Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

pitoma ti je kuhinja, bez obzira na crnu boju (cudo da si se odlucio za crni pod i sto u kombinaciji)
Nisam hteo više boja, ovo je bio max, crno crveno, žut zid i beli prozori, čak sam razmišljao i da je ta žuta na zidovima previše, no privikao sam se.
kuhinja bi ti dobila na smeku i eleganciji bez tih magneta po frizideru.
+1, ali dragi su mi i no way da ih skidam. :)
e da, jebava te ta uticnica:)
Eh da clone tool radi i u stvarnosi. :(
Link to comment
Ajde što ga smarate sad za tu utičnicu, nije baš toliko toliko strašno, viđao sam i gore. Mislim, šta očekujete, da se domaćin pozabavi kuhinjom 15 minuta na dan?
:D A bre sedam meseci biramo pločice, listamo ton kartu, on čovek menjo ručke na ormarićima, upario toster sa frižiderom i cediljku za posuđe sa držačem za noževe i sad što ga smaramo... :D
Link to comment
Nisam hteo više boja, ovo je bio max, crno crveno, žut zid i beli prozori, čak sam razmišljao i da je ta žuta na zidovima previše, no privikao sam se.
da, i meni ta zuta nekako smeta na slikama.nego, evo jedan link za koji je tebi prekasno, al možda nekom bude korisno.moja idealna kuhinja je sa drvenim starinskim kredencima rezedo boje na nogice, i sa pregradama za tanjire. da bude sa dosta prirodnog svetla, toplih boja, udobna i šarena.
Link to comment

Glase kuhinja je 1 vrh,jako je dobro..samo sto je ne volim to osvetljenje cak se moze reci i da ga mrzim,to je jedina zamerka ali je potpuno licna tako da je zanemari...inace je odlicno!

Link to comment
Glase kuhinja je 1 vrh,jako je dobro..samo sto je ne volim to osvetljenje cak se moze reci i da ga mrzim,to je jedina zamerka ali je potpuno licna tako da je zanemari...inace je odlicno!
ne prepisuj :mad:
Link to comment

to osvetljenje je grozno!a svuda ga turaju,jer je to sada trend..kao lamperija ili foto tapete 70tih..meni su super lampe/reflektori one što mogu da se okreću u raznim pravcima..pa čak mi je i obični old sluk luster bolji od ovoga..ovo mi je kao da sam nekoj galeriji...izvini Glase,kao što rekoh sasvim lična primedba..

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...