Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Šta protivnik misli savršeno me zabole. Ukoliko naletim na nekog koga znam sigurno neću koristiti ludaru jer mi taj neko koga znam veruje i znam da on takodje neće koristiti ludaru.Ja sam našao neki kompromis. Uključim ludaru na prvoj slagalici ali u onih par sekundi dok vrti tražeći reči vratim se na FB prozor i tražim svoju reč. Posle proverim. Ukoliko je protivnik imao reč koja je prva ili druga ponudjena bez imalo griže savesti koristiću je i ja. Ukoliko vidim da nije koristio na prvoj igri neću je koristii ni ja....Mada sam i dalje vrlo blizu napuštanja....

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Cek, cek! Jel probao neko? Blokira i drugi brauzer, tab, sve...?
da.imas 5 sekundi vremena da se vratis nazad.jos da puste novi set od 10000000 asocijacija :) Edited by Ros
Link to comment

pala i prva zrtva, mada sam igrao na drugom, dosta slabijem nalogu. u drugoj slagalici je sutnulo - protivnik je napustio igru hihihihi :thumbup:

moram priznati da mi nedostaje calculator sa komplikovanim brojevima :D

Link to comment

Da, da! Evo, probao sam sada.Dakle, prvi put možeš da se vratiš. Sledeći put blokira.Nema otvaranja foldera, print screena, drugog brauzera i taba. Ne da čak ni nakon igre da se prt.scr-nuje :lol: Na "ko za zna" nema trougla. Jedino sto sad ni kalkulator ne može, a to sam koristio :blush: Kako je ovde krenulo, pomislih ovaj opet čituje, ali sredio sam ga na asocijacijama (rejting mu 1000-1500)post-190-13379786140983.jpg

Link to comment

sad ce majstore da naprave da se moze igrati samo iz internet explorera.mada je najbolje da smanje broj poena na slagalici i asocijacijama. pa ko hoce ludaru neka koristi.

Link to comment

Jedan tip za koga mislim da vara hvali se svojim rezultatom i snimio je screenshot (čiji deo vam prikazujem), ali dole mu је ostalо sve što je imao uključeno u tom trenutku. Je l' možete da mi kažete koje je sve programe koristio? Već vidim da u isto vreme ima uključene Google Chrome i Mozillu.slikaq.jpg

Link to comment

Chrome mu je ugašen, a Firefox radi. Treća ikonica je Windows Explorer, četvrta ugašeni Foobar 2K, a onda ide nešto što ne znam šta je ali deluje bezazleno i Notepad++, univerzalni tekstualni editor.Ako i vara, to ne možeš da tvrdiš na osnovu te slike...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...