Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

sta jede onaj sto vodi u elitnoj ligi kad ima 155 poena dnevno u proseku?postujem svacije znanje i umece, ali ono ne moze biti normalno.

Edited by Ros
Link to comment

Ko zna ? Ludare mozda :D Znas i sam koliko stvari treba da se poklopi da ubodes rezultat preko 130 pera, nakon ovog linka od veceras, ne bi me zacudilo da ima neki sistem, pa da igra sam protiv sebe :lol:

Link to comment
Ko zna ? Ludare mozda :D Znas i sam koliko stvari treba da se poklopi da ubodes rezultat preko 130 pera, nakon ovog linka od veceras, ne bi me zacudilo da ima neki sistem, pa da igra sam protiv sebe :lol:
ko zna. dva kompa ili cak mozda dva browsera pa istovremeno klikati na "zapocni igru"?poslao sam poruku/asocijaciju ludaristima:post-111-13373792788197.jpgima li neki web programer ovde da im spamuje bazu?
Link to comment
ubio si mi igricu :(
naprotiv, postedeo sam te bespotrebne frustracije od (buducih) katastrofalnih poraza :)
A obrisite onda link. Da bar ne stoji i ovde.
i sta onda, svi klinci u Srbiji vec znaju za "ludaru", samo PPP-ovci da igraju fer ? To je sto je ... game over, ostaje nam da igramo prijateljske meceve sa ljudima kojim verujemo ...
Link to comment
i sta onda, svi klinci u Srbiji vec znaju za "ludaru", samo PPP-ovci da igraju fer ? To je sto je ... game over, ostaje nam da igramo prijateljske meceve sa ljudima kojim verujemo ...
ma da, najbolje da će neko da sedi i uči rešenja sa tog linka. laugh.gif mislim- neko normalan.zar je moguće da ljudi baš toliko ne znaju da se igraju?tragikomično.
Link to comment
ma da, najbolje da će neko da sedi i uči rešenja sa tog linka. laugh.gif mislim- neko normalan.zar je moguće da ljudi baš toliko ne znaju da se igraju?tragikomično.
nije to link za ucenje, nego za koristenje u igri.
Link to comment
nije to link za ucenje, nego za koristenje u igri.
ok, nisam se unosila.onda je manje debilno, ali svakako ubija i ovo malo draži u igri.
Link to comment

koliko smo se smejali na asocijaciji sad :lol: otvaramo kolonu D - d4 central park - ja odmah probam nju jork, nije. d3 seks i grad, d2 niksi, d1 koktel ja u medjuvremenu pokusavam njujork, long ajlend i nije... kolona C - c3 kings - probam sakramento, nije. c2 long ajlend :lol: - ja kucam nju jork, nije, d4 koni ajlend :lol: , d1 MOST pokusavam bruklin i pogadjam :lol::isuse: (bruklin kings??????!?!?!?!?!?) i konacno 'naravno' NJU JORK i onda vidim rsenje kolone D MENXETN sa sve X hahahahahahahaha :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment
neka me neko prosvetli. kakve veze ima resenje jedne kolone - partizan sa konacnim - bicikl?
bila je neka marka bicikala partizan valjda...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...