Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

9 minutes ago, Host said:

Treba reci i da ne znamo sta se stvarno desilo. Poslednje sto Srbiji treba je forsiranje vigilantizma. 

 

osim ovoga poslednjeg da neće biti krivičnog gonjenja, sve i jedna informacija o ovom dogadjaju je očigledna laž i izvrtačina. "novinari" su otišli u stan kod tih ljudi i ko zna šta su im ovi složili, da bi se to napravilo u neku sedmu pitu gužvaru za štampu. ja bi sve to bio pobrisao.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

55 minutes ago, jms_uk said:

Ovo je interesantan obrt;

 

ako je tacno...

Ako je tačno, nema nedozvoljenog nošenja oružja. Pritomž ako je nelegalan moraće da se veštače verovatno tragovi na pištolju, otisci i tako to

Link to comment

da se vratim na početak.

 

zašto je čestit čovek, roditelj, osoba koja je prošla sve provere i dobila dozvolu za posedovanje oružja (da li i za nošenje?) otišla u komšiluk sa pištoljem da raspravi dečji sukob?

Link to comment

Ajde da rezimiramo slučaj, na osnovu informacija i poluinformacija...

Deca se igraju™, i stariji klinac tokom igre odvlači mlađeg u žbunje... Mlađeg posle igranja™ u žbunju boli guza...

Otac mlađeg deteta to saznaje, i ide da porazgovara sa roditeljima starijeg...

Ovi su verovatno u fazonu igrala™ se deca, moguće da se podsmevaju ocu mlađeg deteta... Ovaj verovatno pizdi, diže glas, jebe im majku, ko zna šta sve... Otac starijeg deteta pokušava da pištoljem reši situaciju, samo, jbg, što reče namenski, ako nećeš da upotrebiš, šta koji kurac potežeš...

I tako, pištolj otima otac mlađeg deteta, samo, on nema problem i da puca, onako narajcan i popižđen...

Namenski i Buba sve objjasnilii, svako u svom domenu... :)

Link to comment
2 minutes ago, djordje geprat said:

da se vratim na početak.

 

zašto je čestit čovek, roditelj, osoba koja je prošla sve provere i dobila dozvolu za posedovanje oružja (da li i za nošenje?) otišla u komšiluk sa pištoljem da raspravi dečji sukob?

 

Silovanje (ako je istina) nije nikakav "dečiji sukob".

Link to comment
da se vratim na početak.
 
zašto je čestit čovek, roditelj, osoba koja je prošla sve provere i dobila dozvolu za posedovanje oružja (da li i za nošenje?) otišla u komšiluk sa pištoljem da raspravi dečji sukob?
Ispada da nije otišao sa pištoljem, nego je pištolj potegao otac starijeg deteta...

Link to comment
4 minutes ago, djordje geprat said:

da se vratim na početak.

 

zašto je čestit čovek, roditelj, osoba koja je prošla sve provere i dobila dozvolu za posedovanje oružja (da li i za nošenje?) otišla u komšiluk sa pištoljem da raspravi dečji sukob?

zato shto nije mogla drugachije. zashto nije mogla, to je slozen niz uzroka i posledica.

 

@radisha. to se menja iz minuta u minut izgleda :lol:

Edited by gospa buba
Link to comment

ne mogu da zamislim kako se pokušaj silovanja mlađeg maloletnika od strane starijeg maloletnika može rešiti verbalno između roditelja. 

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

ne mogu da zamislim kako se pokušaj silovanja mlađeg maloletnika od strane starijeg maloletnika može rešiti verbalno između roditelja. 

tako shto nema sistema koji bi to reshavao. ni shkola ni socijalni rad ni treci oblici drzave se ne prihvataju intervenisanja na nachin koji se ne bi sveo na, pazi sad, osnazivanje zrtve da se suochi sa svojom sudbinom. nasilnika ne tretira niko. plus nasilnika, shta god da je uradio, po difoltu odmah brane roditelji, koji ili ignorishu dogadjaj tako mashu advokatima ministrima i novcem, ili prosto mlate chim se pojave.

 

ja naravno govorim o manjim/drugachijim prestupima, gde sam imala prilike da vidim kako drzava deluje preko svojih aparata. ako roditelj nasilnika nije spreman da se prihvati vaspitavanja, ili sam chin svog deteta uopshte ne dozivljava kao nasilje ili problem (a ovo je super chesto), nego kao igru, nece se desiti nishta.

Edited by gospa buba
Link to comment
ne mogu da zamislim kako se pokušaj silovanja mlađeg maloletnika od strane starijeg maloletnika može rešiti verbalno između roditelja. 
Pa valjda je hteo da odu svi zajedno u policiju... Možda je hteo da čuje i drugu stranu, on tad još nije znao za povrede sina, to dolazi tek posle, ako sam ispratio dobro...
Link to comment

Ako imaju 6 i 12 godina, obojica su deca. Nijedan nije ni mlađi, a kamoli stariji maloletnik. Sa krivično pravnog stanovišta

Link to comment
Ako imaju 6 i 12 godina, obojica su deca. Nijedan nije ni mlađi, a kamoli stariji maloletnik. Sa krivično pravnog stanovišta
To znači da od policije nema ništa?
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

tako shto nema sistema koji bi to reshavao. ni shkola ni socijalni rad ni treci oblici drzave se ne prihvataju intervenisanja na nachin koji se ne bi sveo na, pazi sad, osnazivanje zrtve da se suochi sa svojom sudbinom. nasilnika ne tretira niko. plus nasilnika, shta god da je uradio, po difoltu odmah brane roditelji, koji ili ignorishu dogadjaj tako mashu advokatima ministrima i novcem, ili prosto mlate chim se pojave.

razumem to, i razumem da čoveku padne mrak na oči i ode i pobije ih sve al šta tu ima da se razgovara ne kontam. izuzev ako je ovako kako radiša dole navodi, tu već ima logike.

5 minutes ago, radisa said:
10 minutes ago, maheem said:
ne mogu da zamislim kako se pokušaj silovanja mlađeg maloletnika od strane starijeg maloletnika može rešiti verbalno između roditelja. 

Pa valjda je hteo da odu svi zajedno u policiju... Možda je hteo da čuje i drugu stranu, on tad još nije znao za povrede sina, to dolazi tek posle, ako sam ispratio dobro...


@hamlet: hteo sam samo da napravim razliku u godinama, mani me se pravno pandurskih definicija. ok, mlađe i starije dete

Edited by maheem
Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

... nećeš da upotrebiš, šta koji kurac potežeš...

 

Ako upotrebljavaš šta koj moj mašiš. 

Ja bih overio siledžiju bez obzira na godine. Učino dobro delo društvu u celini.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...