Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Došao da se priključim Walkeru na pljuvanju asocijacija. Danas igram i otvaram polje Zaratustra, napišem Niče - nije. protivnik otvara drugu kolonu, dobije random odgovor i odmah rešenje ŠAH.Drugu počinje on(a), otvori polje mašina i odmah konačno VEŠ. :isuse: Pa jebote.A onda sam video Boogie šta je postovao i rešio da batalim ovu igru. Vraćam se CQ-u i slagalica.tv.

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

svi su poceli masovno da napustaju pre kraja... danas sam pobedio devojku od 2200 koja mi je na pocetku druge asocijacije cestitala i rekla 'a sad palim'

Link to comment
Hahaha. Asocijacije, baja otvara A1 poluostrvo, paf kolona Indija paf konačno bajadera :lol:
Ta za Indiju je skroz neka bolesna asocijacija. Ide Indija, Kolach, Igra, i nesto skroz ne povezano cetvrto i konacno Bajadera :blink:
Link to comment
svi su poceli masovno da napustaju pre kraja... danas sam pobedio devojku od 2200 koja mi je na pocetku druge asocijacije cestitala i rekla 'a sad palim'
Apsolutna nejasnoća zašto ljudi čuvaju taj rejting jer ne postoji nikakva rejting lista, gledaju se samo osvojena pera za taj mesec. Ja da sam tako radio sad ne bih imao oko 3600 već barem 4000, ali puknem ponekad pa me malo vrate nazad s rejtingom.
Link to comment
Ta za Indiju je skroz neka bolesna asocijacija. Ide Indija, Kolach, Igra, i nesto skroz ne povezano cetvrto i konacno Bajadera :blink:
Bajadere su, osim što spadaju u poslastice, i naziv za indijske plesačice i pevačice u hramovima.
Link to comment

sinoc dobijem u petoj partiji tipa sa oko 2200 rejtingom. idealno.uzmem mu slova, a ja dobijem na mom redu SPECIJALNOST (sto je i on imao). 57:0. tu on vec poceo sa "varas", bla, bla... "da ti nije ludare", itd...podelimo brojeve i skocka. ugazim ga na kzz ("varam li i ovde" - no ansver), podelimo spojnice (jebene auto-tablice u srbiji)... i imam preko 100 poena prednosti pred asocijacije.otvara tip prvo polje (ponovo) KOMUNIZAM i odmah (posle 10 sekundi) konacno JAKNA,onda ja krecem i otvaram prvo polje POREZ, nesto probam, onda on NEPOTREBNO i odmah (posle 10 sekundi) konacno JAHTA. umesto more poena dobijem samo 106. :isuse: naravno, odmah utek'o...kao sto napisah dalglisu na pm, osecam se neprijatno kad sklopim dugacku rec ili odmah resim asocijacije, zato sto neko negde vara. ono sto je jedino pozitivno u celoj prici da sam se jos vise ubrzao u kzz i koncentrisaniji sam na slovima jer se moram obezbediti pred asocijacije. borba za opstanak. :)

Link to comment

Ros, ako taj tvoj protivnik nije koristio program u prvoj igri, onda ne verujem ni da je u poslednjoj.Ovo sa poslednjom asocijacijom POREZ-NEPOTREBNO = LUKSUZ, konačno JAHTA, verovatno je prepoznao od ranije. Ne verujem da ima neka druga asocijacija u kojoj se spominju reči porez, nepotrebno, luksuz, jahta. Ovo sam i ja upamtio, bila je još jedna kolona u kojoj je rešenje ABRAMOVIČ.Moram priznati da mi put od komunizma do jakne nije baš jasan... :)

Edited by Quizmaster
Link to comment
kakav sajt?
Ovakav :(
ovaj forum je poprilicno neobavesten, provaljene su asocijacije, slova odranije a najavljuju uskoro i brojke:http://asocijacije.ludara.com/slika2a.th.jpgslika1v.th.jpg... ja sam prestao da igram, vise nema nikakvog takmicarskog smisla ...
Link to comment
Ros, ako taj tvoj protivnik nije koristio program u prvoj igri, onda ne verujem ni da je u poslednjoj.Ovo sa poslednjom asocijacijom POREZ-NEPOTREBNO = LUKSUZ, konačno JAHTA, verovatno je prepoznao od ranije. Ne verujem da ima neka druga asocijacija u kojoj se spominju reči porez, nepotrebno, luksuz, jahta. Ovo sam i ja upamtio, bila je još jedna kolona u kojoj je rešenje ABRAMOVIČ.Moram priznati da mi put od komunizma do jakne nije baš jasan... :)
bio je on dugacak u prvoj igri, ali sam ja bio duzi. i u tu ludaru zivi ljudi unose podatke. ne verujem da program ide kroz online vujakliju i trazi najduze reci.
Link to comment

na onom sajtu sad ima program i za prvu igru :isuse: igrao sam malopre pomocu sajta sa nekim klinjom. prva i druga rec identicna (prva sa sajta :isuse:). ne vredi ovo vise.

Link to comment
kao sto napisah dalglisu na pm, osecam se neprijatno kad sklopim dugacku rec ili odmah resim asocijacije, zato sto neko negde vara.
meni je danas to palo na pamet. Igrao protiv neke devojke, izgubio sam 30ak razlike. Asocijacije je obe otvorila posle 3 polja. Prvo sam popizdeo, a onda shvatio da su asocijacije bile lake, i da ja prosto nisam imao sreće jer sam se oba puta i sam dvoumio između tačnog i netačnog rešenja i oba puta izabrao pogrešno :Dpoenta je da ovo ubija samu čar igre, jer ako izgubiš - pizdiš, a ako pobediš, protivnik sasvim opravdano može da misli kako koristiš ludaru.
bio je on dugacak u prvoj igri, ali sam ja bio duzi.
naughty.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...