Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

A ko je ovde kome zagledao u ličnu kartu?

 

edit Osim Yome

 

edit 2 A nismo ni sigurni da li je ona ironična ili auto-ironična.

Edited by Malkmus
Link to comment

Idiličan ovaj Arbajtmanov opis komšija. Vraća mi idilično sećanje na posetu Beogradu pršli put, i Slovenca komšiju koji mi se posrao u svaki dan mog boravka tamo.

Link to comment

Idiličan ovaj Arbajtmanov opis komšija. Vraća mi idilično sećanje na posetu Beogradu pršli put, i Slovenca komšiju koji mi se posrao u svaki dan mog boravka tamo.

 

a?

Link to comment

meni nije važno toliko šta ona želi da zakuca u vremenu i prostoru, koja je to sadržina, koliko mi je zanimljiva sama težnja za tim zakucavanjem. nema veze šta je u kadru, važno je da ona hoće mrtvu prirodu.

mislim, ne vidim razliku između maje i jedne što sam je juče upoznala što joj je bitno da joj se ćerka uda za momka iz stare crne gore. ista je to matrica.

konačno sam našla kratku misao za ono što sam želela da kažem, ne za ovu temu. citiraću te, reference i sve to.

Link to comment

a?

 

 

Odelce, agencija, ženče politička stranka, lovci u mutnom gravitiraju tamo gde može da se lovi u mutnom. Pored štetočinstva na svojim "poslovima" slobodno vreme koriste da se između ostalih i meni poseru na glavu.

Link to comment

Odelce, agencija, ženče politička stranka, lovci u mutnom gravitiraju tamo gde može da se lovi u mutnom. 

 

prokleti Slovenci. nema toga u Srbiji.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Pa kod Arbajtmana su Slovenci fini, a u stvari su govna.

 

 

Pa pazi, više je Slovenaca u Sloveniji nego u Beogradu. Onima kojima odgovara uređeni sistem gde prijava policiji ima nekog efekta ostaju u tom uređenom sistemu, oni koji vole da plivaju u korupciji sele se tamo gde to mogu da rade.

 

Zato se ja nisam iz Srbije preselila u Egipat, i zato konkretan Slovenac nije ostao u Sloveniji ili otišao u Nemačku, nego došao u moju zgradu. Ok, kapiram naravno da je i Gorenje poslalo ponekog, samo ja nisam imala sreće da mi takav zapadne. Domaći mulj i blato privlače analogne belosvetske primerke, dok Srbiju napuštaju ljudi poput mene, pa shvati to kako god hoćeš, ja makar i pored svojih mana koje svakako imam ne serem ljudima pred vrata kad sam u mogućnosti, jer smatram da to nije lepo i socijalno ponašanje.

Link to comment

Uh. Ne bih da ulazim u tvoju analizu migratornih trendova ( :isuse: ), ali ovo što pišeš nema nikave, ali nikakve veze sa ovim što je napisao Arbajtman.

Edited by Syme
Link to comment

Pa pazi, više je Slovenaca u Sloveniji nego u Beogradu. Onima kojima odgovara uređeni sistem gde prijava policiji ima nekog efekta ostaju u tom uređenom sistemu, oni koji vole da plivaju u korupciji sele se tamo gde to mogu da rade.

 

Zato se ja nisam iz Srbije preselila u Egipat, i zato konkretan Slovenac nije ostao u Sloveniji ili otišao u Nemačku, nego došao u moju zgradu. Ok, kapiram naravno da je i Gorenje poslalo ponekog, samo ja nisam imala sreće da mi takav zapadne. Domaći mulj i blato privlače analogne belosvetske primerke, dok Srbiju napuštaju ljudi poput mene, pa shvati to kako god hoćeš, ja makar i pored svojih mana koje svakako imam ne serem ljudima pred vrata kad sam u mogućnosti, jer smatram da to nije lepo i socijalno ponašanje.

 

wow

Link to comment

Pa kod Arbajtmana su Slovenci fini, a u stvari su govna.

 

 

... waistinu :D

 

dgjbm, vec nekoliko stranica se ppp bavi ovom ilustracijom touretovog sindroma. Pukli smo jbg i kao forum i kao gradjanini™

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...