Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

ja volim te stanove sto ljudi u njima zive. stoga:www.homeexchange.commislim da sad moras da se registrujes, al onda gledas stanove po celom svetu. to ti je sajt za razmenu stanova, na kraju ces se, ne sumnjam, i djorati s nekim.aj daj ti neke
:Dpa realno mozes da zaviris u stanove i na airbnb- u. nije za to namenjen a i nisu svi stanovi nastanjeni, al eto moze da se iskoristi za voajerisanje. https://www.airbnb.fr/ko voli, mislim -_- Edited by lostfanforever
Link to comment
To i mene ubija, samo kad pomislim na plastiku zeludac mi se prevrce :cry: ne volem pa to ti jeA stan je ceo u prozorima + 2 komada terasnih vrata i okrenut na jugo-zapad, znaci sunce ubija od 13h do zalaska, a plus je ispod ploce.Kakva je situacija sa cistim drvetom ili cistim aluminijumom sto se tice cena? I ima li kvalitetnog drveta po iole razumnoj ceni?Moracu da vidim sa bankom kako idu ovi krediti za energetsku efikasnost posto drugu opciju nemam. A moram i ulazna vrata da menjam. :isuse:
kakva je situacija sa tim kreditima za enrgetsku efikasnost jesu li neka teska navlakusa u smislu kamata?I kakve su banke sto se tiče procedure šta traže?
Link to comment

Frenk, ne znam detalje. Ja sam gledala na sajtu Intese ali tek cu da idem da se raspitujem uzivo. Svakako cu morati nekakv kredit da uzmem za stolariju. Nazalost, ne znam nikog ko je uzeo taj kredit. Kad se raspitam napisacu.

Link to comment
Frenk, ne znam detalje. Ja sam gledala na sajtu Intese ali tek cu da idem da se raspitujem uzivo. Svakako cu morati nekakv kredit da uzmem za stolariju. Nazalost, ne znam nikog ko je uzeo taj kredit. Kad se raspitam napisacu.
Što je najgore imam komšiju koji je tako stavio pvc a žena mu radi u intesi aču kad ga pitam za detalje vrda.Pa dobro jasno mi je da je ona verovato dobila bolje uslove ali ...Poslato sa WC šolje koristeći Tapatok 2 Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 2 months later...

Moram da pohvalim firmu Novolux, kupila samod njih lampu pre 4-5 godina. Kad se pokvarila, odnela sam kod njih jer deo nema da se nadje u redovnoj prodaji. Popravili su iako je protekao garantni rok, a majstor mi jos dao par tesko nalazecih rezervnih delova koji ce zatrebati kad-tad. Sve po pristojnoj ceni, tako da su me odusevili. Mozda im cene jesu jace, ali stvar koju kupite necete morati da bacite kad se pokvari. Da li neko od ppp-ovaca ima namestaj od tikovine kupljen u skorije vreme od domacih prodavaca i ako ima kakva su iskustva? Bas mi se svidja Ikatov trpezarijski sto ali me odgovaraju jer navodno puca i raslojava se(posledica secenja mladog drveta koje jos nije nakupilo dovoljno ulja).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Dragi vi sa kucama i sobama, obracavam vam se u nadi za savet. Planiram da krecim sobu u tamnije crveno pa me zanima da li vas ima sa takvim sobama? Zanimaju me iskustva zivljenja...To mi je inace spavace-radna soba.

Link to comment

Jedan zid u dnevnom boravku (recimo "glavni", najveći zid u koji se bleji) nešto ovako.RoyalPlush-002-de1.jpgIskustvo življenja, dobro. :D

Edited by wall
Link to comment

Lepa boja, mada bih ja za nijansu tamniju. Inace, namestaj mi je braon boje... :unsure: Bilo bi super da je crn, al izem ga, novi sada kupovat ne mogu.

Link to comment
Lepa boja, mada bih ja za nijansu tamniju. Inace, namestaj mi je braon boje... :unsure: Bilo bi super da je crn, al izem ga, novi sada kupovat ne mogu.
Gledaj sredinu čaše :D to je boja. Vodi računa da je to dosta tamno i "upija" svetlost pa...
Link to comment

@bti zapravo želiš belu sobu sa par tamno crvenih detalja (beli nameštaj inkludid),ali to ćeš shvatiti tek kada omalaš zid ili ne daj bože više zidova u tamno crveno :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...