Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

zakoni fizike su isti i danas i pre 20 godinanajbolje grejanje je ono koje drži temperaturu konstantnom, sa što manjim vrtloženjem vazduhato je aksiom, gde su mašinci kad su najpotrebniji ?
a tu sam, mada na mahove
Link to comment
ceka me taj pakao sa krecenjem i drvenarijom i svim sto uz to ide, ali se jos pravim skarlet o'hara zbog izmestanja macora i pakovanja jebenih knjiga.nego, imam fiksaciju na one velike podne plocice da ih polepim i po dnevnoj sobi koja je ionako izjedna sa kuhinjom, da ne moram vise nikad da se drkam sa glupavim hoblovanjem i cinculiranjem parketa. ali svi prevrcu ocima sa najjacim argumentom da ce da bude hladno po podu. kako moze da mi bude hladno na sestom spratu sa centralnim grejanjem u dnevnoj sobi, a nije u kuhinji, na milimetar odatle? glupost cini mi se, svi zastupaju sindikat hoblovaca.jel da da nije glupo da se ture plocice umesto parketa?
Pa evo u Italiji stavljaju po tradiciji pločice svuda osim u spavaćoj sobi, tamo stavljaju parket. Ja imam pločice svuda osim u spavaćim sobama, nemam podno grejanje, već normalne radijatore, i sasvim je OK. Sad, jeste na moru, i hladnoća je vrlo relativan pojam, ali eto................Pločice su odlične za lako održavanje i čišćenje.
Link to comment

e a voli li još neko da gleda stanove da vidi kakvi su i kako su namešteni i sve to?ja obožavam da virim kroz prozore (btw nekad neki pomisle da me zanima ko šta radi unutra -- zabole me najstrašnije, zanima me kakav je stan)a vrlo bih rado i obilazila stanove iz zajebancije, kad bi me pustili :Dzezao me muž jednom da treba redovno da se prijavljujem na oglase za izdavanje

Link to comment
a vrlo bih rado i obilazila stanove iz zajebancije, kad bi me pustili :Dzezao me muž jednom da treba redovno da se prijavljujem na oglase za izdavanje
Au, pa ti si znaci jedna od tih! Ima par godina da prodajem kucu, dosad je proslo kroz nju jedno 120 ljudi, od cega mislim da je bilo 7 potencijalnih kupaca. Udovoljavaju ljudi svojoj radoznalosti. <_<
Link to comment
e a voli li još neko da gleda stanove da vidi kakvi su i kako su namešteni i sve to?
ja. al ne moram bas da ih gledam uzivo, meni je net prozor u svet. dva su mi omiljena izvora: homeexchange i stanovi na prodaju, pri cemu najvise volim skandinavske stanove da gledam, mada su mi i teske egzotike vrlo zanimljive.
Link to comment

Evo konačno finiširana rasveta, ortak koji se ljubazno ponudio da mi odradi sve jer on to "zna" me solidno izvozao ovih dana a i svaki drugi dan radim po ceo dan 10-03 pa to produžava sve radove znatno kada je moje pristustvo neophodno. Te kupi(mo) loše trafoe, pa se ispostavi da su velike sijalice za rozetne koje sam kupio, te on kasni 2h u proseku, itd, itd. Nekako je on to sklepao i realno mi uštedeo oko 100e, pa ne mogu baš puno da mu pridikujem ali se nešto što realno može da se odradi za 2x po par sati oteglo u beskonačnost. Good side - naučio sam dosta toga oko ugradnje te rasvete i struje uopšte, te više nisam totalni baš duduk kada su te stvari u pitanju, kao što sam bio pre. Žuta farba je u potpunosti ispunila očekivanja u hodniku, ali moram da priznam da je maaaaalko narušena koncepcija crno crvene kuhinje, no i dalje mi se sviđa, želeo sam iste boje po celom stanu, pa ako je to neka cenica koju sam moram da platim, neka je. Nije ništa strašno, naravno, ali da je uletela ona svetlo siva koja sam rekao, msm da bi bilo nekako otmenije, tako da kažem. Čekam stolar da mi završi još dve neke stvari pa će biti i slidže kuhinje, dotle evo da ispoštujem barem malo :)Vrata su sva nova, kao što rekoh, i jako mi se sviđaju. Ulazna su 7mm debljine, dve brave, sto onih sranja izlazi iz njih, kontam da stvarno treba tenk da se to obije. A ova sobna su u potpunosti ispunila očekivanja i uživam svaki put kad ih otvaram i zatvaram :lol:20130220_031619_zps143bf5d9.jpg20130220_031652_zpsed8f2f78.jpg

Link to comment

Dudo, kad si vec tu imam pitanje. Ti si bese spominjala neke kvalitetne domace proizvodjace aluminijum-drvo stolarije? I znas li procentualno koliko je to skuplje od PVC-a? Ne zelim PVC stolariju, a sa svih strana me napadaju kako je sve ostalo preskupo.

Link to comment
ja. al ne moram bas da ih gledam uzivo, meni je net prozor u svet. dva su mi omiljena izvora: homeexchange i stanovi na prodaju, pri cemu najvise volim skandinavske stanove da gledam, mada su mi i teske egzotike vrlo zanimljive.
a da li se baš dobro vide stanovi na tim sajtovima?ako da, daj link :Drazumni, lepa ti je žuta boja :)mada naravno da bih ja u crveno-crnu kuhinju stavila sivu, no nema veze, verovatno ni žuta nije loša, čekam slike
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...