Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

jebemu, pricamo o kojestarijama as usual.

 

mislim, ako sam dobro zamijetijo, u filmu zipa joma ide ulicom i vice da mrzi cecu, narodnjake i dodjose.

osim ako se u jednom momentu u filmu ne desi zombi apokalipsa, sklon sam da poverujem da bi mogao biti bulja :)

 

Pa zar nije fora upravo u tome da se ona ponaša kao da se zombi vampirska seljoberska apokalipsa već desila.

 

0681635e464c5f4ffdae438ef66bff5a.png

 

Link to comment

krajnje je vrijeme da odaberemo jednog medju nama da pogleda ovaj film

evo ja necu. ali me ubi radoznalost o cemu se tu zapravo radi, pa plz neka javi ko pogleda.

Link to comment

Nije se iskopala sama... kao sto nije ni Zoca, a nije ni Biki, ni Istok, the list goes on and on. I Nerdule ce se na njoj naci, pajsta sam rek'o.

 

Ko moze biti dobar aristokratskoj satrolevici koja formira misljenje ovog foruma zadnjih par godina? 

Link to comment

Možda ima i u tome što su sve velike teme raspravljene. Prošlo je zlatno doba foruma. A malagurski je gadan i pristojnoj desnici isto kao i levici.

Link to comment

ja bih ovo gledala iz nekih svojih mazohistickih razloga. ziva nisam je l yoma na kraju objasnila deci u gradskom saobracajnom ko je dusko radovic, sta znaci ono bacakanje po fontani i najvaznije, je l ima hepi end (ne nuzno u smislu da se svi vrate odakle su dosli, vec da li yoma dozivi katarzu i pronadje konacno neki svoj unutrasnji mir)?

inace, ja sam za maju dugo bila ubedjena da je strasno gotivan lik dok je nisam prvi put cula kako prica. gostovala je u kulturnom nokautu, i, i tada je bila indisponirana zbog nekih seljana sto 'oce da nam hajdzekuju beograd. izgleda da je ta tema bas opseda.

Link to comment

ako indi misli da je ovo ovde delo aristokratske satrolevice neka malo skroluje na:

 

http://www.popboks.com/article/9129

 

Dunduew (gost) | 02.10.2012. 10.15.54
Da ne bih sada preterivao ali ovo Majino Pranje je za Anale Beograda jer ona jedina i ima pravo da se ovako poigrava sa Dada-skalijam za rayliku od mnogih koji se poigravaju sa Mojim i Majinim Beogradom....ljubi i voli praunuk čoveka koji je sayidao pola Neimara, Stari Generalštab, Vladu republike srbije i još što šta ...njegovo ime je Muhajlo Jovanović...kao i moje ...prijatno jutro!...i kiss off!
 
(imho mjao i joma su ti "prometeji jadnosti" koje spominjete na doris temi  :ss1: )
 
+
 
jape (gost) | 02.10.2012. 14.10.59
žao mi je što je masa ljudi preko onog nesrećnog čavketovog izdanja u filmu "geto" progutala tu buržujsku "starobeogradsku" kultur-rasističku priču o "prljanju" beograda kao nešto što je samorazumljivo. evo maja na tome zasniva i svoj identitet, a grad nije to. ako si pravi grad onda konstatuješ razna ludila i daješ rispekt tamo gde mora da ga bude, a to znači i deci i ljudima iz radničke klase koji imaju drastično različite kulturne izbore od tebe. (ukoliko si, kao maja, deo buržoazije) dajem joj neki tanki rispekt za to militantno izricanje stava koji njena klasa zastupa i za to što se samoinicijativno promoviše u nekog žrtvenog jarca klasne borbe - sve ostalo je tugica. i da, ovo što su odgovorili okiju je na mestu - dolar je, nakon što se maja tamo pojavila, postao napeto mesto za poziranje. takav koncept je možda davao bolje rezultate u striji sa lunom lu jer je tamo bila gej ekipa koja drugačije doživljava koncept stilske policije, ali u dolaru je to bio fejl kosmičkih razmera jer je potpuno drugačija ekipa. al dobro, to je taj proizvod stare b92 sekte - elitizam do samouništenja. majo, javi se da odemo na fristajler da se zezamo, da odemo na neki nastup ane kokić ili marine tadić, opusti se, uživaj u svom gradu koji je sad življi nego ikad...
Link to comment

 

ako indi misli da je ovo ovde delo aristokratske satrolevice neka malo skroluje na:

 

To mozda nije, ali tvoje liste najboljih albuma, s druge strane... :P

Link to comment

meni se ta divizija nikada nije činila dovoljno relevantnom da mi bilo šta od nje u životu zavisi, pa me uredno zapanji kada ovo izleti kao kriterijum svih kriterijuma i kada vidim da neko na tome gradi sopstvenu indentitetsku mikropolitiku -_-

i inače, lokalpatriotizam mi je jezivo provincijalna pozicija.

Link to comment

Nije se iskopala sama... kao sto nije ni Zoca, a nije ni Biki, ni Istok, the list goes on and on. I Nerdule ce se na njoj naci, pajsta sam rek'o.

 

Ko moze biti dobar aristokratskoj satrolevici koja formira misljenje ovog foruma zadnjih par godina? 

:D 

 

imam prijatelja koji se preziva urban. how kewl is that?

 

mislim, urbano je soooou najntizzzz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...