Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Nema. Lice od 12 godina (dete) je apsolutno krivično neodgovorno.

 

 

lele.
ko je onda odgovoran? roditelji? kome se to prijavljuje?

Link to comment
16 minutes ago, maheem said:

popuši mi kurac

A pomislio sam da sam te pogrešno razumeo. Dobro je, ipak nisam.

Link to comment
23 minutes ago, radisa said:
25 minutes ago, Hamlet Strašni said:
Ako imaju 6 i 12 godina, obojica su deca. Nijedan nije ni mlađi, a kamoli stariji maloletnik. Sa krivično pravnog stanovišta

To znači da od policije nema ništa?

nema nishta ni od chega. plus tabu. videcete.

Link to comment
34 minutes ago, zmanic said:

 

Ako upotrebljavaš šta koj moj mašiš. 

Ja bih overio siledžiju bez obzira na godine. Učino dobro delo društvu u celini.

 

overio bi klinca od 12 godina?

 

pokusaj silovanja, pa jos deteta (ako pretpostavimo da je taj deo pisanja tabloida istinit)

nisam roditelj, ali mislim da mogu razumeti svaku, ali bukvalno svaku reakciju roditelja da li prema samom nasilniku ili prema njegovim roditeljima

u afektu

 

ali da odrastao covek, koji nema nista sa dogadjajem, nekoliko dana kasnije napise da bi overio 12 godisnjaka. pa ne znam

pogotovo, ako radis ono sto si pisao na forumu da radis. odnosno, ne sta, nego gde

 

 

@radisa

pa evo ti odgovora...

Link to comment

kako uopšte klinac od 11-12 godina može nekoga da siluje? 

Čini mi se da sam prvu svesnu erekciju doživeo tek u šestom razredu. Al' nek je i bilo ranije, sigurno ne bih uspeo nikog da silujem.

Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Ispada da nije otišao sa pištoljem, nego je pištolj potegao otac starijeg deteta...
 

ovo je novina za mene. zvuči logično.

otac deteta koje je,navodno, pokušala da siluje, poteže pištolj. kućno vaspitanje

Edited by djordje geprat
Link to comment

Valjda neće tabloidi da se do'vate kao za pevaljku, jer to može dugo da trese, pogotovo što su priče koje dolaze od aktera dijametralno suprotne.

 

Nekako mi prva priča koja je potekla od "početnih žrtvi" ili sa te strane, bila prilično naivna sa upadljivim izostankom dela priče kako su se deca podžapala, pa se ispostavilo da uopšte i nisu vršnjaci, a pomenuto baš bilo trivijalna dečja svađa u parkiću.

 

Sa prvim objašnjenjem advokata koji brani menadžera u vezi toga čiji je pištolj me ne čudi što tužilac nije produžio pritvor.

 

Niko od izveštača (odavno ih ne mogu nazvati novinarima) da potegne pitanje otkud pištolj, ko ga je nosio, odnosno ko ga je doneo, ako ga menadžer nije nosio od koga ga je preoteo. Ne bi me iznenadila ni verzija da ga deran-nasilnik nije doneo, a menadžer mu preoteo. Pročitah negde da je navodno prvo uperio pištolj u derana, pa onda pucao u noge roditelja.

 

 

edit: sad pročitah da je uzeo pištolj sa stola, otkud pištolj na stolu?

Edited by J-♣
Link to comment

Niko od nas nije bio u glavi tog roditelja što je pucao, niti bio u sličnoj situaciji, tako da ....

 

Poimanje dece i njihove psihe danas i pre pedeset godina nije isto. Nije ih prosto situacija iskvarila jer su napuštena i bez brige roditelja, škole, države društva u celini ... svi po malo pa onda niko nije kriv.

Deca - maloletnici se masovno zloupotrebljavaju pri izvršenju svih krivičnih dela, upravo zbog neodgovornosri pred zakonima.

Znam lično klinca koji je sa 13 g. učestvovao u oružanoj pljački benz. pumpe.

Nikakve posledice nije snosio, sve je gore po njega. Zamajavali ga po ustanovama i vratili u razbijenu porodicu ... siguran sam da neće biti ništa nolji niti njemu za par godina.

Crveni kmeri, ISIS, .... Dece ratnika kolko oćeš.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...