Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

Ja na sebi dokazao...neki način funkcionisanja ljudskog uma.Uvek su mi slova dobro išla, ali brojevi - katastrofa, pošto sam pravi, pravcati, autentični duduk za matematiku. I, kao, rešio da se malo posvetim tim brojevima, nije u redu da stalno pucam i poboljšam se, steknem ideju šta i kako da radim - ali sada ne mogu da sastavim reč dužu od sedam slova. :blink: Neverovatno. Kao da sam preusmerio resurse na ovu stranu i ne vredi, uvek dočekam mastermind sa oko -50, a to je baš zajebano na 1500+ ratinga.

Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

gospode boze koliko me osakatise asocijacije danas. tuga jebena. u prvoj protiv 2100+ lika sam usao sa 54 poena prednosti i izgubio 4 razlike, a u drugoj sa jebenih 62 i izgubio tako sto je lik obe asocijacije resio sa ukupno 2 otvorena polja........ druga je bila vrhunac - a1 smederevo - kolona a SPORET, b1 tenis, kolona b STO!! konacno KUHINJA! :isuse: :isuse: :isuse: :isuse: :isuse:

Link to comment

Protivnik rešava kolonu a meso, ja otvaram b2 zabranjeno pušenje, rešavam b sarajevo i konačno ćevap :D. I krene on da divlja napamet napamet a prvi put vidim tu asocijaciju. Jel toliko deluje nemoguće da me meso i sarajevo asociraju na ćevap? :D

Link to comment

Asocijacije su cudo :lol: protivnik otvara prvo polje - MIKSERresava kolonu - BOŠ :o i iz prve i konacno resenje, koje od muke koja me snasla :D nisam upamtio, nakon toga resava i sledecu asocijaciju, i naravno pobedjuje me sa 119:117

Link to comment

mikser i bosh? qq :isuse: konacno, da pretpostavim, pumpa?verovatno mu je bilo glupo odmah da ti zvekne konacno, pa kao aj da pogodi prvo kolonu :lol:

Link to comment

Mislim da je tu konačno Študgart :). Zeznuto je to kod asocijacija skroz. Najbolje kad vidiš poznatu asocijaciju a ne možeš da se setiš rešenja i pokušavaš isti netačni odgovor koji si pokušavao i prethodnih nekoliko puta. :D

Link to comment

Ja sam jednom bio posebno opak na asocijacijama pa kada sam skontao (doduse iz 2 ipo resene kolone) da je konacno Gaudi, setim se da je zadnja netaknuta kolona "tramvaj" i otvorim je bez ijednog otvorenog polja cool.gifZao mi je sto mu nisam video facu u tom trenutku :D

Link to comment
Ja sam jednom bio posebno opak na asocijacijama pa kada sam skontao (doduse iz 2 ipo resene kolone) da je konacno Gaudi, setim se da je zadnja netaknuta kolona "tramvaj" i otvorim je bez ijednog otvorenog polja cool.gifZao mi je sto mu nisam video facu u tom trenutku :D
ja sam to uradio sa asocijacijom gde je konacno resenje PREDRAG. otvorim netaknutu kolonu TOZOVAC. doduse, pre toga smo lepo caskali bas na temu ponavljanje asocijacija, a imao sam i 80 poena prednosti pred poslednju asocijaciju.
Link to comment

apsolutno nenadjebiv zadatak u parovima: spojite sledece minerale sa stepenom tvrdoce po mosovoj skali :isuse::lol: za dijamant sam pogodio da je deset.

Edited by Evropejac
Link to comment

Najozbiljnije se razmisljam da batalim ovu slagalicu zbog asocijacija, sinoc u obe partije pred poslednju igru sam imao 40-50 poena prednosti i obe izgubio.

Link to comment
apsolutno nenadjebiv zadatak u parovima: spojite sledece minerale sa stepenom tvrdoce po mosovoj skali :isuse::lol: za dijamant sam pogodio da je deset.
ja sam mislio da je najludje 'spojite zemlje i broj stanovnika prema popisu iz 1904'. i protivnik i ja smo se smejali :D, al ovo je ludje!
Najozbiljnije se razmisljam da batalim ovu slagalicu zbog asocijacija, sinoc u obe partije pred poslednju igru sam imao 40-50 poena prednosti i obe izgubio.
welcome to the club!
Link to comment

Ako ništa drugo Mosova skala se praktično ne menja već par vekova, a i uči se u školama. Luđi je ipak istorijski podatak o broju stanovnika.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...