Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

I da ti pomere onaj šteker u kuhinji. :cool:
:D
Veštačka trava ?E da bez sllike ništa!
Pa to je "kao" veštačka trava, tj univerzalni naziv, u suštini je u pitanju zelena plastificirana podloga. Ima burazer u stanu i mnogo mi se dopalo, praktično je nastavak dnevne sobe, hodi se po tome kao po tepihu, a dobro podnosi i vremenske nepogode tj kišu u vlagu. Bit će slika (jedna) samo da utepisim patos.
i mali golići :D
i na golićima po patuljak :D
Od dekoracija za sada samo veliki cecin poster iznad televizora, ako nađem sa koncerta sa ušća super, ako ne, nema veze. :)
Link to comment
imam ja lane i srnu od porculana, to bi ti bilo idealno za televizor, ako hoćeš da se džoramo za čehova
Jedino što me zanima je lav u kamenu, za ispred stana, ako imaš, može, ako ne, jebi ga.
Link to comment

Uzeo sam tepih u nekoj velikoj radnji na ćošku, desno od ulaza. Neka kvalitetnija varijanta izrade (stvarno super deluje, mekan je i debo :D), 2.60x1.60, tako nešto, za 6 soma. Super sam zadovoljan, imaju veliki izbor, cene su stvarno dosta jevtinije nego u nekim drugim radnjama, tipa sintelona.

Link to comment

Osim zavesa :DEdit: napomenuo bih samo da špajz NEMA CENU. Dve tone stvari sam natrpao u njega.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Osim zavesa :D
Eee moja žena ima fobiju od zavesa tako da iste ne postoje u mojoj gajbi!Send from WC solja by BVK
Link to comment

U kuhinju sam metnuo venecijanere i super je ispalo (trula višnja, prelepa boja i uklopilo se sa ostalim crvenilom), ali mi je trulo da venecijanere stavjam u dnevnu sobu.Moraću da obiđem malo radnje i vidim koje su mi opcije.

Link to comment

Takodje bacam hejt na zavese :DNo kad sam vec ovde, da li je neko video u Bg bambus roletne u boji. Nekoc je bilo u raznim bojama, imam neke lepe zute od pre deset godina, ali vec dugo nisam videla takve, samo one obicne u boji drveta?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Bas mi se svidza moja nova soba sa tri crvena i dva bela zida (plafon i 1 zid). Ispala je za nijansu svetlija crvena od prvobitno zamisljene, ali je meni lepa i ova. Sad imam problem sta da kacim na nji', prazni su skroz, a zamisli u mojoj glavi isuvise bogate™.

Link to comment

Arbeitmann, jesi li ti to kupovao knjige da se slazu sa bojama u sobi? :PSalim se, bas je lepa soba, jako prijatno deluje. Svidja mi se ovaj zid sa ciglama posebno, mada mene biblioteke hipnotisu :)

Link to comment

Moji radovi su praktično na kraju, ostale još zavese u dnevnjaku, teras sam sredio, uzeo veštačku travu, ofarbao sims i rešetke, ostalo mi nešto starog nameštaja u spavaćoj tj bivšoj mojoj™ sobi i ne znam šta bih sa tim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...