Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ne znam, meni je takva rasveta mnogo bolja od klasicne (lusterske), lepsa atmosfera. Za lampe nemam mesta niti kontam kako bi se to uradilo a i kada npr 4, 5, 6 ljudi sedi i ruca valja i da vide sta jedu. :PSent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Ma dobro to za osvetljenje, ali ona uticnica! Ne znam da li ste primetili... :o
Realno, ja bih pozvala majstore da to poprave kako znaju i umeju. Šporet je klasičan, lako se da izmestiti na kratko dok se stvari ne dovedu u 1 red, ovako je baš previše punk kujna za našeg Glasa!A lampe su ok ove, te koje Ivy pominje da su kao reflektori mnogo greju, oseća se čovek ko pile u inkubatoru pod njima.
Link to comment
kujna ti je blistava, glase. :thumbsup:licis na moju majkuisto je svoju kujnuuzasno mnogo glancala :D
haiku ^_^a shta za kuhinjski djubar? kako ste to reshili? meni preostaje, nekad, za zivota, samo da ga zviznem pod sudoperu, jer nema gde drugde, ali ziva nisam :unsure:
Link to comment

a jeste greju ove moje sijalice..ali su mi opet bolje..ja imam ovakve slične lampe sa ovakvim sijalicama u hodniku i nekim sobama..a u ostalim prostorijama su majstori odlepili pa ugradili te male zidne,srećom pa je ne boravim u tim prostorijama..

13730-mr16-reflektor-gx5-3-12v-20w-35w-50w-75w-halogen-lampe-2-polig-1.jpg

ma56142-v.jpg

Link to comment

Orderka, ne želim kevi da otmem zasluge za održavanje, no pošto preleće u svoj topli dom, manje će se kuhinja koristiti, a samim tim biće je i lakše održavati. :)Ja ispod visećeg dela imam neonku koja daje dosta diskretnu svetlost i meni to više prija, ali za bilo kakav ozbiljniji rad™ neophodno je ipak nešto jače. Stoga, apelujem na primer kuhinjske rasvete koji vam se dopada, radoznao sam. :)

Link to comment
ispod one lajsne visećeg dela turi jednu ili dve trake led svetla, žutog
I disko kuglu na sredini kuhinje, obavezno. A i neke lasere, kad smo kod toga.
Link to comment
Jel zna neko evropsku (ili americku dostupnu u Evropi) firmu koja pravi "barn" lampe? Ovako nesto, a nije problem i ako je manje kicasto. Osim toga, treba mi i podna lampa koja ima dimer i moze da se pomera na vise nacina. Recimo Artemide Tolomeo, verzija za romantike. Cmrljo?I jos: fotelja/stolica, udobna, lepa, pokretljiva. Rado bih naslonjacu sa lulom u kompletu, ali bi mi pojela prostor.
e te lampe se em tesko nalaze, em ih nema, em su skupe ko djavo. ja sam industrijsku artemidu budzila sama od neke kineske, nije lose ispalo. sad cu malo da pregledam stare mejlove pa ti javim. je l ti ova stolica kompjuterska ili kakva (to bih mogla i da znam koja valja:)? ako nadjes kompjutersku da zadovoljava i estetske kriterijume, javljaj, to mi nedostaje. i stolice na rasklapanje drvene, a da su udobne.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...