Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Gde si kupio™, mesecima ga tražim?

 

na ime poluostrva na kome se nalaze države exYu dodaj reč daunloud na engleskom i tačka org :)

 

registruj se i uživaj! :)

Link to comment
19 minutes ago, copkillah said:

 

na ime poluostrva na kome se nalaze države exYu dodaj reč daunloud na engleskom i tačka org :)

 

registruj se i uživaj! :)

 nema nista na horrordownload.org.

Link to comment

7fb9a8b3c4eae1ab10fbf01114503e56e311.jpe

 

Festivalski film,tja..Meni je prijala prva polovina,atmosfera iscasena iz vremena,puno predivnih skica ruralne Italije,menazerija cudnih likova koji se gube u nastavku filma , ne svojom krivicom.

Link to comment
53 minutes ago, Haralampije said:

7fb9a8b3c4eae1ab10fbf01114503e56e311.jpe

 

Festivalski film,tja..Meni je prijala prva polovina,atmosfera iscasena iz vremena,puno predivnih skica ruralne Italije,menazerija cudnih likova koji se gube u nastavku filma , ne svojom krivicom.

Isti utisak, s tim da sam odustao pa ga nisam pogledao do kraja. Početak i priča mi se svideli, kasnije me je umorio

Link to comment

eskdqo.jpg

Odgledah ga pre par godina,ali se pola filma i ne  secah..pa rekoh da obonovim gradivo.Jedna scena na pocetku filma deluje kao parodija,pa stoga pomislih ovo ce biti shit.Na moje iznenadjenje ovo je jedan dobar film,zanimljiva prica,dobra gluma,lepa fotografija.Ocena jedno 7.5 od 10.Svakako preporuka ako niste gledali..

Edited by takashi
Link to comment

Zaboravio sam radnju ali se sećam da je bukvalno rat izbio između Friedkin-a i Michael Mann-a. Ako se sećam priče- bilo i  na sudu- mislim da je Mann bio 99 % siguran režiser, čak je i studio mislio tako- jer je snimio, sada već kultnog, Thief-a. Ali na kraju Friedkin pobediJo! Ostali su prijatelji nakon toga a Mann je ostao do danas u fazonu- eno onoga šupka što je snimio moj film. :D 

Evo ti jednog, malo skrajnutog, bisera ranih 80-ih od kultnog režisera..       

.prince-of-the-city-movie-poster-1981-1020247626.thumb.jpg.448d1aa07b33ebfb732d80dd814e765f.jpg

 

 

Edited by pariah
Link to comment
9 minutes ago, pariah said:

Zaboravio sam radnju ali se sećam da je bukvalno rat izbio između Friedkin-a i Michael Mann-a. Ako se sećam priče- bilo i  na sudu- mislim da je Mann bio 99 % siguran režiser, čak je i studio mislio tako- jer je snimio, sada već kultnog, Thief-a. Ali na kraju Friedkin pobediJo! Ostali su prijatelji nakon toga a Mann je ostao do danas u fazonu- eno onoga šupka što je snimio moj film. :D 

Evo ti jednog, malo skrajnutog, bisera ranih 80-ih od kultnog režisera..       

.prince-of-the-city-movie-poster-1981-1020247626.thumb.jpg.448d1aa07b33ebfb732d80dd814e765f.jpg

 

 

Stoji mi na hardu odgledao sam jedno 80 posto filma ...i do tada je fenomenalan jedino mi Treat Williams nekako cudno glumi u pojedinim scenama kao iz telenovela

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...