Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

licni rekord - odgovorio na kzz za 1.09 :D
Augsburg je u Njemačkoj, za 0.94. :P Doduše, nakon toga mi je ženska protiv koje sam igrao rekla da trebam pušiti kurac pa ne savjetujem nikom takvu brzinu.
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Heh! Ja sam pre par dana pregazio jednog, pa je vec tu odlepio i kliktao samo prvi odgovor, bez da cita pitanje. Ubo je dva puta za manje od desetinke. Samo sto je ostalih osam promasio. Final score 234 > -8 :D Juce sam umro od smeha! Prva kolona pogodjena IDIOT, devojka preskoci konacno (ja :blink: , posto se koljemo za pobedu). Naravno, otkucam DOSTOJEVSKI, a ona mi napise "streberko glupava"!A ja cak nisam ni procitao Idiota :lol:

Link to comment
Augsburg je u Njemačkoj, za 0.94. :P Doduše, nakon toga mi je ženska protiv koje sam igrao rekla da trebam pušiti kurac pa ne savjetujem nikom takvu brzinu.
Menij lik za mojih 0.91 na njegovih 1.21 rekao "Brate koji kurac? Gde nabavljas taj speed" :DRekord je 0.43 ali greskom posto sam igrao na bratovom lap topu koji ima preosetljiv touch pad a meni kursor stalno stoji na odgovoru pod A Edited by pavllle
Link to comment
Chrome mu je ugašen, a Firefox radi. Treća ikonica je Windows Explorer, četvrta ugašeni Foobar 2K, a onda ide nešto što ne znam šta je ali deluje bezazleno i Notepad++, univerzalni tekstualni editor.Ako i vara, to ne možeš da tvrdiš na osnovu te slike...
Vara sigurno. Ne samo da koristi dva browsera, nego i pomoći sa onog debilnog sajta za premetanje slova i asocijacije, da bi postizao rezultate do kojih se ne može doći normalnom igrom. Verovatno i snima u wordu sve spojnice koje odigra pa onda samo pritisne ctrl+f da pronađe neku reč.Inače, danas je zamenio tu sliku i ponovo je stavio, ali sa isečenim donjim delom. Kao da je pročitao moju poruku sa foruma ili mu neko javio! :lol:
Link to comment
Vara sigurno. Ne samo da koristi dva browsera, nego i pomoći sa onog debilnog sajta za premetanje slova i asocijacije, da bi postizao rezultate do kojih se ne može doći normalnom igrom. Verovatno i snima u wordu sve spojnice koje odigra pa onda samo pritisne ctrl+f da pronađe neku reč.Inače, danas je zamenio tu sliku i ponovo je stavio, ali sa isečenim donjim delom. Kao da je pročitao moju poruku sa foruma ili mu neko javio! :lol:
na ovoj slici se vidi da koristi samo jedan. sto se worda tice, mislim da nema vremena da stisne ctrl+f, da ukuca rec i onda da klikne. Edited by kojot
Link to comment
na ovoj slici se vidi da koristi samo jedan. sto se worda tice, mislim da nema vremena da stisne ctrl+f, da ukuca rec i onda da klikne.
Ovde je samo jedan jer mu je bila nebitna partija za rejting i igrao ju je s nekim slabim protivnikom.Ima nekoliko sekundi pre početka igre, plus 7 sekundi mu odbrojava kad krene. Više nego dovoljno da mu kompjuter namesti, pa čak i da malo zakasni opet nešto može i znati i stići da preuzme od protivnika. Za kucanje reči veštom igraču treba 2-3 sekunde.
Link to comment
a i da koristi dva, kakav je je to dokaz?
Ne treba mi dokaz koji je validan za sud da bih znao da vara. Ova slika koju je prvo neoprezno stavio, a zatim je srezao, samo posredno potvrđuje moja saznanja o tom igraču.Kao prvo, znam koje su ljudske mogućnost jer sam vrhunski igrač. Poštenom igrom bio sam dva meseca prvi na rejting-listi i niko nije mogao da me ozbiljnije ugrozi. Odjednom, pojavljuje se ovaj fantom koji pravi u proseku partije od 180 pera, a znam kad sam fantastično igrao da je bio veliki uspeh i 140 pera (najbolji rezultat 156, kad sam neku protivnicu sa solidnim rejtingom dobio 199:35).Na raznim turnirima koje organizujem imao sam priliku da igram sa vrlo jakim igračima i znam da je realno da ih pobedim sa pedesetak poena, možda sa 100 ako igram baš super ili protivnik popusti. Da bih imao onoliki broj pera morao bih da u serijama pobeđujem jake rejtingovane igrače sa 150 poena razlike, što bih uspevao samo ako bi na asocijacijama redovno dobijao 60-65 poena (a to poštenom igrom nisam u stanju) i ako bih uvek imao obe duže reči (ovo pak uspevam mnogo puta, poznato je da mi je to glavni adut u igri). Kolega koji je odličan igrač i ima nekoliko naloga uradio je eksperiment i igrao je sa dva browsera. Kompjuter ga je bez problema uparivao i nije mu bilo teško da pravi astronomske rezultate. Ubrzo je stigao do drugog mesta rejting-liste i potom je prestao da uplaćuje tokene i juri prvo mesto, jer za tako nešto morao bi ceo mesec da vara.Dakle, car je go. Edited by Quizmaster
Link to comment
Ne samo da koristi dva browsera
Ne razumem zasto bi koristio dva browsera i zasto je to uopste bitno, kada moze da vara i iz jednog? Ovde se vidi da je mozilla ukljucena, dok chrome ne radi, vec je samo pinovan na taskbaru.edit: A, eto, odgovorio si i sam u medjuvremenu zasto dva browsera. Nije mi palo na pamet.edit2: Nego, to znaci da bi jednim profilom stalno morao da pobedjuje, a drugim stalno da gubi, pa bi se rejtinzi razlikovali. Kako ga onda server uparuje? Edited by crtamOrasi
Link to comment
Nego, to znaci da bi jednim profilom stalno morao da pobedjuje, a drugim stalno da gubi, pa bi se rejtinzi razlikovali. Kako ga onda server uparuje?
Pobedi sa oba naloga četiri puta i skače mu rejting za oba naloga. Onda odigra "derbi" u kome pobedi 240:-30.
Link to comment
blink.gif Jbt.... neverovatno. Ja sam definitivno završio sa ovim, osim možda sa nekim onlajn FB frendom prijateljsku na izazov. Želim vam svima dobru zabavu...
Link to comment

