Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Posto su vrata?Spoljna i unutrasnja.Cenim da si i ragastov razvaljivao?
Jesam razvaljivao, sve se dobija sa cenom. ja sam premerio širinu svih vrata, tj od zida do zida, i širinu svakog zida, oni sklepali štokove po tome. Ulazna bejahu 21500, ostala 13900 ali sam dobio 1500 popusta na ulazna i po 1000 za ostalala pošto sam uzeo 4+1. Bila su sobna na akciji sa ravnim vratima, tj bez šara i ičega za 10.000 (ne znam da li su imala još neke falinke), pa ako ti paše... Mada, možda je i gotova akcija. Sajt sam već kačio na topiku, da ne reklamiram previše. Da, ugradnja ulaznih 35000, ostalih 30e. Dobio 5e popust na svaka zbog količine.Hvala Dudo, Hvala Amelijka, orderka, ne znam šta sam ti zgrešio da me ženiš. <_< Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Lepo je, Glas, samo mogao si kutiju za struju da nacentriraš :rainingonhisparade:Alu je 3x skuplja ali 50x bolja od pvc-a. Pogotovu ko ima velike površine pod prozorima i okrenut je ka jugu.

Link to comment
Dudo, kad si vec tu imam pitanje. Ti si bese spominjala neke kvalitetne domace proizvodjace aluminijum-drvo stolarije? I znas li procentualno koliko je to skuplje od PVC-a? Ne zelim PVC stolariju, a sa svih strana me napadaju kako je sve ostalo preskupo.
najkvalitetnija plastika je najmanje duplo jeftinija od najjeftinije kombinacije alu-drvo (to je ona kombinacija sa jelovim drvetom)zbilja ne znam da li drv-alu toliko više i vredija plastiku prosto ne volim i da sam u situaciji da mogu da platim drvo-alu, uvek bih se za to opredelilaed
samo mogao si kutiju za struju da nacentriraš
nacentrirao ju je na vrata :D Edited by duda
Link to comment
najkvalitetnija plastika je najmanje duplo jeftinija od najjeftinije kombinacije alu-drvo (to je ona kombinacija sa jelovim drvetom)zbilja ne znam da li drv-alu toliko više i vredija plastiku prosto ne volim i da sam u situaciji da mogu da platim drvo-alu, uvek bih se za to opredelila
To i mene ubija, samo kad pomislim na plastiku zeludac mi se prevrce :cry: ne volem pa to ti jeA stan je ceo u prozorima + 2 komada terasnih vrata i okrenut na jugo-zapad, znaci sunce ubija od 13h do zalaska, a plus je ispod ploce.Kakva je situacija sa cistim drvetom ili cistim aluminijumom sto se tice cena? I ima li kvalitetnog drveta po iole razumnoj ceni?Moracu da vidim sa bankom kako idu ovi krediti za energetsku efikasnost posto drugu opciju nemam. A moram i ulazna vrata da menjam. :isuse:
Link to comment
ce se nacekas, sestro slatka. u procesu je tek ruka deveta <_<
Lepo sam rekao da čekam stolara da mi završi šta treba :PDa budem precizan, pošto sam na kuhinji menjao samo frontove, čekam da mi odradi jedan stakleni (tj pleksiglas ili koji je već materijal u pitanju) deo da zapušim neku policu koja je na staroj kuJni bila otvorena a iz koje izbija stara boja koja mene užasno nervira, kao i da se zameni radna ploča. Pošto mislim da će to u mnogome da utiče na look, ne dam slike pre toga. :cool:
Link to comment
a da li se baš dobro vide stanovi na tim sajtovima?ako da, daj link :D
ja volim te stanove sto ljudi u njima zive. stoga:www.homeexchange.commislim da sad moras da se registrujes, al onda gledas stanove po celom svetu. to ti je sajt za razmenu stanova, na kraju ces se, ne sumnjam, i djorati s nekim.imas i varijantu za skuplje klijente, vodice te link sa ovog sajta na taj, mada mislim da im propala ideja sa ekskluzivnim klijentima, svi se vracaju na razmenu za normalce.a ovo drugo su sajtovi za prodaju stanova, pa koja te zemlja zanima, prodzaras.evo recimohttp://www.alvhemmak...e/hem-till-salui evo ti jos dva sto ljudi ne zive u njima, no je samo sve lepo:)www.dwellingawker.com ovaj je posebno zgodan, jer ti je link za milion sajtovahttp://myidealhome.tumblr.com/i da se pozdravimo sa tobom, sad te necemo vidjati neko vreme;)aj daj ti neke
Link to comment

fala lepo! :-)

i da se pozdravimo sa tobom, sad te necemo vidjati neko vreme;)
hihi takve dobre sreće niste
aj daj ti neke
bih vrlo rado kad bih imala :(ja virim kroz prozore, pluhjedino da kačim sopstvene slike
Link to comment
To i mene ubija, samo kad pomislim na plastiku zeludac mi se prevrce :cry: ne volem pa to ti jeA stan je ceo u prozorima + 2 komada terasnih vrata i okrenut na jugo-zapad, znaci sunce ubija od 13h do zalaska, a plus je ispod ploce.Kakva je situacija sa cistim drvetom ili cistim aluminijumom sto se tice cena? I ima li kvalitetnog drveta po iole razumnoj ceni?Moracu da vidim sa bankom kako idu ovi krediti za energetsku efikasnost posto drugu opciju nemam. A moram i ulazna vrata da menjam. :isuse:
ja sam voljna da ti pomognem koliko mogubtw, ta orjentacija je najgora u smislu trajanja prozora i treba povesti računa da ide što kvalitetnija stolarijaja mogu da vidim sa ovima što ih dobro znam pošto je štajoš bi najbolje bilo ako imaš šeme, ali i ako nemaš nije problem, oni mogu da dođu na lice mesta, premere sve i daju ti ponudu koju ti i ne moraš da prihvatišsad sam u nekoj žurbi, sve što te interesuje možeš i na pp
Link to comment
Moracu da vidim sa bankom kako idu ovi krediti za energetsku efikasnost posto drugu opciju nemam.
ja sam voljna da ti pomognem koliko mogu
Duda je carica, kaži hvala, nero.P.S. Dudo, ja planiram kupatilo da sredim već neko vreme pa ako i koliko možeš.. :)
Link to comment
Duda je carica, kaži hvala, nero.P.S. Dudo, ja planiram kupatilo da sredim već neko vreme pa ako i koliko možeš.. :)
Cuj hvala, malo je to :)Dudo, poslacu PM kad ugrabim koji slobodan minut. Svaka pomoc je dobrodosla i bice cenjena :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...