Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Toliko o fiksu. Bayern gubi 2-0 kod kuce, kao da im je Barsa dosla (mada ne verujem da bi i oni mogli tako brzo da uvale dva komada), smor.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ma trebao sam golove, kao sto uvek i igram na ove top timove; posebno kada su domacini. Koja je bila verovatnoca, da Hoffenheim ovde da dva gola, 1%, ili tome slicno.

Ne umem da biram fiks, a bonus je da te meceve koje i odigram u fiksu, obavezno ne gledam.

Link to comment

Razumeo bih da je Bayern kiksirao danas, no ovo za Tottenham mi vec nije jasno. Igra im skoro kompletan napad, protivnik je iz cetvrte lige i ne mogu da daju gol i dalje. Ja ne znam ligu/zemlju, gde to moze da se desi.:huh:

Link to comment

Fudbal 2/4, hokej 0/1, NBA 0/1. Fudbal meh, sto bi rekli mladi. Bayern okrece 0-2, Real lako do 3+. PSG me je poduze nervirao, no i to prodje. PSV je poveo u 4. minutu i onda nista do samog kraja. Leicester i Juve prolaze, a za Tottenham i nemam neki specijalan komentar, osim da verujem da ovo mora biti namesten mec (nema trika da ovi ne dobiju ekipu iz cetvrte lige, sa skoro kompletnim prvim timom). Morao je i hokej zakazati, mada nije falilo mnogo. NBA je doneo neverovatan rezultat u Denveru; 180 poena, pa vise pada na mecevima EL. Los dan, u sustini tesko da je moglo slabije od ovoga; na fudbalu su morala proci dva tiketa, ovako ili onako.

Danas malo jace u odnosu na juce; red bi bio, da bar jedan dan u nedelji, dodje sve sto treba (pri cemu sam bio skroman i nisam odigrao presiroko).

 

 

Fudbal

 

Cardiff-Man City 3+

 

Napoli-Bologna 3+

 

Aurora-The Strongest 2+

Bolivar-Jorge Wilstermann 2+

Sport Boys-Guabira 2+

 

Villem II-AZ Alkmaar 2+

Milan-Lazio 2+

Marseille-Monaco 2+

 

Kvote, 1.42, 1.51, 1.80, 1.70.

City igra ozbiljno, nevezano za takmicenje, pa takav pristup ocekujem i danas. Napoli igra dosta ofanzivnije kao domacin. Bolivia je otvorila sezonu; opreznije prvo kolo. AZ, Lazio, Monaco, su vec standardne ekipe, ali i to bez zaletanja.

Prve dve stvari su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Ajax w2, Inter w2, Chelsea 1, Torino 2+, Rangers 2+, Leverkusen 2+, A. Madrid 1, Lyon 2+, Sevilla w1, Barcelona 1. Kvota 6.44.

 

 

Fudbal + hokej

 

Barcelona-Alaves 3+

Mannheim-Iserlohn 5+

 

Kvota 1.78.

Barsa jednostavno mora dolaziti efikasnije od ovoga do sada; 19/34 za 3+, je statistika za neki top tim iz Argentine, ili tome slicno (ako se ovaj trend nastavi, nadam se da ce Valverde zakazati u CL kampanji).

5+ trend, Mannheim 7/10, Iserlohn 7/10.

Jaca grupa.

 

 

Hokej

 

Herning-Frederikshavn 5+

 

Kvota 1.43.

5+ trend, Herning 9/10, Frederikshavn 7/10. Blizi se playoff u vecini liga, pa mi je sve teze da nadjem zgodne meceve za golove. Austria 1 danas ima zavrsno kolo, pred podelu lige u dve grupe od po 6 timova, te zato nisam ni dirao nista (Graz sam razmatrao).

Slabija grupa.

 

 

NBA

 

Toronto-LA Lakers w1

San Antonio-Sacramento w1

 

Houston-Phoenix P>109.5

 

Kvote, 1.34, 1.85.

Ne ide mi NBA nikako od ruke, no nadam se da ova dva fiksa mogu proci, makar ovako bez hendikepa. Niska granica u Mozzartu, za poluvreme na Houston-Phoenix, pa probah i ovaj par.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 3/4, hokej 1/2, NBA 2/2, prosao je prateci fudbalski tiket (uz 3 kvote 1). Na fudbalu je City zakazao, sa samo 2 gola, no sve ostalo odigrano je proslo. Hokej polovicno, a i to uz dosta srece. NBA je prijatno iznenadio. Bez kombo tiketa, no fin dan u celini.

