Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

:laugh:

Evropski hokej je izgleda odradio svoje za ovu sezonu, sto i nije neko cudo, jer se svuda blizi playoff.

Benfica je zakazala sinoc, a evo sada i Porto trokira (mada mi domacin tek nije jasan, 0 suteva, a skoro je sat vremena proslo).

Link to comment

Da, to i ja razmisljam. Ima da odigram Sporting na golove sutra i onda ce da uleti neka 1-0 glupost.:laugh:

Mada sam i ja retard; znam da su bezveze u gostima (u vecini situacija; kao da igraju pod pretnjom). Ne razumem da toliko losije igras na strani, kada si za klasu-dve kvalitetniji od protivnika.

Edited by Miljenko
Link to comment

Fudbal 1/2, hokej 1/6, NBA 0/2, PSG je dosao 5+. Na fudbal i nemam previse prigovora. PSG je ponovo lagano prosao, dok je drugi tiket mozda bio presirok. Hokej je totalno zatajio. Evropski deo je odradio svoje i to prilicno dobro; vreme je da ga stavljam samo na pratece tikete. NHL je mogao bolje. Pittsburgh prolazi, no Tampa daje samo gol, u 3-1 porazu. Kingsi ne primaju gol, na jednom od najtezih gostovanja, bez najboljeg golmana. NBA neshvatljivo lose. Kako je Houston dobio samo sa 7 razlike, i dalje mi nije jasno (ocekivao sam rutinskih 20+). Golden State tek ne kapiram. Kompletni, protiv ove sezone ne tako dobrog Jazza, gube sa 30 razlike. Imam utisak da je fiks ranije (pre 3-4 godine i jace), dolazio bolje; mogu razumeti da jedna stvar padne, no obe su vec cudne. Lep minus juce, no osim na fudbalu, nisam ni mogao odigrati bolje. Sada ponovo imam da se pokrivam, tokom preostalog dela nedelje (kao sto je i prosle bio slucaj). Nadam se da ce i kraj iste biti slican (nedelja je sanirala sve).

Danas malo slabiji ulozi, u odnosu na juce.

 

 

Fudbal

 

Man City-WBA 3+

 

Sporting-Guimaraes 3+

 

Everton-Leicester 2+

Tottenham-Man Utd 2+

AZ Alkmaar-Zwolle 2+

 

Kvote, 1.45, 1.53, 2.02.

City standardno; Sporting zbog rezultata konkurencije; prilicno visoka kvota na 2+ na Leicester, ne vidim razlog da tu ne bude golova; moji ce valjda krenuti sa efikasnijim izdanjima.

Svi tiketi su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Toronto-NY Islanders 5+

Washington-Philadelphia 5+

 

Kvota 1.81.

5+ trend, Toronto 4/10, NY Islanders 7/10, Washington 7/10, Philadelphia 6/10.

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

Indiana-Memphis >199.5

Boston-New York >202.5

 

Kvota 2.56.

NBA dolazi tako promenljivo, da je bolje da odigram random poene i da se ne nerviram.

Slabija grupa.

Link to comment

Fudbal 2/3, NHL 1/1, NBA 0/1. Fudbal ok. Prodje kvota oko 2, odnosno 3+ na City (jedva). Portugalci zaokruzise kolo, jos jednim metiljavim mecom (ovaj Sporting mislim da nijednom nije dosao na golove, kada sam ga odigrao). NHL uredno. NBA ocekivano. Uzeh nesto, no mogao je proci i kombo tiket za promenu.

Isti nivo uplate, kao i juce.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Valencia 3+

 

Kvota 1.23.

Nisam nasao nista zgodno za povezivanje ovde, te odigrah singl, nevezano za kvotu.

 

 

NHL

 

NY Rangers-Toronto 5+

Winnipeg-Las Vegas 5+

 

Calgary-Tampa 5+

 

Arizona-Dallas 5+

 

Kvote, 1.90, 1.47, 1.50.

5+ trend, NY Rangers 7/10, Toronto 5/10, Winnipeg 6/10, Las Vegas 6/10, Calgary 6/10, Tampa 8/10, Arizona 4/10, Dallas 7/10.

Link to comment

Ne secam se da je Barselona bila ovako metiljava sa golovima, godinama unazad (u poslednjih 6-7 sigurno nije). Rakitic na petercu i umesto da sutne, on dribla radi prostora za asistiranje.:huh:

Link to comment

Fudbal 0/1, NHL 2/3. Pomalo neverovatnih 1-0 na Barsi, kao da je meni omrazeni A. Madrid igrao. NHL spojih najbolje moguce, oba singla prodjose, dok na dablu nije bilo pogotka. Sklepah neki siri tiket (30+ kvota), prodje gomila hokeja, no stavih i 3 meca kosarkaske EL; naravno da je palo nesto sa kvotom oko 1.2 (a i ja sam kreten sto stavljam nesto sto ne pratim uopste). Ucinkom nisam zadovoljan, no bolje nije ni moglo.

Danas najslabija uplata, od starta nedelje; cekam subotu i nedelju, gde ocekujem da je red da bude golova, gde ih treba biti.

