Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

suviše je random faktora kad se igra na golove, igrače itd

 

jedino na surove favorite, onda možeš da budeš siguran da će do kraja da rade za tebe, i da će sudije da pomognu ako treba

Link to comment

Meni jedino igra na golove, daje rezultat u duzem periodu. Na fudbalskom fiksu sam godinama gubio novac.

MLB mi je jedino dobar za fiks, a i to verovatno jer nema neresenog ishoda.

Link to comment

Zato ja favorite cesto igram pobedu sa +1 pa spojim s jos kojom utakmicom. Ili jos bolje ako barca ima kvotu 1.10 odigram da ce pobediti prvo poluvreme. Redovno barca u takvim situacijama dobije prvo poluvreme pa onda rutinski igraju u drugom poluvremenu. 

 

Link to comment

Meni fiks na fudbalu, bas slabo dolazi; 3-4 godine ga nisam uopste ni igrao i nisam prolazio lose. 

Ja od 2-3 najbolje ekipe na svetu, ocekujem da u 90% slucajeva mogu bar do 3+, ako ne i sire. 

Razumem da padne nesto, kao ovo sto cu probati sutra; Colo Colo 2+, Man Utd 2+ i Dodrecht 3+, Helmond 3+ i Fortuna Sittard 3+, Ajax II 3+; no kod ovog vecerasnjeg, ocekujem rutinski prolaz; narocito kada je razvoj situacije kao danasnji.

Link to comment

U vecini situacija ih moram vezati sa necim, a to nema neku prolaznost. Na fudbalu je na fiksu mnogo teze uzeti novac, u odnosu na golove; jedan ili dva tima mi ne cine preveliku razliku. Igrao sam godinama to i nije imalo nekog preteranog efekta. Prosla godina je prva, koja je bila losa i za golove i za fiks (koliko cujem od ljudi koji ga stalno igraju, ja sam ga ubacivao samo povremeno).

Na golovima mi je uvek nesto veca kvota na ovim top timovima,a ja ocekujem da oni uvek mogu dati 2-3; inace zbog cega onda igraju, da dobijaju sve po 1-0. Bolje neka batale onda, odnosno za to im i ne trebaju toliki milioni ulozeni u tim.

Ima nekih timova koji su kilavi na strani (Napoli, Bayern, Juventus, pa njih tada obicno preskacem).

Danas ima jedan mec, koji je iz opsega teske procene, Yeovil-Man Utd; 2+ ili 2 dilema.

Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 3/4, Club Brugge je dosao 5+, prosao je i prateci teniski tiket. Razocarah se na fudbalu zestoko. Club Brugge je opravdao poverenje, ali je Barsa razocarala skroz (kilavih 2-0, na utakmici gde 60+ minuta, nije mogao da padne jedan gol). Hokej korektno. Kazem korektno, posto je najsigurniji over par (Las Vegas-NY Islanders) pao. Norvezani prodjose rutinski, kao i dva preostala NHL tiketa. Minimalan plus na kraju, mada ne mogu biti zadovoljan ucinkom, posto su oba pada bila iz jace grupe.

Isti nivo uplate danas.

 

 

Fudbal

 

NEC-Den Bosch 3+

RKC-Ajax II 3+

 

Helmond-Almere City 3+

Fortuna Sittard-Emmen 3+

 

Yeovil-Man Utd 2

Colo Colo-S. Wanderers 2+

 

Kvote, 1.93, 2.51, 1.35.

Uklopih par meceva iz Holandije 2, te Man Utd u fiksu, posto su nepouzdani za golove.

Prva stvar je na kombo tiketu.

 

 

Hokej

 

Graz-Salzburg 5+

 

Ban. Bystrica-Kosice 5+

Nitra-Detva 5+

 

Wolfsburg-Mannheim 5+

 

Kvote, 1.35, 1.96, 1.50.

