1 hour ago1 hr Odgledao novog Spilberga i popizdeo kakva budalaština. Pre 50 godina je imao samo kamion, auto i pustinju, pa je snimio daleko bolji i uzbudljiviji film o životu i priključenijima nego sada sa svim ovim pizdarijama, efektima i preglumljivanjima. A vanzemaljac mu je inventivan do mojega. Ja bih nacrtao originalnijeg.
Create an account or sign in to comment