+1 Serem ti se ja na takvu igru. Ja u drustvu vazim za nekog ko dosta zna i volim to da igram ali kad ovako nesto vidim muka mi je. Cak sam i iznapusavao dva drugara koji su se dogovarali da igraju neko takmicenje na Konquiztadoru da uzmu laptop da jedan trazi odgovoroe a drugi kuca resenja.

Link to comment
Ne treba mi dokaz koji je validan za sud da bih znao da vara. Ova slika koju je prvo neoprezno stavio, a zatim je srezao, samo posredno potvrđuje moja saznanja o tom igraču.Kao prvo, znam koje su ljudske mogućnost jer sam vrhunski igrač. Poštenom igrom bio sam dva meseca prvi na rejting-listi i niko nije mogao da me ozbiljnije ugrozi. Odjednom, pojavljuje se ovaj fantom koji pravi u proseku partije od 180 pera, a znam kad sam fantastično igrao da je bio veliki uspeh i 140 pera (najbolji rezultat 156, kad sam neku protivnicu sa solidnim rejtingom dobio 199:35).Na raznim turnirima koje organizujem imao sam priliku da igram sa vrlo jakim igračima i znam da je realno da ih pobedim sa pedesetak poena, možda sa 100 ako igram baš super ili protivnik popusti. Da bih imao onoliki broj pera morao bih da u serijama pobeđujem jake rejtingovane igrače sa 150 poena razlike, što bih uspevao samo ako bi na asocijacijama redovno dobijao 60-65 poena (a to poštenom igrom nisam u stanju) i ako bih uvek imao obe duže reči (ovo pak uspevam mnogo puta, poznato je da mi je to glavni adut u igri). Kolega koji je odličan igrač i ima nekoliko naloga uradio je eksperiment i igrao je sa dva browsera. Kompjuter ga je bez problema uparivao i nije mu bilo teško da pravi astronomske rezultate. Ubrzo je stigao do drugog mesta rejting-liste i potom je prestao da uplaćuje tokene i juri prvo mesto, jer za tako nešto morao bi ceo mesec da vara.Dakle, car je go.
da potvrdim slikom ono sto qm napisa:post-111-13383206557949.jpgprotivnik uleteo u petoj partiji, sa rejtingom preko 2500 i jos mi legao na rudu. prvi put otkad igram slagalicu da se tako sve poklopi. a onih dvoje prvih na tabeli su "imali" 10 puta tako nesto. how yes no <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...