Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ja imam dva crvena zida u dnevnoj, ali crn nameštaj. Nije jako tamna crvena, normalna je.U dnevnoj je ok, ne znam kako bi bilo u spavaćoj.

Link to comment
Jedan zid u dnevnom boravku (recimo "glavni", najveći zid u koji se bleji) nešto ovako.RoyalPlush-002-de1.jpgIskustvo življenja, dobro. :D
kampari sa soda vodom? :) Edited by Pontijak
Link to comment
@bti zapravo želiš belu sobu sa par tamno crvenih detalja (beli nameštaj inkludid),ali to ćeš shvatiti tek kada omalaš zid ili ne daj bože više zidova u tamno crveno :D
:D Pa ne, znam sigurno da ne zelim belu boju zidova, a zapravo se dvoumim izmedju zelene i crvene boje. Dobro, pada mi na pamet i neka, khm, recimo prljavo tamno ljubicasta... :DHvala svima na saradnji :) ...valjda cu naci dobro resenje kolorita u kome cu srecnije obitavati. :)
Link to comment
a jel smo mi videli glasov stan sto je renovirao onomad?obecao nam je fotke i nista...obecanje ludom radovanje..
Kačio ja fotke hodnika, ostala kujna. Dnevna postaje dostupna za rad bukvalno sutra prekosutra, pa od nedelje krećem i sa tim. Kačim fotke kuhinje možda još večeras, sve ima svoje zašto, pa tako i zašto kasne slike, ali imao sam topik u vidu, ne brigaj(te). :P
Link to comment
glase, bas si prilika :P
Kad bi samo znalE :DElem...Prošlo je dobrih par meseci. Na mestu gde se vidi crno staklo tu je bila rupa gde se videla stara boja, neka krem (ja to ne volim, mnogo mi je "standardno" a i nikako ne ide uz novu konstalaciju boja), pošto sam menjao sam frontove samo, pa sam čekao da mi ovaj naruči te izradi to, pa dođe i promeni što je trajalo večnost, kao i radnu dasku, bila je ona bela šatro mermerna, bilo mi je užasno kičasto i hteo sam crnu. Odem, vidim uzorke, vidim CRNU, ovaj donese, kad ono tamno jebeno braon. Stolar mi se krvi napio. Plakar u hodniku koji se vidi na jednoj od slika mi je doneo sa ogrebotinama na vratima. Ja odem u Japan, on kao zameniće, nema frke, ja mu odnesem, dođem, on doneo druge isto sa ogrebotinama. Mislim da dečko nije normalan. Pa sam prvobitno ad hoc kupljene ručke otišao da zamenim, tj kupio druge. Kupim lepo 18 komada, pa se ispostavi da su 6 isti dizajn ali totalno druga nijansa. Pa odem da vratim pa mi kažu "naručićemo, zvaćemo vas kada stignu". Pa ne zovu nedeljama, pa ja odem, pa mi kaže isto, mada "nije ni siguran da će imati, možda ne uvoze više ali javiće" pa i od toga prođe jedno 2 nedelje, pa popizdim, povadim ove i odem da zamenim sve, ali mi ne da bez računa, msm se, ko čuva račun 3 meseca jbte, da mi je odmah rekao da neće ni biti, ja bih uzeo odmah druge. Međutim, radnica ispala ok, i iskopala negde račun posle dva dana i napravila kopiju te sam zamenio bukvalno nema 7, 8 dana. Sve se oteglo u besvest ali sam manje više zadovoljan kako je sve ispalo i sada obedujem kao dingospo. Na zid kod stola ću def neku sliku ili nešto slično, možda sopstvene uramljene fotografije (što def ide u hodnik, možda i u dnevnu).Polica koja se vidi kod šporeta je nužno zlo, jer cevka od klime ide skroz preko kuhinje pa do hodnika, morala se maskirati, nije da neće koristiti. Malo su se pojebale poje, no to je što je...Ladies and gentlmen, my kitchen! Ovo kao na prezentaciji novog iphone-a :lol:DSC_0124_zpsce9af458.jpgDSC_0125_zps42a623c9.jpgDSC_0126_zpsa56187f2.jpgDSC_0127_zps1dabe588.jpg Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Lepo, bre. Malo isuviše scary uredno za moj ukus ali kapiram da si ti picajzla* i freak za pedanterijom. Podne pločice su vr'* - zato me ona utičnica od šporeta što štrči više čudi, kako si to dozvolio? :D

Link to comment

Malo sam udesio za slikanje :D, nije baš uvek tako, mada, nema šta ni da štrči puno. Utičnica i mene nervira, ali nisam na to mislio na vreme i jbg. Sada sam već zaboravio da postoji. :)

Link to comment
Utičnica i mene nervira, ali nisam na to mislio na vreme i jbg. Sada sam već zaboravio da postoji. :)
gledam ove frižiderske magnetice poredjane po kolonama.u pamet mi dolazi dečko koji je u kuhinji, na nekoj polici, imao igračke - masterse. ti mastersi su bili svi pod konac poređani, u definisanom redosledu. počne naš masters junak vezu sa nekom devojkom. dođe ona njemu u goste i nekako se dogodi da mu poremeti pozicije nekih mastersa.o tome šta je dalje bilo neću pričati, ali mi možeš verovati na reč da treba da razbacaš te magnetiće pod hitno.koliko juče.
Link to comment

glase, kuhinja je super, a ti jesi picajzla :D ostala mi je u secanju ona tvoja soba sa plavim zidovima i posterom jordana, koja je bila savrseno uredjena kao i ova kuhinja.inace, stvarno te jebe ova uticnica :P

Link to comment
o tome šta je dalje bilo neću pričati, ali mi možeš verovati na reč da treba da razbacaš te magnetiće pod hitno.koliko juče.
Jesu po kolonama, ali nema redosleda, tako da je konflikt nemoguć. :D
glase, kuhinja je super, a ti jesi picajzla :D ostala mi je u secanju ona tvoja soba sa plavim zidovima i posterom jordana, koja je bila savrseno uredjena kao i ova kuhinja.inace, stvarno te jebe ova uticnica :P
Ja duboko verujem da ako se pozabaviš sobom 15 minuta na dan, ne može da bude nereda, i ako si iole organizovan i imaš mesta za sve. :cool:
Link to comment

pitoma ti je kuhinja, bez obzira na crnu boju (cudo da si se odlucio za crni pod i sto u kombinaciji). ja licno ne volim takvo osvetljenje za kuhinju, ustvari uopste ga mrzim. kuhinja bi ti dobila na smeku i eleganciji bez tih magneta po frizideru.e da, jebava te ta uticnica:)

Link to comment

Ma pusti Lanču, samo cepaj magnete, imaš još pun kurac mesta :)A ja bi odavno oštemovo ono i promenio dve pločice...

Link to comment

Ajde što ga smarate sad za tu utičnicu, nije baš toliko toliko strašno, viđao sam i gore. Mislim, šta očekujete, da se domaćin pozabavi kuhinjom 15 minuta na dan?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...