Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

meni su na spojnicama najgori nemanjici ocevi ili tako nesto. ni u skoli nisam hteo da ucim ko je kome tu sta.jedino znam da spojim nejaki-silni :lol:

Edited by exTRaGluv
Link to comment
  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

meni su par puta bili srpski despoti ocevi-sinovi i imena - prezimena francuskih vojskovodja. u oba slucaja cuo sam za po dva imena.

Link to comment

Na Fejsbuk grupi KLUB LJUBITELJA KVIZOVA date su propozicije za 1. Open turnir Slagalice, koji će se održati od 22. maja do 14. juna.Zainteresovani za turnir bi trebalo prvo da se učlane u grupu, pogledaju propozicije pa vide mogu li da usklade svoje obaveze sa tempom turnira. Budući da ovo nije takmičenje po grupama, nego se parovanje obavlja po švajcarskom sistemu (kolo po kolo), to nisu moguća odlaganja partija.Za sve nejasnoće slobodno me pitajte.Ako neko želi da bude sponzor turnira ili može da pronađe nekog darodavca, nećemo se buniti :)

Link to comment

Još jedan mega hejt na asocijacije. Protivnik otvori kolonu Barselona odmah, ja otvorim polje u A, piše "projektovanje", upišem konačno "Antoni Gaudi", nije ispravno. Protivnik odmah upiše "Gaudi" i pogodi. Pa jebemumater!

Link to comment

Legitimna rec, mislim da se radi o srednjovekovnom monaskom pokretu, nisam siguran 100%. Elem na asocijacijama mi danas ne prizna HAJDUCI, a kao resenje mi pokaze HADUCI, da se gone u tri pm angry.gif .

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Meni se desila simpatična neugodnost. :blush: Nije mi oduzelo tri boda, a dao sam netačan odgovor. U klizaču pored mi je pisalo isto što i protivniku koji nikako nije dao odgovor na to pitanje. Dao sam odgovor u prvih pet sekundi, bio sam crveni igrač pa je polje sa odgovorom pocrvenilo, ali nije mi registrovalo. Dobio sam sa nekih 100-ak razlike, nije da je to igralo neku ulogu, ali, rekoh, da nije još koga sličan bag zadesio?

Link to comment

Nije kome je namenjeno, vec kome je sudjeno :P I juce i danas mi racunar odabere za protivnika damu koja je u prvih 5 na mesecnoj listi i ima rejting preko 2800. Juce me dobiala zahvaljujuci brzini na kzz, danas ista situacija, ona pravi prednost na kzz i onda u spojnicama imena fudbalskih golana :D odmah se okliznula na na Pepeu Rejni, i ja preuzimam vodstvo. U asocijacijama ona resava odmah kolonu COKOLADA, otvaramo drugu kolonu AUSTRALIJA i LDP i ona pokusava VLADE DIVLJAN, netacno, i pomogne meni da resim konacno IDOLI, a resenje njene kolone je bilo VLADO DIVLJAN ;) Ali u iducoj partiji mi se vratilo, sastavljam rec TUŠIRANI, racunar ne prihvata, ali zato protivniku priznaje ŠUMARKU :isuse: iznerviram se posteno, a onda me racunar dokusuri u kzz, odgovorimo oba za 1,98 sek i njemu racunar dodeli 6 poena. Naravno na kraju sam izgubio sa nekih dvadesetak razlike.

Link to comment

najbolje obozavam kada igram kasno uvece pa neko odustane od partije pa onda brzo kliknem na novu partiju i dobijem istu osobu.

Link to comment

To mi se bas jutros desilo :D najpre je igrac odbio da igra, onda nas je racunar ponovo spojio, pa je morao da prihvati, ali nije mu bas islo, pa je zbrisao pre asocijacija. (nadam se da ce onemoguciti to bezanje da bi se sacuvao rejting, jebo ih rejting angry.gif )

Link to comment
(nadam se da ce onemoguciti to bezanje da bi se sacuvao rejting, jebo ih rejting angry.gif )
baš. i mene to počinje da nervira. inače moj rejting je već mesec dana između 1600 i 1700.
Link to comment

Stvarno bi trebalo da kažnjavaju bežanje iz igre oduzimanjem rejtinga kao i kada se regularno izgubi. Sad sam lagano dobio Ivu Maminu Mazu :lol: koja ima rejting 1263 ali samo 246 pera u maju, što govori da je rejting ostvarila na prethodnim ''nivoima'' protiv slabih takmičara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...