Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Miljenko, jel znas sta se desava u Boliviji, dva dana se otkazuju mecevi... A videh negde da Arena krece da prenosi Bolivijsku ligu. Bas lepo, da se uvere ovde koliko je evropski fudbal go kurac u odnosu na pravi fudbal u JA :)

Link to comment
Daj singl sa kvotom 1,7 i moze :P Pusti ove tepihe... [emoji3]

 

A otkud sad Ajax jbte... mislio sam da je to u pola 5...

 

Briz 1,75.

 

A koji to kladionicar nije sujeveran, molicu lepo?!

 

Edit: Ubedjen sam da je BMG X 3,30

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

Link to comment
Sevilja Girona, GG3+, GG4+, 5+, gost2+, gost u oba i gost3+. Odlicne kvote sve... Girona je dobra i ovde potcenjena.
Nista manje nije dobra Sevilja kod kuce... malo/mnogo zavisi i od drugih faktora kako se utakmica razvija. moze biti 3:2 a i 1:0 :pera.kojot:
Link to comment
11 minutes ago, Timmy said:

Miljenko, jel znas sta se desava u Boliviji, dva dana se otkazuju mecevi... A videh negde da Arena krece da prenosi Bolivijsku ligu. Bas lepo, da se uvere ovde koliko je evropski fudbal go kurac u odnosu na pravi fudbal u JA :)

Trazio sam, ali ne nadjoh. Vidim da nastavljaju sledeceg petka na noc. The Strongest-Bolivar, u nedelju uvece.

 

Kanadjanke bas i nisu toliko dobre, koliko sam ocekivao. Na 1.01 kvotu u fiksu, ocekujem bar 2-3 gola, u prvoj trecini.

Link to comment
17 minutes ago, mlatko said:
1 hour ago, Timmy said:
Sevilja Girona, GG3+, GG4+, 5+, gost2+, gost u oba i gost3+. Odlicne kvote sve... Girona je dobra i ovde potcenjena.

Nista manje nije dobra Sevilja kod kuce... malo/mnogo zavisi i od drugih faktora kako se utakmica razvija. moze biti 3:2 a i 1:0 :pera.kojot:

 

Jbga sad ;) Trenutni rezultat je nerealna, bolja je Girona... Igrao sam da ga daju 4.65, pa cu jos da pojacam,.. igram i 2+ na mecu. Mora da padne. valjda

Link to comment

dade ga odmah Tvente, pa sam dodao Domacin3+ po 3.4

 

edit. prnal za Ajax, sad ce da ga omase

 

edit2. nece :) udje 3+ za 3 min. Al sam sitno, planirao da dodajem, al me preduhitrise

Edited by Timmy
Link to comment
 

Jbga sad [emoji6] Trenutni rezultat je nerealna, bolja je Girona... Igrao sam da ga daju 4.65, pa cu jos da pojacam,.. igram i 2+ na mecu. Mora da padne. valjda

Interesuje me odakle ti to da je Girona bolja od onoga sto je (Sevilja) uradila? Po kojoj statistikci™

 

 

Edit: ako si pricao o "bolja od onoga sto su kvote predvidjale" onda je ok. Razumem.

Link to comment

Mene je Djirona roknula protiv Reala (tukli ih kuci 2:1) a ubrzo sam ih pao kad su odigrali 1:1 kod Sosijedada. U dobroj su seriji ceo decembar, ove godine su tukli Bilbu i 1:1 sa Atletikom (tad sam ih izbegao, cini mi se).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...