Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

Natrpali u ono glineno čudo krompira, šargarepe, tikvica, kupusa, luka i pola kila junetine u kockicama (kapak, reče mesar). Ješćemo tri dana to :lolol: Računam da će mu sat i po - dva biti dosta...

Таман та три дана без кухања можеш искористити да мало одџоњаш по дану, кад немреш по ноћи;) шифра сова

Edited by Simon
Link to comment

Ne mogu da spavam po danu, preduzeće...

Elem, ovo ispalo ekstra za prvi put. Iznenadila me količina tečnosti kad sam otklopio, pretpostavljam da je zbog toga što u poklopcu nema rupica sva tečnost ostala unutra (nasuo sam oko 4 dl vode pre stavljanja u rernu, a sad ima skoro duplo više). Sledeći put samo 2dl vina preko svega, bez vode, na 180°C. I više soli i bibera. I lovor.

Link to comment

brza smuti pa prospi torta - piskote umocene u mleko sa vanilom, pa preko toga krem od slatke pavlake i maskaropenea, pa preko toga macerirane (?) jagode.

vec se ostrim da od ostatka maskarponea napravim tiramisu.

Link to comment

Једемо и свјежи, али покушавамо да варирамо јер имамо доста добар избор и друге рибе. Кељ је стигао овдје прије можда деценију, и боље да није стигао што се мене тиче, не мрем га смислити. Зелениш ће бити прилог свакако. Одох у куповину.

Link to comment

mmmmmmmm....mnogo sam dobar rucak napravila za sutra. nesto kao lazanje, ali sa grilovanim tikvicama umesto testa, kozijim kackavaljem, besamelom od kozijeg mleka i raguom sa gljivama... ja lazanje i tako vise volim da jedem podgrejane, pa sutrasnji rucak zeljno iscekujem :-) 

Link to comment

mmmmmmmm....mnogo sam dobar rucak napravila za sutra. nesto kao lazanje, ali sa grilovanim tikvicama umesto testa, kozijim kackavaljem, besamelom od kozijeg mleka i raguom sa gljivama... ja lazanje i tako vise volim da jedem podgrejane, pa sutrasnji rucak zeljno iscekujem :-) 

 

A što preskačeš doručak?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...