Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Tacno, lkorbizje, zaboravio sam ko je dizajnirao. Sad vidim da bi mnogo prostora pojela, ne odgovara mi, a eurosalon mi je daleko. Onaj sajt koji si linkovao mi je najbolje sto sam nasao na netu, skoro sve mi se svidja.
Tacno je, jede prostor. Pomenuo Eurosalon tipa "ako tamo imaju lezaljku, u jevropi je imaju i jeftinije"
I jab voleo, a sada je i na snizenju :D dzaba takoreci
Link to comment
Ma sumanuto je sto bih da kupujem bilo sta, nisam usao u stan duze od dva meseca, a otprilike cu toliko godisnje i boraviti u njemu. Do sada me je bas bilo briga za namestaj, stan mi je potpuno minimalno opremljen.
nisam pohvatala u kojoj državi opremaš stan, al si pitao za neke lampe čini mi se, nalik poteribarnu. ako govoriš o BGD-u ima neka mala radnja u resavskoj koju možda vredi obići (moj pogled je iz taksija).
Link to comment
U ovakvoj kujni je sef americki psiho.Jel zna neko evropsku (ili americku dostupnu u Evropi) firmu koja pravi "barn" lampe? Ovako nesto, a nije problem i ako je manje kicasto. Osim toga, treba mi i podna lampa koja ima dimer i moze da se pomera na vise nacina. Recimo Artemide Tolomeo, verzija za romantike. Cmrljo?I jos: fotelja/stolica, udobna, lepa, pokretljiva. Rado bih naslonjacu sa lulom u kompletu, ali bi mi pojela prostor.
Cenim da su kinezi vec odradili to od neke plastike...Mislim na lampe
Link to comment
imaš ove spinalis stolice za komp. imaju radnju kod mene u komšiluku i ima zanimljivih modela, mnogo raznovrsnije od onih tipa eurosalon
Jbte ja mislio to tamo neka sprdnja...Taj je decko pre toga tu prodavao auto-delove i motorna ulja...
Link to comment
Tacno, lkorbizje, zaboravio sam ko je dizajnirao. Sad vidim da bi mnogo prostora pojela, ne odgovara mi, a eurosalon mi je daleko. Onaj sajt koji si linkovao mi je najbolje sto sam nasao na netu, skoro sve mi se svidja.To je to :cry:
Dooobra, mada ne placem bas. Mozda bi jos bolja bila sa crnom kozom. Meni ovo super ideja. Mozda bih i posedovala. :D 42.jpgFala Kauboju za linak!
Link to comment
Fala Kauboju za linak!
Nije moj linak, neka dobra dusa sa PPP-a mi je poslala ovaj sajt pre par godina (negde mi je u PM-u, bas cu da iskopam ko je:)Inace imaju opasne stvari ali su im cene zajebane. Ovaj astal gore kosta oko 2000E, ali je zaista impresivan. Ako mi pukne film (i dokopam se neke radionice) napravicu ga golim rukama, ne moze da iznese vise od 200E Edited by CowBoy
Link to comment

Lep na oko, al' ga ne bih dzao u gajbi nikad, silom prilika proveo sam duzi period u okruzenju metala i stakla (nije zatvor) i fala lepo. Drvo je zakon (a i taj sto bi u drvetu bio pravi lepotan)

Link to comment
Bila bi to visestruka korist: ti bi zaradio novce, ljudi bi uzivali u lepom okruzenju fino dizajniranog namestaja, a Filbi bi bio znatne manje nervozan.
:lol: znam sta hoces, da se povucem sa politike, drustva, umetnosti, zida placa i chitchata :D win-winOvakve stvari (kao ova gore na linku) nije tesko praviti cak ni u osrednje opremljenoj stolarskoj radionici. Ima tu par tuznih stvari - prvo, ovde ne postoji ozbiljno trziste za dobar namestaj a drugo - ni proizvodjaci/dizajneri nemaju bas jaku potrebu da to trziste stvore.Ok, izvoz i onlajn prodaja uvek stoje kao mogucnost ali se time i cena uvecava. Ja sam cak i razmisljao (dogovarao sa jednim prijateljem) neku radionicu gde bi pravili nas brendirani unikatni namestaj ali zivot pritiska i trazi da vreme trosim na neke za sada unosnije ali isprazne stvari.Okacicu ovde par fotki svog namestaja kada ga budem uslikao, ima interesantnih stvari. do tada link na nesto lepo i jednostavnofejsbuk strana Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...