 

 

Fudbal

 

The Strongest-San Jose 3+

 

Marseille-Metz 2+

U. Catolica-Union Temuco 2+

 

Almere-Dordrecht 3+

Volendam-Fortuna Sittard 3+

 

Kvote, 1.45, 1.40, 2.03.

Bolivijci su krenuli jako, te probah veceras, prilicno izgledan par. Marseille i Catolica opreznije, a tu je i kombinacija iz Holandije 2.

Sva tri tiketa su u jacoj grupi.

 

 

NHL

 

Pittsburgh-Washington 5+

 

Kvota 1.40.

5+ trend, Pittsburgh 6/10, Washington 7/10.

Jaca grupa.

 

 

NBA

 

Toronto-Portland P>104.5

Sacramento-Golden State >217.5

 

Kvota 2.96.

NBA je meni postao pravi wild card za igru. Zanimljivo mi je da ga odigram, no rezultat igre je retko dobar.

Slabija grupa.

Link to comment

Kako lepo prodjoh na Sosiedadu. Hteo sam da igram domacin golove jos danas, al mi bile iznenadjujuce male kvote (dom3+ @2.2 i dom4+ @4.4) pa resio da sacekam da igram uzivo ako ga ne daju brzo. I taman kad sam hteo da igram oni dadose... Onda resim da sacekam HT i pa odigram da daju 3+ i 4+ sa kvotama 2.5 i 6. Onda negde u 55.min pojacam na kvote 3.1 i 9. Na kraju natrpase i 5 kom :) 

 

A iako nisam planirao, jer sam imao neki los osecaj za filing u vezi Strngesta. Al posto pogodis Spance resih ipak da odigram i Bolivijce. nisam mogao da odlucim da li da igram GG4+ ili 4+, pa sam odigrao oba (2.7 i 2.3) kao i 5+ po 3.85 i 6+ po 6.8

 

edit, sad gledam dosta pale kvote na Strogesta u medjuvremenu (a kad sam ja igrao bile vece nego jutros.. tacno sam izgleda neplanirano uhvatio najbolji trenutak :) )

Edited by Timmy
Link to comment

Fudbal 1/3, NHL 1.1, NBA 1/1. Fudbal je bio blizu, no mrsav bilans na kraju. 2+ dabl prolazi lagano, ali je zato The Strongest razocarao (jedva izjednacise na kraju). Holandjani su mogli bolje; oba tima koja se bore za ulazak u visi rang su porazena, oba bez 3+ prolaza. Cekah na Sittardu jedan gol, vise od pola sata i nista. U Pittsburghu goleada. i NBA kombinacija je prosla lako. Jaca grupa i dalje dolazi lose (sa ovako verovatnim parovima, ocekujem 3/4 izlaza rutinski).

Danas malo jace u odnosu na juce, a onda sutra dosta jace (ima gomila timova, koje obicno igram na golove).

 

 

Fudbal

 

Lille-PSG 3+

 

PSV-Zwolle 3+

Levante-Real Madrid 3+

 

Burnley-Man City 2+

Man Utd-Huddersfield 2+

 

Young Boys-St. Gallen 3+

 

Leicester-Swansea 2+

Arsenal-Everton 2+

Freiburg-Leverkusen 2+

Antofagasta-Colo Colo 2+

 

Kvote, 1.46, 1.81, 1.39, 1.40, 2.29.

PSG dobro dolazi i kada gostuje. Young Boys bi trebao biti zicer, a slicno ocekujem i za City i Utd. PSV bi mogao do za promenu lagane pobede; Real pokazuje znake zivota. Kombinacija sa 4 para je vec wild card.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

Prateci tiket, Man City 2, Celtic 2+, Bayern 2, Hoffenheim 2P1+, Leverkusen 2P1+, Fulham 2+, Peterborough 2+, Blackburn 2+, Luton 2P1+, Fylde 2+, Rangers 2+, Peterhead 2+, Fenerbahce w1, Salzburg 1, Monhengladbach 2P1+, Benfica 1, Porto 1. kvota 25.54.

 

 

NHL

 

New Jersey-Pittsburgh 5+

Vancouver-Tampa 5+

 

Buffalo-St. Louis w2

Dallas-Minnesota 5+

 

Kvote, 2.10, 2.29.

Fiks trend, Buffalo 4-6 (3, 6), St. Louis 5-5 (4, 4). 5+ ucinak, 10 meceva unazad, New Jersey 6/10, Pittsburgh 7/10, Vancouver 6/10, Tampa 8/10, Dallas 7/10, Minnesota 5/10.

Oba tiketa su u slabijoj grupi.

 

Propratni tiket, NY Islanders 5+, Winnipeg 5+, Calgary 5+, Los Angeles w1, Nashville w1. Kvota 5.29.

 

 

NBA

 

Denver-Golden State >223.5

Minnesota-New Orleans >215.5

 

Kvota 2.56.

Dosta visoke granice, te i ovo odigrah opreznije.

 

 

 

 

Link to comment

Izgleda da je skoro nemoguce i ovu 4-5 kvotu napraviti. Young Boys je imao celo drugo poluvreme, za treci gol, i nista. Real ce nadam se uci u 3+, pa neka bude bar 3/4 iz jace grupe i to je bolje od veceg dela nedelje.:sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...