Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

Ja im stvarno želim sve najbolje. 

 

Zatekao sam se jednom u prostorijama onog njihovog radija. Fascinantno mi je da su uspeli da tu priču naprave održivom i svaka im čast na tome. Najskrenije se divim ljudima koji uspeju da stvore i hajp i pare oko svoje umetnosti.

 

Sa druge strane, mene lično ne privlače ni njihov senzibilitet, ni ideje, pa ni više puta demonstrirane kritike društva. Čak nemam ni toliko odbojan stav. Više sam ravnodušan. Neću ovaj film gledati, to je sigurno.

Ma ni ja sigurno, nego mi je majke mi žešće zanimljivo što čitam na fejsu threadove sa po sto komentara, gde se već pominju Delez i Badju (nisam siguran za Lakana :fantom: ), tako da ovaj trejler postaje pomalo nekakav fenomen.  Mislim, ako je sve to jedna bezvezarija ( a teško je poverovati da nije), koji smo mi onda kurac koji prežvakujemo to nekoliko strana na bar dva topika. Izgleda da je Yoma postala Jelena Golubović za intelektualce pismene. :)

 

 

jebemu, pricamo o kojestarijama as usual.

 

mislim, ako sam dobro zamijetijo, u filmu zipa joma ide ulicom i vice da mrzi cecu, narodnjake i dodjose.

osim ako se u jednom momentu u filmu ne desi zombi apokalipsa, sklon sam da poverujem da bi mogao biti bulja :)

 

Jebi ga, ili ćeš saznati da li je bulja (ako ga pogledaš), ili nikad nećeš saznati. :fantom:

Link to comment
  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

pa recimo u tome da zena odlicno radi svoj osnovni posao stiliste, za tri klase bolje od npr. asoka murtija. kao i u tome da je, u svojim godinama, jedna od najboljih manekenki i foto-modela u gradu. ili u tome da je bila jedan od najboljih radio reportera b92.

a sad sam out iz ove diskusije, poznajem zenu i volim je, nema smisla :)

Ali niko nju nije kritikovao zbog toga što loše radi posao stiliste. Ok, recimo da joj je stil u spotu loš ali kada radi posao za druge, to je druga priča. Dalje, zaovu priču je potpuno nebitno da li je najbolja manekenka ili foto model u gradu. I potpuno je nebitno kako je radila na b92. . 

Link to comment

Mislim, ako je sve to jedna bezvezarija ( a teško je poverovati da nije), koji smo mi onda kurac koji prežvakujemo to nekoliko strana na bar dva topika. Izgleda da je Yoma postala Jelena Golubović za intelektualce pismene. :)

 

To je dosta dobro pitanje. Postoji neka magijska privlačnost beogradskog inner circla (šta god to značilo ali da ga tako nazovem) u kojoj se sustiču gnev zbog elitizma i sažaljenje zbog manjka kvaliteta. 

 

To je onda kao neka antidroga. Što se više zainteresuješ, više si zalio ono što ne voliš.

 

Ja sam to registrovao kod sebe puno puta. Sad sam pak, prilično iskuliran. :)

Edited by McCabe
Link to comment

Ali niko nju nije kritikovao zbog toga što loše radi posao stiliste. Ok, recimo da joj je stil u spotu loš ali kada radi posao za druge, to je druga priča. Dalje, zaovu priču je potpuno nebitno da li je najbolja manekenka ili foto model u gradu. I potpuno je nebitno kako je radila na b92. . 

 

mojne pejsi, krenulo je 1 sazaljevanje™ od starta. a za ovu pricu bi ipak bilo bitno videti film, a ne samo trejler.

Link to comment

To je dosta dobro pitanje. Postoji neka magijska privlačnost beogradskog inner circla (šta god to značilo ali da ga tako nazovem) u kojoj se sustiču gnev zbog elitizma i sažaljenje zbog manjka kvaliteta. 

 

To je onda kao neka antidroga. Što se više zainteresuješ, više si zalio ono što ne voliš.

 

Ja sam to registrovao kod sebe puno puta. Sad sam pak, prilično iskuliran. :)

ali...ti si ljadza iz borce :(

Link to comment

bas mi se sad jako gleda taj film

 

svakako deluje infantilno i self indulgent

 

ukoliko je i namenjen siroj publici, mozda ga mogu 'skapirati' samo 'odredjeni'

Link to comment

Ja reko' Papovac okačio "Stihove Duška Radovića u izvođenju Partizanovog Juga". :(

 

Pogledao sam spisak saradnika na filmu. Aktivan je i moj nekadašnji komšija iz Borče. :fantom: :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...