Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

meni je i dalje apsolutno neverovatno da je iko ista ozbiljno mislio ovim filmom, iako smo, fakat, samo trejler mogli da vidimo.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

Samo da iskoristim priliku da ponovim da se uspešnost trejlera iz stranice u stranicu ovog topika sve više potvrđuje.

 

Ja im stvarno želim sve najbolje. 

 

Zatekao sam se jednom u prostorijama onog njihovog radija. Fascinantno mi je da su uspeli da tu priču naprave održivom i svaka im čast na tome. Najskrenije se divim ljudima koji uspeju da stvore i hajp i pare oko svoje umetnosti.

 

Sa druge strane, mene lično ne privlače ni njihov senzibilitet, ni ideje, pa ni više puta demonstrirane kritike društva. Čak nemam ni toliko odbojan stav. Više sam ravnodušan. Neću ovaj film gledati, to je sigurno. 

Edited by McCabe
Link to comment

ma da, a i tom godovac je trco go po terazijama i vikao pun mi je kurac, budala.

ali, slozicesh se, u gomili golih guzica kojima je pun budala, to ne bi bio neki dogadjaj.

 

imao je dakle svoj (uslovno) smisleni trenutak ^_^

Link to comment

Samo da iskoristim priliku da ponovim da se uspešnost trejlera iz stranice u stranicu ovog topika sve više potvrđuje.

jebemu, pricamo o kojestarijama as usual.

 

mislim, ako sam dobro zamijetijo, u filmu zipa joma ide ulicom i vice da mrzi cecu, narodnjake i dodjose.

osim ako se u jednom momentu u filmu ne desi zombi apokalipsa, sklon sam da poverujem da bi mogao biti bulja :)

Link to comment

Gotovac.

 

 

fala, kucko sa smobilnog pa ne video :)

 

edit: @gospa buba

sta nam o smislenosti trenutka govori da je plasticni isus proveo 20 godinica u bunkeru? a i mogu da zamislim sta bi se o gotovcu i stojanovicu pisalo na nekoj tadasnjoj pppatologiji :lolol:

Edited by aram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...