivanih 2.5-2.6 za dom3+ oni mi daju celih 4. Ja nevera. Brze odigram i dom4+, a oni kvotu 7... I dalje mi nije jasno, gledam planet, gledam strane kladionice, svuda kvote one od malopre, nista se ne desava. I shvatim da se ovi zajebali... Onda probam domacin u oba i dobijem kvotu jadnih 1.7. Mrsh olosu!

 

Posle 2 min ubace uzivo tu tekmu i kvote za moje igre 2.4 i 4.4... Bukvalno sam odmah mogao da igram kontru i uzmem nekih 15-20% cistih, ali nisam jer nisu to neke prevelike uplate da me zadovolji to. Kad su se vec zeznuli da se nadam da ce Coritibska braca da me ispostuju. Nek 3 daju, ne moraju cetvrti :) Sa ovim kvotama bila bi to lepa zarada... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...