Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

čuš da gledam ili polemišem oko nekog pis ov šit filma o fredi merkjuriu??

dajte neki momci iz brazila ili svi predsednikovi ljudi. daćete kurac!! samo neka akcijaška govna i političku korektnost. i to u filmu??

a ko jeizmislio tu političku korektnost? 

šta je tema filma a šta života?

 

 

Link to comment
12 hours ago, 3opge said:

BOHEMIAN RHAPSODY

 

prvi sat filma je nepodnosljivo los, traljav skript i jos gora rezija.

Rami Malek je uradio skoro nemoguce, uspeo je da cak i sa ovako bednim skriptom maksimalno otelotvori Fredija a da ipak ne ostane samo 2dim simulacrum.

 

+ 1000

Link to comment
3 minutes ago, kobni zelaya said:

In The Loop je odličan, ali Smrt Staljina je odvratna i posle nje mi je čak i In the Loop gori.

I jebeš političku satiru o tuđoj zemlji, pre 100 godina. To je hrabro k'o moja mačka kad čuje usisivač.

Bacov "Krunski Svedok" je zakon.

 

Link to comment
1 hour ago, Haralampije said:

Nisam jos pogledao ali ..sta je tu iznenadjujuce,da film brace Koen bude dobar ?

 

Pa bio sam skeptičan jer me nisu oduševili sa Hail, Caesar!-om ( blago rečeno) a nakon toga je usledio i njihov scenario za neviđenu glupost pod palicom Klunija. Mislio sam da su u malom padu... a odlični Llewyn Davis je bio pre koliko? 5-6 godina? Želim da svake godine snime po bar tri filma kao Miike i da svaki bude remek delo. Eto. :cool: :D

Link to comment
37 minutes ago, pariah said:

 

Pa bio sam skeptičan jer me nisu oduševili sa Hail, Caesar!-om ( blago rečeno) a nakon toga je usledio i njihov scenario za neviđenu glupost pod palicom Klunija. Mislio sam da su u malom padu... a odlični Llewyn Davis je bio pre koliko? 5-6 godina? Želim da svake godine snime po bar tri filma kao Miike i da svaki bude remek delo. Eto. :cool: :D

 

Ako se ne varam, to je bio neki njihov stari scenario od kog su odustali, ili tako nesto, koji je Kluni sa saradnikom pride doradio/izmenio. Tako da im ne bih to uzimao za zlo. 

 

Jbt, Hejl Sizar jos nisam gledao. Mada, oni su sa Luenom Dejvisom nekako zaokruzili svoj opus, ne znam ni da li ima smisla da prave nesto posle toga :fantom: salu na stranu, ali stvarno ne znam da li od Luena moze jace. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...