Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/5, NHL 1/2, NBA 0/1. Fudbalom i jesam i nisam zadovoljan. Real i PSG jedva udjose u 3+, a isto se moze reci za Man City, ali u 2+ varijanti. Leverkusen me je puno puta obarao ove sezone, pa se to desilo i juce; 0-0, sta li su radili 90 minuta. Young Boys je dosta vece neprijatno iznenadjenje; golovi padaju na vreme i kada sam ocekivao lagan prolaz, za 40+ minuta, ne pada treci gol. NHL ok; malo je falilo da prodju oba dabla. U NBA sektoru novi pad za jedan poen; falila su 64 poena, nakon treceg perioda, padaju 63 (nije pomogla ni niska granica koju uhvatih, 223). Tja, moglo je bolje; mada je kombo tiket bio blizu, nisam previse zadovoljan. 

Danas odigrah za raspoloziv budzet, videcemo kakav ce ishod biti.

 

 

Fudbal

 

Monaco-Lyon 3+

 

Liverpool-Tottenham 3+

 

Benevento-Napoli 2+

Espanyol-Barcelona 2+

 

AZ Alkmaar-Roda 3+

Ajax-Breda 3+

 

Club Brugge-Charleroi 2+

Real Potosi-Nacional Potosi 2+

 

Rapid Vienna-Austria Vienna 2+

U. Sucre-Bolivar 2+

U. de Chile-U. Espanola 2+

Basel-Lugano 2+

 

Kvote, 1.63, 1.57, 1.30, 1.50, 1.45, 1.91.

Prva tri tiketa deluju kao totalni ziceri, a i Holandjani su obicno zahvalni, kada igraju kod kuce. Vidim da rastu kvote za golove, na Club Brugge i Potosi derbi, te to ispratih opreznije. Tu je i jedan siri tiket, gde je U. de Chile prilicna nepoznanica (start sezone), no zato je na njih i kvota bolja.

Prve cetiri stvari cine kombo tiket.

 

 

NHL

 

Washington-Las Vegas 5+

 

Kvota 1.38.

5+ trend, Washington 7/10, Las Vegas 6/10.

Slabija grupa.

 

NFL

 

New England-Philadelphia >47.5

 

Kvota 1.80.

Najpre nisam nista hteo odigrati, no ipak je SB u pitanju; glupo je da gledam, a da nemam nikakav tiket. Philadelphia je pokazala da i ovakav napad ima sta da pokaze, te probah over.

Slabija grupa.

 

NBA + hokej, Boston H1(+1.5), Milwaukee >204.5, Toronto >203.5, KAC 5+, Kosice 5+, Graz 5+. Kvota 12.00.

Edited by Miljenko
Link to comment

Inace, juce sam im jebao kevu :) Zavejani kolega Cash je bio upoznat, Prvo Eibar sve uslo domacin golovi, a kvote ogromne, pa Alaves dom2+ usao glavni tiket (falio njihov gol u drugom za savrsen dan), pa nocas opet sve uslo na Nacionalu urugvajskom gost golovi. 

 

Danas smanjujem uplatu, ovo na Barcu za pocetak na srednje.

 

Da ponovim od prosle nedelje, kakvi Real i Barca, Eibar i Alaves samo cepati :D

Link to comment

Kasno videh Az domacin golove i Spartu gg opcije, krecu sad, a ja nemam na racunu skoro nista, sve igrao tikete.. Pa cu uzivo kad malo odmaknu. Az su premale kvote dom4+ @2.4 al mi bas ocigledno da ce ih napuniti. Nisu ih dobili poslednje 3 godine kod kuce... A Sparta i Viljem idu u 7+. Samo da i jedni i drugi sacekaju bar 6-7 min :)

Link to comment

Ja iz Spanije samo Real i Barsu smem, u ostale nemam poverenja. Razlika u kvalitetu nije velika kod drugih, a ima i timova, koji igraju prilicno defanzivno. Alaves ne bih recimo smeo nikako. Prosle sezone sam igrao Las Palmas, no oni su dolazli non stop

Ako Barsa ne moze da dodje 2+, onda bolje neka traze drugog trenera (20/36 3+, na nivou sezone, to je stvarno bruka lose).

Kod timova iz JA vec mogu da odigram sire, no tu je i "stepen divljine" znatan(slicno vazi i Holandiju).

Pisi za Spance, tu te mozda i poslusam; ali pisi dan pre (ako biras ranije), posto ja obicno rano igram.:happy:

Edited by Miljenko
Link to comment

Odigrao sam Spartu 4+, 5+ i 6+ po planu, a Az samo dom4+ al na manje nego sto sam planirao. Hteo da jos malo sacekam za ostalo. Al ga odmah dadose, pa ostade samo sa manjim ulogom.

 

Malo jace san na Kristal Palas domacin golovi. 2+, u oba, 3+ i 4+. Kvote 2.35, 3.6, 5.8 i 12.

Link to comment

ja sam pre nekih mesdc dana tokom crne serijei imao 7 od 8 (posle drugog sam poceo da brojim ovo) promasenih penala koji su donosili novac. Mislio sam sam da me svi oni skupa zaajebavaju.

 

Prodadose me Holandjani, ali jos 1 gol Palasa vadi situaciju. 

 

Barsa miruje. To ne gledam, kao uvek kad igraam manje golova. gledanje takvih tekmi gde navijam da ne padaju golovi mi je najstresnija stvar kod kladjenja...

Link to comment

Ovi iz Barse se sale. Odmaraju igrace, kao da je CL za 2-3 dana.

Odlucili da mi smanjuju budzet, kao i u vecem delu sezone (secam se onih kilavih utakmica u CL, Olympiakos 0-0, recimo).

Edited by Miljenko
Link to comment

Zasto ovo nije bio penal za Ajax. Sudija je video drzanje i dao zuti karton defanzivcu, a onda je izveden korner. Da je dao obostrani zuti karton, pa i da razumem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Nije to bas tako lako, kao sto izgleda. Meni je vikend obicno najtezi za igru, bas zbog velikog broja meceva. Tokom nedelje mi je lako da odaberem, plus sto se retko desi da odigram siroko. Zato i volim kada je MLB sezona u toku; nije bitno koji je dan u pitanju, pratim startere i cutim.Tja, ima jos do toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...