Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ovo nije Makavejev najbolji film. Miljama od toga, možda nije ni u prvih pet ALI ima Boru Todorovića u svilenim košuljama kako priča engleski u Zanzibaru i gde se bori sa Svetozarom Cvetkovićem lopatama je must see! :D

MV5BMTQ4OTUzMDU3Nl5BMl5BanBnXkFtZTYwNDI5ODM5._V1_.jpg

Edited by pariah
Link to comment

Pustim neki pepermint i hteo sam da ugasim odmah kad sam video da glumi neka iritantna sa bosanskim celom al kao aj malo da vidim sta ce tu biti, e to malo je bilo nekih 10 min plafon...onda odlucim daj novog predatora, jebote, pa jel moguce da placaju majmune imbecile da prave ovakve filmove, znaci bar ni zrna jeftine zabave nema

Link to comment

searching dobar i napet.

peppermint sam uzeo da gledam pre neki dan samo zbog dzenifer garner, verovao sam da makar to sto ona ide okolo i razbija njuske moze samo po sebi biti zanimljivo i dovoljno, koliko god da je glup film. ali ipak nije bilo dovoljno posto film nije sacuvao ni minimum dostojanstva

Edited by Nikodije
Link to comment

Odgledah i ja Venom. 

Jbga usrali su jer su hteli da budu previše fini - ne možeš da napraviš film o vanzemaljcu koji se hrani ljudima a on pojede dveukupno - dva čoveka. Od toga jednog na samom kraju, onako bezveze. Glupo je. 

Dobar je Eminemov OST

Link to comment

MV5BOGRjM2QxN2YtYWZiYy00MjFmLWJhNjUtYjg3

 

Asher - Nista epohalno novo, ali dobro uradjena prica o ostarelom placenom ubici. Tempo je logicno malo sporiji, akcenat je vise na drami, a manje na akciji. Perlman dobar ko i uvek, rutinski nosi film na svojim sirokim plecima..

Link to comment

parapsihopatologija.jpg.cdf131df2026547ad01f46611bf134e7.jpg

Razočarao me je. Ali baš puno. Malokrvan film. Rush više nego dobar, i ima tu par maestralno odglumljenih situacija, ali gledano sveukupno- film bez emocija i sa puno besmislenih lutanja. Džaba i Charlize Theron- iako je i ona donekle i pristojna.

Možda je i nemoguće snimiti biopik o jednom takvom "teškom" i komplikovanom čoveku ali da je bio glumčina-bio je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...