Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Tottenham bi mi oborio jedan tiket svejedno, ovako je mozda i bezbolnije. Steta sto je pao kombo, no neka prodje vecina drugih stvari, pa se necu buniti.

Odigram duzi fiks tiket (15+ utakmica); sve preko 1.35 na viner. Jos uvek je ziv, no vec 4 kvote 1. Najzesci je bio Bristol City 3-0 poluvreme, 3-3 kraj, uz 2 autogola . I posle kazu da se ne namesta.:ziga:

Link to comment
13 hours ago, Godfrey said:

What a team, what a mentality!

 

Braca Eibarska, trpao sam dosta poslednjih pola sata sam da daju gol i da dobijaju. I majstori u 94om do pobede. :Hail:

Link to comment

6848e13bf7abfc85d5eeec2232bc749d.jpg
 

Posle duzeg vremena 1 relaksirajuci tiket. Jedino ostaje veeeeelika zal za Monakom i Napolijem sto ih nisam ucackao u ovu komb.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Fudbal 2/4, NHL 1/2, NBA 1/1. Fudbal onako. Dva neprijatna iznenadjenja; Tottenham i AZ dodjose 0-1, pa nisu mnogo ni vredela dva prolaza, Bayern i 2+ kombinacija. Slicno u NHL delu. Boston gubi od Sabresa; ceo mec su odigrali mlitavo, kao da ih rezultat uopste ne zanima (jos jedan mec, za ono, ne namesta se uopste). NBA dabl prodje, no u njih nemam previse poverenja. Izvukose me dva nocna tiketa, inace bi bio solidan minus; ostao je jedan siri fiks tiket (5 meceva sa kvotom 1, jedan odlozen), pa ce i tu biti nesto. Srecom te se nisam zaleteo, nakon dva odlicna dana. Nije moglo bolje, par ocajnih rezultata, gde su padovi bili neizbezni.

Danas malo jace, u odnosu na juce, ne mogu se valjda ponoviti tri onakva iznenadjenja.

 

 

Fudbal

 

Barcelona-Getafe 3+

Ajax-Twente 3+

 

Colo Colo-A. Italiano 3+

 

Newcastle-Man Utd 2+

Roma-Benevento 2+

Sporting-Feirense 2+

Ayr-Rangers 2+

 

Kvote, 1.63, 1.53, 1.86.

Barsa i Ajax bi trebali doci lagano. Colo Colo je prilicno verovatan, kao i 2+ kombinacija, no ipak zavrsise van kombo tiketa.

Samo je prvi tiket u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, Sevilla 2+, Ajax P/K1, Hajduk w2, Inter w1, Torino 2+, Rangers 2, Barcelona 1, Aberdeen w1, Werder 2+, Sporting 1, Roma 1, Lyon 2+, Sporting Cristal 2+. Kvota 6.92.

 

 

Hokej

 

Canada-OAR 6+

 

Dallas-Vancouver 5+

 

Washington-Detroit 5+

NY Islanders-Calgary 5+

 

St. Louis-Pittsburgh 5+

Las Vegas-Philadelphia 5+

 

Kvote, 1.33, 1.40, 2.02, 1.93.

5+ trend, Dallas 7/10, Vancouver 7/10, Washington 9/10, Detroit 6/10, NY Islanders 8/10, Calgary 7/10, St. Louis 5/10, Pittsburgh 6/10, Las Vegas 8/10, Philadelphia 6/10. Kanadjanke su veliki favoriti i sve osim njihove ubedljive pobede je ravno cudu. NHL standardno.

Prve tri stvari su na kombo tiketu.

 

 

NBA

 

Houston-Dallas P>107.5

 

Kvota 1.85.

Slabija grupa.

 

 

Link to comment

Nemaju nase kladionice u live ponudi da se igra da li ce penal biti gol ili ne. na stranim su kvote od 3.5 do 4 ce biti promasen penal. To vredi igrati na sve penale na svetu. samo sedeti i cekati negde penal i odmah igrati. Kad vec toliko ne mogu da ga daju.

 

Ja to ne mogu da razumem, sta rade na treninzima, sta im ti treneri pricaju... tj nema sta da im priricaju, samo im puste klip svi penali Lotara Mateusa. On u zivotu nije sutnuo ovako penal - blago, na metar od stative, poluvisoko. bukvalno je sansa 50-50 da golman takav sut odbrani, samo treba da pogodi stranu.

 

jel rekoh, jebem vam mater svima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...