5+ trend, Graz 7/10, Salzburg 6/10, Ban. Bystrica 9/10, Kosice 9/10, Nitra 8/10, Detva 7/10, Wolfsburg 5/10, Mannheim 7/10.

Blizi se playoff u svim ligama, te ce mecevi biti sve tvrdji, samim tim i 5+ prolaznost slabija. Graz se bori za top 6; Ban. Bystrica, Kosice, Nitra u borbi za sto bolju poziciju, dok je Detva prezaljena; Wolfsburg i Mannheim u tesnoj borbi za doigravanje.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

New Orleans-Houston >223.5

 

Kvota 1.60.

Par koji lici na lagani plus, mada je ove sezone tesko bilo sta predvideti.

Kombo tiket.

 

Prateci tiket, Charlotte w1, Cleveland w1, Toronto w1, Chicago w1, Memphis H1(+5.5), San Antonio w1. Kvota 9.83.

 

 

Tenis

 

Halep-Wozniacki 1

 

Kvota 1.65.

Poslusah Glija ovde, posto cu gledati mec sigurno.

Slabija grupa.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/3, hokej 3/3, NBA 1/1, tenis 0/1, Ajax II je prosao 5+ i 6+. Menjao sam jaci tiket iz Holandije 2 i to se nije pokazalo kao dobro resenje. Preostala dva prodjose; Ajax II i dalje raspucan. Hokej idealno. U Mozzartu pogresise kod domacinstva za mec Nitra-Detva, no svejedno racunase postugnut rezultat (ne bunim se :happy:). NBA prodje nekako, nakon neubedljivog treceg perioda. Tenis ko tenis, ne mogu ga pogoditi; igraj poene/gemove i ne razmisljaj. Sasvim dobar dan na kraju i fin plus; mozda sam pravio preveliku kvotu na kombo tiketu (dovoljna je ukupna kvota oko 5).

Danas malo jace, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

PSG-Montpellier 3+

 

Twente-PSV 3+

 

Peterborough-Leicester w2

Newport-Tottenham 2

Chievo-Juventus 2

 

Bayern-Hoffenheim P/K1

Valencia-Real Madrid 3+

 

Kvote, 1.38, 1.46, 1.89, 1.50.

Danas nisam imao previse dileme, koje timove odigrati, eventualno kako upotrebiti Bayern. Cini se da je Neymar spreman, te odigrah standardno PSG. PSV i Twente donose tradicionalno efikasne duele. Fiks tiket deluje kao zicer, uz ogradu kod prvog para. Bayern odigrah u opreznijoj poluvreme ili kraj varijanti; Valencia igra dobro i tu nista osim golova, ne dolazi u obzir.

Ove kombinacije cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, West Ham P/KX, Brighton P/KX, Fulham 2P2+, Portsmouth P/KX, Blackburn 2P2+, Oldham P/KX, Forest Green 2P2+, Dag&Red 2P2+, Fylde 2P2+, Brechin 2P2+, Peterhead 2P2+. Kvota 557.54.

 

 

Hokej

 

Kongsvinger-Lillehammer 5+

Bern-Ambri 5+

 

Kvota 1.84.

5+ trend, Kongsvinger 9/10, Lillehammer 8/10, Bern 6/10, Ambri 6/10. Sumnjiva kombinacija danas, te ovo stavih u slabiju grupu.

 

 

NBA

 

Denver-Dallas >203.5

 

Kvota 1.60.

Kladionice mi donekle pomazu, ovim kasnim ubacivanjem meceva u ponudu, kako ne bih odigrao presiroko (verovatno bih probao fiks na Golden State). Ne secam se da je fiks dolazio ovako lose; tu ne mislim na hendikep, nego obicnu pobedu sa produzetkom. Chicago, San Antonio, lagano izgubise kod kuce; da su neki ekstra protivnici u pitanju, pa i da razumem. Ranijih sezona bih ovde stavio neki solidan novac i verovatno psovao i sada.

Slabija grupa.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...