Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Ja mislim da se gube poeni za rejting kad pobegnes. Par puta sam popizdeo i napustao kad sam mnogo gubio i cini mi se da sam gubio poene kao da sam ostao do kraja.

Link to comment

ma mars u kurac vise... otvorim a4 bech, pogodim A kolonu dunav, kliknem dalje, a majstor odmah konacno SREM. daj bre fuck off angry.gif

Edited by 8-walker
Link to comment
Ali u iducoj partiji mi se vratilo, sastavljam rec TUŠIRANI, racunar ne prihvata, ali zato protivniku priznaje ŠUMARKU :isuse: iznerviram se posteno, a onda me racunar dokusuri u kzz, odgovorimo oba za 1,98 sek i njemu racunar dodeli 6 poena. Naravno na kraju sam izgubio sa nekih dvadesetak razlike.
ocigledno da u bazi podataka nemaju oblike trpnog glagoskog prideva, a nisam siguran zasto, jer se takvi oblici svakodnevno upotrebljavaju u govoru. isto tako, skroz je glupo da se vaze imenske reci koje nisu u nominativu, odnosno glagoli koji nisu u infinitivu. odavno nisam gledao pravu slagalicu, ali sam po secanju ubedjen da toga nema.
Link to comment
ma mars u kurac vise... otvorim a4 bech, pogodim A kolonu dunav, kliknem dalje, a majstor odmah konacno SREM. daj bre fuck off angry.gif
ja maloprije otvaram a1 lejkersi,pogadjam kolonu a los andjeles i kliknem dalje i protivnik odmah konacno dzim morison,naravno gubim za poen angry.gif
Link to comment

Glede™ bežanja pre kraja da bi se sačuvao rejting, ja sam na PPP-u video da je moguć ovaj kukavički i jajarski genijalni strateški potez i upalilo mi je jednom. Sledeća dva puta sam regularno gubio bodove.

Edited by Lrd
Link to comment
ocigledno da u bazi podataka nemaju oblike trpnog glagoskog prideva, a nisam siguran zasto, jer se takvi oblici svakodnevno upotrebljavaju u govoru. isto tako, skroz je glupo da se vaze imenske reci koje nisu u nominativu, odnosno glagoli koji nisu u infinitivu. odavno nisam gledao pravu slagalicu, ali sam po secanju ubedjen da toga nema.
Ma znam za to da mnogo reci nema u bazi i da priznaju svakakve oblike, ja obavezno kucam samoglasnik na kraj reci :P pa ako prodje prodje, kao npr. danas LAVIRINTA. Ceo moj post je bio o tome kako nekad imas srece, nekad ne. Danas mi se vratilo, najpre sam dobio 3 partije sa igracima od 1800, 2200 i 2400 rejtinga, onda mi racunar dodeli jednog sa rejtingom 200, koji je osvojio 10 poena i na kraju mi pise: "brate, nije ti fora, imas sve zapisano" :lol: I onda slag na kraju, dobijam protivnika sa rejtingom 1600, uzimam mu i slova i brojke, i covek ladno prestade igrati nakon toga (mada do kraja nije izbacilo da je napustio igru). Uglavnom ja sam se lepo izigrao sam, skupio 236 poena, sto mi je na kraju donelo 188 pera, pa sam i lepo napredovao na mesecnoj listi ;)122dkcp.pngSto se tice napustanja partije, sigurno se ne gube rejting poeni, i to je zesce sranje, pogotovo sto od rejting poena nemas bas nikakve koristi, sa perima bar mozes zaraditi tokene. Najbolje mi je kad je rezultat gust i onda protivnik napusti pre poslednje asocijacije kad vidi da ne moze pobediti angry.gifedit:dodao sliku Edited by KennyDalglish
Link to comment

Bezanje zarad rejtinga mi uopste nije jasno, obzirom da se po rejtingu formiraju grupe (valjda) pa ce onda i sledeci mesec vise gubiti nego pobedjivati, ali dobro nekom je bitno da kaze da ima rejting.Mogao bi neko da autorima kviza objasni da Vojvodjanin!=Lala, da nije bilo teletabisa nikad mi ne bi palo na pamet resenje :)EDIT> visak slova

Edited by sumil
Link to comment

i meni su se ponavljale asocijacije.evo, samo što mi se desilo. nisam je rešila ni prvi ni drugi put. isuse.gifpo tome ću je (možda) sad zapamtiti. laugh.gif

Link to comment
ma mars u kurac vise... otvorim a4 bech, pogodim A kolonu dunav, kliknem dalje, a majstor odmah konacno SREM. daj bre fuck off angry.gif
ja maloprije otvaram a1 lejkersi,pogadjam kolonu a los andjeles i kliknem dalje i protivnik odmah konacno dzim morison,naravno gubim za poen angry.gif
ovaj forum je poprilicno neobavesten, provaljene su asocijacije, slova odranije a najavljuju uskoro i brojke:http://asocijacije.ludara.com/slika2a.th.jpgslika1v.th.jpg... ja sam prestao da igram, vise nema nikakvog takmicarskog smisla ...
Link to comment
ovaj forum je poprilicno neobavesten, provaljene su asocijacije, slova odranije a najavljuju uskoro i brojke:
Ovde bi trebalo primeniti kontrametod, pa unositi neke nebuloze da im se ta baza sjebe. Na primer, za reč DUNAV upišemo pet reči: CIGARETA, RATLUK, MAĐARSKA, KOŠARKA, JASTUK...
Link to comment
ovaj forum je poprilicno neobavesten, provaljene su asocijacije, slova odranije a najavljuju uskoro i brojke:http://asocijacije.ludara.com/... ja sam prestao da igram, vise nema nikakvog takmicarskog smisla ...
ubio si mi igricu :(
Link to comment

Postoji i Android aplikacija (bar za slagalicu i broj) - što verovatno objašnjava ove prilično česte preokrete iz 0:40 i slično, pošto je malo teže pretraživati net tokom igre.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...