Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/3, NHL 0/1, NBA 1/1, Ajax je dosao 5+ i 6+. Fudbal nije mogao mnogo losije od ovoga, tesko je bilo nesto povezati (barem ne uspesno). NHL nisam uspeo uhvatiti; zestoko se ispromasivase u Torontu, no tu i nisam ocekivao previse. NBA je morao malo da nervira, no nekako prodje.

Tja, vratih dobitke iz dva startna dana nedelje, mada i nije bilo nekih boljih resenja.

Danas za nijansu jaca uplata.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Standard 3+

 

Bolivar-Real Potosi 3+

 

Valencia-Barcelona 3+

 

Santa Fe-Deportivo Tachira 2+

Jorge Wilstermann-Oriente Petrolero 2+

 

Kvote, 1.54, 1.39, 1.44, 1.63.

Club Brugge je reko zakazivao u tekucoj sezoni, jure 1-4 iz prve utakmice. Bolivar kod kuce, standardno. 

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Tampa-Vancouver 5+

 

Buffalo-NY Islanders 5+

Chicago-Dallas 5+

 

Minnesota-Arizona w1

St. Louis-Colorado w1

 

Kvote, 1.38, 1.90, 2.07.

5+ trend, Tampa 8/10, Vancouver 6/10, Buffalo 5/10, NY Islanders 8/10, Chicago 5/10, Dallas 6/10, Fiks ucinak, Minnesota 7-3 (6, 2), Arizona 2-8 (1, 5), St. Louis 6-4 (5, 4), Colorado 6-4 (5, 3).

Prva dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Fudbal + hokej, PSV II 3+, Feyenoord P/K1, HIFK w1, HV 71 w1, Linkopings 5+, Salzburg 5+, Graz 5+. Kvota 6.63.

Edited by Miljenko
Link to comment

Ja ih odvalih na Brizu. Nije mi uslo samo dom4+, sve osatalo lagano... Da izvidam rane od prethodne noci. Nacional u 6. min 1:0 i tako do kraja. Vasco 2;0 HT takodje tako do kraja. 1 gol bilo koga bi mi doneo pozitivnu nulu, a da su dali bar po 1 jos pocepao bih.. nesto bas simbolicno sam branio, ali sam uveren bio da ce jos padati, pa nisam hteo da se lepo odbranim. 

Link to comment

Nego, otvorio mi se maxbet u kraju, jos mi blizi od Meridiana i Mocarta (a za par m dalji od Planeta). I skroz sam zadovoljan. Cesto imaju najbolje kvote na golove. Sto ovako, sto uzivo.

 

Otvorio sam i nalog. Pise da uplacuju 6 do 15% od uplacenih online tiketa. Nema sansi da je to tako, cista prevara. vec planiram da se svadjam. Cim udjes na sajt iskace to da imaju bonus. Al kao sto rekoh, nema sansi da je to tako. Onda bi meni uplacivali ogromne pare jer igram gomilu singlova sa manjim kvotama, pa dosta i pogadjam.. Tipa ako ulozim npr 10.000 ja cu u proseku uzeti 9 do 10 hiljada, I oni da mi na to uplate tih 10%... pa skoro stalno bi onda bio u plusu... Ili igras kvotu 1.02 i na to svakako dobijas od njhi bar 0.6 bonus. Lazu lopovi da je tako, al uskoro cu saznati

Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 3/3, Club Brugge je dosao 5+, Bolivar 5+ i 6+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal onako, mada sam za promenu, dobro grupisao meceve. Club Brugge i Bolivar raspucani; Barsa ponovo samo 2 gola; Santa Fe neocekivanih 0-0. NHL moze se reci idealno. Sva tri 5+ para prodjose; fiks prolazi, uz jednu kvotu 1, posto je Minnesota ispustila veliku prednost. Lep plus na kraju, uz dva promasaja.

Danas za nijansu slabija uplata.

 

 

Fudbal

 

Oss-Almere City 3+

Telstar-Ajax II 3+

 

Leipzig-Augsburg 2+

St. Etienne-Marseille 2+

 

Kvote, 1.97, 1.48.

Holandjani standardno, te 2+ kombinacija, koja deluje zanimljivo.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

NY Islanders-Detroit 5+

Dallas-Pittsburgh 5+

 

Washington-Columbus w1

 

Kvote, 1.76, 1.58.

5+ trend, NY Islanders 8/10, Detroit 5/10, Dallas 7/10, Pittsburgh 6/10. Fiks bilans, Washington 4-6 (4, 4), Columbus 3-7 (1, 6). 

Obe stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Houston-Denver P>112.5

Chicago-Minnesota >212.5

 

Kvota 2.96.

Slabija grupa.

 

Fudbal + hokej, Midtjylland w2, Genk w1, Juventus w2, A. Bilbao 2+, Independiente 2+, Palestino 2+, Karpat w1, Hvidovre 5+, Winterthur 5+, Grenoble 5+, GAP 5+. Kvota 11.02.

 

Link to comment
18 hours ago, Timmy said:

Nego, otvorio mi se maxbet u kraju, jos mi blizi od Meridiana i Mocarta (a za par m dalji od Planeta). I skroz sam zadovoljan. Cesto imaju najbolje kvote na golove. Sto ovako, sto uzivo.

 

Otvorio sam i nalog. Pise da uplacuju 6 do 15% od uplacenih online tiketa. Nema sansi da je to tako, cista prevara. vec planiram da se svadjam. Cim udjes na sajt iskace to da imaju bonus. Al kao sto rekoh, nema sansi da je to tako. Onda bi meni uplacivali ogromne pare jer igram gomilu singlova sa manjim kvotama, pa dosta i pogadjam.. Tipa ako ulozim npr 10.000 ja cu u proseku uzeti 9 do 10 hiljada, I oni da mi na to uplate tih 10%... pa skoro stalno bi onda bio u plusu... Ili igras kvotu 1.02 i na to svakako dobijas od njhi bar 0.6 bonus. Lazu lopovi da je tako, al uskoro cu saznati

 

Uslov je 5 utakmica na tiketu i kvota 5 ili vise.

Link to comment

Evropski hokej mi je doneo 6-7 takvih prolaza ove godine, mada je to naravno sreca.

NHL ima jace timove, pa redje padnu preko dva gola, u samoj zavrsnici (a i to EN).

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas igraju Alaves i Eibar :)

 

Al necu mnogo jako danas...

 

Sinoc me pita zaposleni u Meridianu sto nisam naplatio Sevilju? Ladno je pao gol na kraju koji nisam registrovao i usao mi tiket da daju u oba. Da mi covek to ne rece ne bih imao pojma i bacio bih dobitni tiket. Hvala mu ovako javno :)

 

Nikad mi se nije desilo da previdim gol koji mi donosi lepe pare. Nije mi jasno kako...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...