Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Eibar i Leganes bese. Leganes igra kao da je iz Argentine, a to vec nije nesto sto volim da cackam.

Dosta dilema sam imao danas. Sledi CL, pa izbacih Real i PSG, ostalo kacim posle. Ni statistika mi ne ide na ruku, posto retko prolaze tri vezana kombo tiketa.:sleep:

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 2/2, NHL 2/2, NBA 0/1, Oss je dosao 5+ i 6+, Ajax II 6+, a prosao je i kombo tiket. Fudbal idealno. Oss raspucan, dok se Ajax II i Telstar, probudise u nastavku meca. Leipzig je malo nervirao, no udjose ipak u 2+. NHL dolazi prilicno lako. Capitalsi nijednom nisu bili u zaostatku, a u overe nisam sumnjao. NBA nije prosao, premalo poena u poluvremenu, na Rocketsima. Ove nedelje sam zaredjao sa slabijim ulozima i odmah uletese dva spojena kombo tiketa. Odlican dan.

Danas za nijansu jaca uplata; nakon dosta mantanja, odlucio sam da se ne zalecem sa ulozima.

 

 

Fudbal

 

Bayern-Schalke 3+

 

Tottenham-Arsenal 3+

 

Man City-Leicester 2+

Napoli-Lazio 2+

AZ Alkmaar-Venlo 2+

 

Leverkusen-Hertha 2+

Sparta Rotterdam-PSV 2+

Rijeka-Istra 2+

Iquique-U. de Chile 2+

 

Kvote, 1.36, 1.50, 1.52, 2.02.

Sledi CL, pa neke timove odigrah opreznije (Man City), neke izbacih ( Real Madrid, PSG). Verujem da ce Bayern pokusati da nakanta Schalke, dok je Arsenal nepoznanica, no mora Tottenham odigrati bolje, od onoga protiv cetvrtoligasa. Italijanski derbiji su strasno kilavi ove sezone, te zato i 2+; Holandjani opreznije, kao i Leverkusen.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Fulham 2P2+, Bristol City 2P2+, Blackburn 2P2+, Peterborough 2P2+, Crewe 2P2+, Luton 2P2+, Fylde 2P2+, Leyton 2P2+. Kvota 277.71.

 

 

NHL

 

Boston-Buffalo w1

 

Toronto-Ottawa 5+

Tampa-Los Angeles 5+

 

Kvote, 1.28, 2.06.

Fiks trend, Boston 9-1 (9, 1), Buffalo 4-6 (3, 5). 5+ trend, Toronto 6/10, Ottawa 6/10, Tampa 8/10, Los Angeles 5/10.

Prvi tiket je u jacoj grupi.

 

 

NBA

 

Golden State-San Antonio P>104.5

Phoenix-Denver >214.5

 

Kvota 2.96.

Prilicno niska granica za Golden State, nevezano ko je protivnik.

Slabija grupa.

Link to comment

Ostade 1:2. Navijao sam da ne prime na kraju, draži mi njijovi bodovi nego moj poslednji tiket.

 

Cekam na sitno Totenhem 2:0 po 11.5. Nesto mi se to javilo kad sam gledao analizu.

 

A popodne druga spanska braca pune smrdljivi leganes.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Svaka ti cast.

Ja njih ne bih smeo, nema sanse. Vidim da su 9/22 na 3+.

 

Pusti celu ligu. Odlicna trenutna forma i njih i Eibara.

 

Puta Barca i oni drugi :)

Link to comment

Plus sto Villarreal ne igram (jedino sam ih pratio u EL). Jbg ja volim star timove; te prosecne jedino forsiram u JA.

Glupi Tottenham, sta sve mase.:dry:

 

Znao sam da nema sanse da vezem tri kombo tiketa; bilo je samo pitanje, sta ce pasti.

Edited by Miljenko
Link to comment

Mogao je Totenhem do drugog gola, al jbga, nije lako ubosti kbotu preko 10.

 

Odigrah iz zajebancije Atletiko ostaje 0:1 odmah posle gola na pocetku. Smrde su to, a kvota 8.5 :)

 

Posle Eibar daje 2+, u oba i 3+. Kao i GG i GG3+

Link to comment

Eibar gost golovi: 2+ @3, u oba @4.85, 3+ @8,5.

 

Kao i GG @2.15, GG3+ @3 i GG4+ @5.7, 2&GG @6.4 i 5+@12. 

 

Mora valjda i Leganes da da 1... tako da sam sa 1:2 preyadovoljan,

Link to comment

A odigrao sam i jedan zanimlkjiv tiket za trku spustu na OI nocas. Maxbet stavio 8-9 skijasa u ponudu za pobednika i stavili ostali - kvota 30. Bas su kiksnuli tu.. ne kazem naravno da je izvesno da se to desi, ali sigurno nije kvota 30 da neko od ostalih pobedi. Imam bar jos 5 skijasa koji se mogu nadati medaljama, a ovde ih nema.... A pisao sam bas na temi skijanje kako u spustu imamo mnogo kandidata za medalje. A taj utisak mi je jos veci posto sam video kakva je staza i pogledao sva 3 treninga. Bas je moguce da bude neko iznenadjenje. A na kvotu 30 vredi poksuati. Prvo sam igrao na sitnije, a a onda dodao jos.. pa potencijalni dobitak nije nikako mali

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...