Jump to content
IGNORED

Pojam "urbano"


jaja_s_paprikama

Recommended Posts

  • Replies 783
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    49

  • ToniAdams

    46

  • Аврам Гојић

    43

  • Caligula

    38

Pa to je valjda kao kad se obelodani da je neki homofob zapravo gej. Naravno da njegova homofobija nije time ništa gora nego što bi bila, ali moraš priznati da je zabavno.

Link to comment

Ajde ja da kažem da je trejler za taj nekakav film izuzetno uspeo, jer je za dva dana po objavljivanju izazvao mnogo komentara po netu, na fejsu ludilo, itd. Bez tog trejlera, verovatno niko od nas ne bi nikada ni čuo za taj film.

Link to comment

:)

 

Naravno, imaš takve ljude kao što je Yoma, koji su ti pokretna radio Mileva u svakom smislu, te će sve što ima veze sa njom, makar i na najjadniji mogući način izazvati neku pažnju, doduše u nekom tom, ograničenom urbanom™ našem miljeu.

Link to comment

Ajde ja da kažem da je trejler za taj nekakav film izuzetno uspeo, jer je za dva dana po objavljivanju izazvao mnogo komentara po netu, na fejsu ludilo, itd. Bez tog trejlera, verovatno niko od nas ne bi nikada ni čuo za taj film.

 

Pih, pa ovo samo znači da će nešto veći broj ljudi osetiti užasan transfer neprijatnosti, ne? Mislim ne znam kakvi su komentari, ja uradak ne bih videla da nije Empea i Symeta.

Edited by sailorman
Link to comment

Ma komentari su mahom isti kao i na forumu, da je to grozno i jadno. Ali to je trejler, on je valjda tu da poveća gledanost filma (koji može biti ko zna kakav). Ako je takav kao trejler, pa to je u tradiciji onog prejadnog filma sa Čavketom iz devedesetih. Ništa novo dakle, ni prvi ni poslednji put u Beogradu gradu, koji je imao i mnogo zanimljivije i društveno prihvaćenije primere urbanog™ ludila, film Dečko koji obećava, na primer.

Link to comment

tetka je novourbana, slowe, a ti nemas pojma. ruralno je novo urbano. cevap je novi tartuf a pivo iz mikropivare novi viski.

 

Vidi Morgana šta je problem. Kada je teči uništila urbani život tetka se pokondirila i poželela da postane naprečac velika građanka. Pošto ima love kao blata počela je da simulira tečin prošli život ali na neuverljiv, malograđanski način. Postala je veliki donator crkve i new born vernik, ćerku je uvukla u izdavački posao (time se bavila tečina porodica decenijama) iako ga ona ne voli, počela je da dovlači gradske face na svoje hebeno imanje i da stvara jedan užasni hibrid seljaštva, malograđanštine i nedostatka ukusa. Tetka je pokretni urbicid.

Link to comment

Ja sad prvi put čuo za dotičnu, a trejler izgleda kao DVD extra za onaj Geto. Jedna od najtužnjih stvari u klipu je to što se ona kao s nekim svađa, a u stvari se ne vidi ni sa kim, stiče se utisak da se svađa sa nekakvim fantomima. Baš, baš tužno.

 

tacno tako. kao onaj Japanac sto se krio u dzunglama Filipina do 1972 dok ga nisu obavestili da je rat prestao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...