Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

imaš ove spinalis stolice za komp. imaju radnju kod mene u komšiluku i ima zanimljivih modela, mnogo raznovrsnije od onih tipa eurosalon

Link to comment

evo gledam sta je to spinalis, malo su mi previse futuristicke, ja bih neku nepretencioznu i svedenu, mada sam sigurna da se takva jos nije rodila :D

Link to comment

ono ko da je kujna don drejperove žene. jeza mi prošla kičmom i piša mi se neizdživo. u sudoper. de si živka. elem muka me spopada kad se setim koliko imam da perem sude™

Link to comment

@FRhostevo ih lampe, nisi rekao do koliko para pa sam bila slobodna :D meni se posle duge potrage po netu ove jedine bas dopale, sta sam ja kriva sto prodaju starudiju ko suvo zlato. onda sam i shvatila da ko ima oko i dobre buvljake, moze bolje da prodje nego kad se bavi modernom ponudom (treba ti tu i neki muz ili elektricar da sve popravi, ali da se do toga doci)http://woandwecollec...intage Lighting

Link to comment

Taman, kad je kupiš, staviš je pored šporeta da zakloni onaj šteker :thumbsup:(na točkiće, da možeš i rernu pokatkad da proluftiraš)

evo ih lampe, nisi rekao do koliko para pa sam bila slobodna
CIMG5886.JPGSamo $795? Bagatela. Edited by historian
Link to comment

univerzalno resenje tvog problema.101509rocking_chair_rochus_jacob.jpgfotelje jos nisam apsolvirala, nemam nijednu, mada mi ova (limbo pianca) zapala za oko, znam nema mali footprint, verovatno je teska, ali dobro i udobno izgleda, a posto je ionako preskupa, a nije teska za kopiranje, moze covek da napravi dimenzije koje mu trebaju. contemporary-fireside-chair-11672-3695819.jpgpianca_limbo_chair_interior_2.jpgmuskarci, ipak, preferiraju nesto ovako (mali futprint, dobro izgleda /muskarcima/, udobna i moze da se cita, eto resenja, ti bi verovatno voleo da je fucnes da izgleda vintidz, ali ima li bolje pozicije za alkoholisanje, u ovoj verovatno klizi niz grlo)white-wood-lounge-chair-with-ottoman-furniture-with-book-storage-above-wood-floor-1024x573.jpgmeni je ova izbosne mnogo lepa, ne znam koliko je udobna, odavde nije, ali ne bi me iznenadilo da jeste, ti ljudi sve dobro prave.258T3023.jpgmalo cu fotelje jos da prodzaram, javicu ti favorita, ovo su sve polovicna resenja.e sad za svetlo, znam ja da edison sijalica dobro izgleda, ali ona nista ne osvetljava. to je super za kafic, ili kad imas jos 17 drugih lampi, pa ovu upalis kad ti svetlo ne treba, ali nije ono sto trazis. mozes ti da kupis ovakvu ili slicnu radnu lampu, zanimljivo je okacis da visi, i to ce dobro da izgleda, ali ce da ti bije sijalica i da te nervira. pitanje je cemu ti sluzi svetlo i sta zelis da postignes (hoces da citas, da obasjavas celu prostoriju, da ti pravi atmosferu ili sta vec). iz nekog razloga te dizajnerske preskupe vole da naprave atmosferu, ali ne vole da osvetle da nesto mozes da vidis. ove nove sijalice sto su u reflektorima sto vidjas po prodavnicama bacaju usmereno svetlo i dobro izgledaju, a opet nista ne mozes da vidis ko covek, osim ako ne turis dvadeset komada, a to kosta. i ta tolomeo mega, mislim, lepa je, ali pogledaj ti koliko to prostora zauzme, a realno malo svetla daje. reci sta ti treba pa cemo da trazimo.

Edited by cmrlj
Link to comment
Jel zna neko evropsku (ili americku dostupnu u Evropi) firmu koja pravi "barn" lampe?
Pogle ovdeNije bas "barn" ali ima da se probere.mislim da imaju prodavnice i po Evropi. Cene su im smouking hat btw. Edited by CowBoy
Link to comment

Nije bauhaus no korbizije cher.corbusier.jpegPodize se, spusta se, menja, se (edit: postolje je potpuno odvojeno od lezaja, tako da lezaj mozes da nakrivis u koju stranu zelis, da li su ti noge gore ili si u polusedecem stavu)Ali dobra je samo za opustanje, nesto se nisam nagledao TV-a iz nje.Imas u Eurosalonu za 400+ E, kopija je ali se ne zalim.

Edited by CowBoy
Link to comment

aj ne placi sto ne mozes da si dupe smestis u taj metalni oklop, treba biti praktican. ikea. stolica. imali moji roditelji neku glupu podnu lampu sto je imala onu sijalicu kao stapic od desetak cm, onu sto ne sme prstima da se dira. imala je dimer i bacala divno toplo svetlo na celu prostoriju koja je bila tako tvojih dimenzija. e takva ti treba da gleda nagore, da ukines te sijalice, a da imas svetla. onda jos nadjes te tvoje sto ti trebaju da ti lepo izgleda (stavi neku podnu, al za citanje s jedne stane kauca il uz fotelju, mada ova sto sam ti je predlozila i to se ne bi najbolje slagali) i resen problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...