Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

48 minutes ago, Bujodrag said:

kako uopšte klinac od 11-12 godina može nekoga da siluje? 

Čini mi se da sam prvu svesnu erekciju doživeo tek u šestom razredu. Al' nek je i bilo ranije, sigurno ne bih uspeo nikog da silujem.

 

Ako se ne varam 12 godina imaju oni što na jesen upisuju 7. razred, to baš i nisu toliko klinci.

Link to comment
  • Replies 37.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    781

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Danas sam na YT pd jedne antivakcinašice, doktorke čuo interesantnu teoriju: 

"Tabloidi i ostali mediji su puni dećijeg i svakolikog nasilja, izopačenosti itd .... da bi se pokazalo da prosečni roditelji  nemaju pojma, da su porodice i sistem u celini rasturene i nesposobne da brinu o razvoju dece i mladih i da raznorazne NVO i ine grupacije imaju spremne projekte, zakone, nacrte ... za uspostavljanje novog antipatrijarhalnog sistema gde bi se kroz prava deteta, sex manjina, istopolne brakove .... uvela nova pravila za kontrolu ima"

Edited by zmanic
Link to comment
1 minute ago, zmanic said:

Danas sam na YT pd jedne antivakcinašice, doktorke čuo interesantnu teoriju: 

"Tabloidi i ostali mediji su puni dećijeg i svakolikog nasilja, izopačenosti itd .... da bi se pokazalo da prosečni roditelji  nemaju pojma, da su porodice i sistem u celini rasturene i nesposobne da brinu o razvoju dece i mladih i da raznorazne NVO i ine grupacije imaju spremne projekte, zakone, nacrte ... za uspostavljanje novog antipatrijarhalnog sistema gde vi se kroz prava deteta, sex manjina, istopolne brakoce .... uvela nova pravila za kontrolu ima"

Ja bih se stvarno zabrinuo da sam poverovao u teoriju dr jovane na balkan infou
Tabloidi jure zgrazavanje javnosti zarad prodaje, a nvo uglavnom guraju svoje agende zarad grantova, i veruj mi domace nvo nisu sposobne za nista vise od nekog najosnovnijeg delovanja, a kamoili uspostavljanje novog sistema 

Link to comment

Ma nisam ni imao živaca više da je slušam, ali ovu teoriju prvi put čujem. Antivakcinaše prezirem.

Danas sa nevakvinisanim kerom ne možeš da pređeš ni jednu granicu (negde sa još nekoliko uslova) a oni to rade svojoj deci !

Link to comment
8 hours ago, djordje geprat said:

nož služi za tranširanje buta, sekira za cepnje drva, šaka da uhvati bezbol loptu ali pištolj služi samo za to da se nekom prosvira mozak.

 

Ili noga.

Lakse je bre ubiti coveka sekirom nego pistoljem.

Link to comment

nije bas "lako" ubiti coveka sekirom. to bi morala biti lepa neka ostra sekira i rukovalac bi morao biti relativno snazan i bas onako nameren da ubije.

Link to comment

Ne ubiva se ostricom sekire, ubiva se, i to iz mesta, momentalno, ушником :fantom:

 

1 abeceda :sleep:

Edited by namenski
Link to comment
2 minutes ago, Krošek said:

nije bas "lako" ubiti coveka sekirom. to bi morala biti lepa neka ostra sekira i rukovalac bi morao biti relativno snazan i bas onako nameren da ubije.

Ništa ne znaš. Sekirom se udara ušicama, nije ubistvo što i cepanje drva.

 

Link to comment

Ma mani amatere, to se skolovalotm na kojekakvim teksaskim masakrima motornom testerom i ostalim idimidodjimi holivudskim sarenim lazama, zaboravljajuci da su ovde vekovima pre секирче i кратеж radili pos'o... :sleep:

Link to comment

kad smo već kod sikirčeta, jedno oftopik pitanjce:

 

Kako se zova ona mala najmanja sekirica, skoro igračka,  podužeg držalja, koja se dobro naoštri i koju seljak nosi onako usput da njom okreše pokoju grančicu duž staze?  Nekom prilikom mi rekoše naziv te sikirice ali sam zaboravio.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...