Danas minimalna uplata.

 

 

Fudbal

 

PSV II-Eindhoven 3+

 

Belenenses-Benfica P/K2

Albion-St. Johnstone P/K2

 

Kvote, 1.39, 1.49.

Probah i jedan fiks tiket, u nedostatku boljih stvari.

 

 

NBA

 

Atlanta-Minnesota w2

 

Denver-Boston P>98.5

 

Kvote, 1.42, 1.85.

Na Denveru je jutros bila dosta niska granica, te probah poluvreme over.

 

 

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Fudbal 1/2, NBA 1/2. PSV II lagano prolazi, no fiks se nije dao; Benfica masi penal na 0-0 (prava epidemija promasenih penala) i jedva dolazi do boda. NBA slicno. Denver nekako odlazi u plus na poluvremenu, ali je Minnesota uspela da izgubi od ekipe sa najlosijim skorom. Ranijih sezona si uvek imao bar 2 ekipe koje se bore za prvi pik i protiv kojih si mogao da igras; ova je prilicno slaba, verovatno najgora od kada se kladim na NBA. Sitna uplata, pa je i gubitak bio minimalan, u visini dnevnog dodatka nedeljnom budzetu.

Danas duplo jaci ulozi, u odnosu na jucerasnje.

 

 

Fudbal

 

Rennes-PSG 3+

 

Swansea-Arsenal 2+

Huddersfield-Liverpool 2+

Moreirense-Porto 2+

Celtic-Hearts 2+

 

Kvote, 1.40, 2.14.

PSG kao i obicno; polufinale kupa je u pitanju (onaj manje bitan). Liverpool je izgleda upao u krizu, pa se nisam zaletao sa 3+; Porto i Arsenal gostiju, te i to ispratih opreznije; Celtic igra kilavo, sve neke tesne pobede.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

Hokej

 

Zvolen-Nitra 5+

Hvidovre-Herning 5+

 

Winnipeg-Tampa 5+

 

Pittsburgh-San Jose 5+

 

Dallas-Los Angeles 5+

Calgary-Las Vegas 5+

 

Mannheim-Munchen 5+

 

Kolner-Straubing 5+

Davos-Lugano 5+

 

Kvote, 1.89, 1.35, 1.43, 2.17, 1.43, 2.14.

5+ trend, Zvolen 7/10, Nitra 7/10, Hvidovre 9/10, Herning 8/10, Winnipeg 6/10, Tampa 8/10, Pittsburgh 5/10, San Jose 8/10, Dallas 7/10, Los Angeles 7/10, Calgary 6/10, Las Vegas 5/10, Mannheim 7/10, Munchen 8/10, Kolner 3/10, Straubing 8/10, Davos 7/10, Lugano 6/10.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Houston-Orlando H1(-10.5)

 

Utah-Golden State H2(-4.5)

 

Kvote, 1.65, 1.65.

Orlando bez Vucevica ima samo dve pobede, na prethodnih 15 utakmica, te ocekujem siguran 1. Granice za poene su dosta visoke, plus vecina kladionica daje dosta vise granice za poluvremena (pretpostavljam kako bi odbili igrace od te igre), pa i ovde probah hendikep.

Prvi par je u jacoj grupi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nastavlja se NHL, al do zla boga teski parovi.

 

Boston - Anaheim: Boston 18 utakmica bez poraza, kod kuce 15 5 5, od 2012. nisu pobedili Duckse (mozda se jedna od serija prekine, a mozda bude i X :D). Anaheim na strani 7 9 8. Ove sezone Ducksi dobili kod kuce 4:2.

Kvota na Duckse 3.05, 2& over 4.5 lepih 4.60 (Maxbet). Probacu iznenadjenje, pa sta bude.

Da dodamo tome jos par sigurica :D. Dakle, 

 

Boston - Anaheim  2&over 4.5         4.60

St. Luis - Montreal 1 &over 4.5         3.00   ovo kao realno, mada se St. Luis nije pretrgao sa golovima u poslednje vreme

Winnipeg - Tampa Bay 1&over4.5    3.50   ovo isto racunam u iznenadjenja, iako Winnipeg ima kod kuce 16 2 3 i 6 pobeda u nizu, sto mi se nikako ne svidja)

 

Ukupna kvota 48.30 (Maxbet)

 

 

 

 

.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...