Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

"bolje da sam tada ja caleta isprebijao" (nego sto je sada ovaj covek pucao u oboje)
 
istekao mi edit, a vidim da nisam na sve odgovorila.
moguće je da ja ružičastije gledam stvari jer ne mogu da verujem da bi neko tukao tudje dete... 
I ja kontam kao ti, a ja baš ne gledsm stvari ružičasto...
Link to comment
  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Davio dete dok se nije onesvestilo, udarao učiteljicu, pokušavao da siluje i drugu decu, i ja sad da ga žalim...

 

 

 

Evo suza suzu stiže...

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Ja se pitam ima li sistem odgovor na ovog malog predsednika Srbije u najavi. Dakle maltretira i staro i mlado, nikom nista

 

Nema. U školi može da dobije ukor, da se vodi vaspitno-disciplinski postupak i da mu se smanji ocena iz vladanja, koja ulazi u prosek ocena tek od šestog razreda. Ne postoji opcija da se izbaci iz škole, a ne može ni da se premesti u drugu školu bez potpisane saglasnosti roditelja.

Koliko znam ne može mu se ništa ni van škole.

Link to comment

moze to kroz shkolski sistem da se izgura u socijalni rad i prebaci nadleznost i odluchivanje, postoji procedura za to, ali se to vrlo retko deshava. ne znam zashto.

sent from bubamoto

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

postoji procedura za to, ali se to vrlo retko deshava. ne znam zashto
 

 

 

pa drzava se plasi da se ne zameri nekome :fantom:

 

kako god, roditelji ovde treba da budu na udaru, zapravo trebali su pre 6-7 godina, sada je kasno, bilmez se formirao.

Link to comment

to se samo zatashkava. shkole vode sredovechni ljudi, a magarci postanu osmaci i nestanu sa slike taman dok se trepne dva puta, za chas. problem se shiftuje dalje i to je to. chinjenica je da se deca u osnovnim shkolama sistematski pushtaju da divljaju (pod barjakom puberteta i kreativnosti), a u srednjim ne, i gle chuda, deca ni ne pokushavaju unsure.gif

 

iz srednjih mogu biti izbacheni dok trepnesh cao zdravo.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

Link to comment

Roditelji deteta (lice koje nije navršilo 14 godina) mogu biti kažnjeni u prekršajnom postupku kao da su ga sami učinili, ako su propustli da vrše dužni nadzor (a to je vreme kad nije u školi u kom periodu odgovaraju nastavnici). Prekršajni postupak jeste stepenica ispod krivičnog, ali su novčane kazne prilično visoke. Moguće je da istovremeno odgovaraju oba roditelja. Npr. Zakon o javnom redu i miru.

 

Vređanje, vršenje nasilja, pretnja ili tuča

Član 9.

(1) Ko vređanjem drugog ili vršenjem nasilja nad drugim ili pretnjom narušava javni red i mir kazniće se novčanom kaznom od 20.000 do 100.000 dinara ili kaznom zatvora od 10 do 30 dana.

(2) Ko izazivanjem tuče ili učestvovanjem u njoj narušava javni red i mir - kazniće se novčanom kaznom od 50.000 do 150.000 dinara ili kaznom zatvora od 30 do 60 dana.

(3) Ko prekršaj iz st. 1. do 2. ovog člana izvrši u grupi od tri i više lica - kazniće se kaznom zatvora od 30 do 60 dana.

(4) Za pokušaj dela iz st. 1, 2. i 3. ovog člana, kazniće se.

Link to comment

U toj kući verovatno ima svega i svačega, a klinac je to izneo iz kuće i prezentovao javnosti. Gotovo po pravilu dete nasilnik i samo trpi nasilje, ili mu svedoči, naročito ako ima elemenata seksualnog nasilja.

 

Naravno, o tome ne treba da se spekuliše, nego to centar za socijalni rad treba debelo da ispita,

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
5 minutes ago, Svemir Zeka said:

U toj kući verovatno ima svega i svačega, a klinac je to izneo iz kuće i prezentovao javnosti. Gotovo po pravilu dete nasilnik i samo trpi nasilje, ili mu svedoči, naročito ako ima elemenata seksualnog nasilja.

 

Naravno, o tome ne treba da se spekuliše, nego to centar za socijalni rad treba debelo da ispita,

yup

 

a socijalni ce da ispita nikada

Link to comment
1 hour ago, mustang said:

yup

 

a socijalni ce da ispita nikada

To je problem sa teskim komunjarama, stalno izbegavaju licnu odgovornost i zele da stvari prepuste neefikasnim ljudima is Socijalne sluzbe koji nisu u stanju nista i nikog da zastite. Kada im to saopstis dobijes samo gomilu grdnji i njihovu divlju decu. Jedan nemoguc sloj ljudi koji obitava po srpskim palankama.

Link to comment
5 hours ago, fonTelefon said:

To je problem sa teskim komunjarama, stalno izbegavaju licnu odgovornost i zele da stvari prepuste neefikasnim ljudima is Socijalne sluzbe koji nisu u stanju nista i nikog da zastite. Kada im to saopstis dobijes samo gomilu grdnji i njihovu divlju decu. Jedan nemoguc sloj ljudi koji obitava po srpskim palankama.

 

 

samo nek si se ti nama vratio :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...