Jump to content
IGNORED

pussy riot vs rpc


Turnbull

Recommended Posts

ma mislim da nije. mislim da je vise bio na liniji samoodbrane. tipa, jevreji istrce na ulicu i iznabadaju ove sto prolaze.
ne znam da li si svesna ali ovde si postavila novi rekord u ispipavanju granice slippery slope-a u analogijama.no nebitno, znam da imamo polazno slaganje. i nemoj dirati Symea, dobronameran je, mozes se sa njim raspravljati i bez vredjanja. probaj, videces
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    133

  • Аврам Гојић

    87

  • kobni zelaya

    60

  • Caligula

    38

Ja sam napisao. Nemam neke statistike da potkrepim tezu, ali pošto sam živeo tamo znam, mahom svi, dakle velika većina ide u crkvu. Isprva mi je bilo čudno što moje kolege i prijateji neizostavno idu recimo za Božić ono uveče u crkvu, pošto su me zvali da idem sa njijma, a onda sam iz priče shvatio da uglavnom i redovno idu. Idu u crkvu, imaju svog "baćušku", koga poznaju, razgovaraju sa njim o raznim dilemama koje imaju u životu. Radi se ljudima koji dugo žive u gradu i bave se i kreću u umetničkim i medijskim krugovima, dakle ekipa iz koje u Bgdu je retko ko religiozan.
uh iznenadio bi se.
Link to comment
nemoj dirati Symea, dobronameran je, mozes se sa njim raspravljati i bez vredjanja. probaj, videces
probala. svaki put me shutne. moram da se branim.
Link to comment
uh iznenadio bi se.
Mislim naravno na ljude moje generacije, ne računam sad ovaj novi religiozni soj kod nas koji je izrastao na veronauci u školi.
Link to comment

Beogradsko glumiste je rasadnik verskog fanatizma. Ne znam koje si godiste ali pricam o ljudima koji su zavrsili skolu davno pre uvodjenja veronauke.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Mislim naravno na ljude moje generacije, ne računam sad ovaj novi religiozni soj kod nas koji je izrastao na veronauci u školi.
ne znam koje si godiste ali ja znam makar jednu poznatu early60s umetnicu koja ima (ili je makar imala) duhovnika. i neka joj ga. svako ima sebe.
Link to comment
Beogradsko glumiste je rasadnik verskog fanatizma. Ne znam koje si godiste ali pricam o ljudima koji su zavrsili skolu davno pre uvodjenja veronauke.
Beogradsko glumište nije urbana sredina i ako ti ljudi žive u gradu. To su seljoberi u devedeset posto slučajeva, nisam na njih ni mislio. Mislio sam više na ljude koji žive urbano i slušaju neku urbanu muziku, viđaju se po gradu, tako neku malo progresivniju ekipu.
Link to comment
ne znam koje si godiste ali ja znam makar jednu poznatu early60s umetnicu koja ima (ili je makar imala) duhovnika. i neka joj ga. svako ima sebe.
Pa to ti velim, ti znaš ovde bar jednu koja ima duhovnika, ja ne mogu da se setim tamo nikoga ko uopšte kaže za sebe da je ateista.
Link to comment
Čuj, ima Voltron onu lepu mudrost koje se uvek valja podsetiti u ovakvim situacijama:
Activate interlock! Dynotherms connected! Infracells up! Mega thrusters are go! Form feet and legs! Form arms and body! And, I'll form the head!
:fantom:
Link to comment

je l ovde nestaju postovi? svashta.u svakom slucaju, voldron jeste nasekirao mnoge, ali sam ja bolje zapamtila ono lajterovoWhat Waldron does not consider in his essay is that when a political and public culture is as morally corrupt, indeed bankrupt, as the American Russian (?), the safest tact may be precisely the libertarian one.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...