Jump to content
IGNORED

FB Slagalica


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 703
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ros

    84

  • *edited by mod

    64

  • Quizmaster

    60

  • KennyDalglish

    46

Čestitke, kolega! :thumbsup:Ja sam dobio Ticu 3:0 u polufinalu prošlog turnira, ali sigurno je u međuvremenu malo napredovao.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Antonio Gaudi nije resenje asocijacije, al Gaudi jeste....posledica - 2 otvorena polja vise = u ukupnom skoru izgubio partiju za 1 poen sta reci ?????

Link to comment
jel se desilo nekome da se igra zavrsi nereseno, meni pre neki dan 102-102 a pobednik je odlucen tako sto je ovaj bio bolji u prvoj igri pa mu je komp dodelio jedan poen i ja izgubio 103-102, glupo pravilo....
Koincidencija ili ne, ja sam pobedio na isti nacin 102-102, i dodeljen mi je poen, samo mislim da smo bili izjednaceni i u prve dve igre pa je treca odlucila ili tako nesto....ovo je bilo pre nekih 15ak dana.. Edited by Orle Zmajević
Link to comment

Ima li išta gore nego kad na protivnikovu slagalicu u prvoj sekundi uočiš neku jedanaestku ili dvanaestku....biggrin.gifInače! Konstantno mi u zadnjih sedam ili osam dana u spojnicama dolaze glasovne promene bar jednom. isuse.gif Poneku nabodem ali nemam blage kako se koja zove....

Link to comment

Na ko zna zna kliknem dosta brzo na odgovor na neko pitanje, a racunar zabelezi vreme odgovora 22,74 ( :unsure: ) sekunde i uredno dodeli bodove protivniku koji je odgovorio za 4-5 sekundi. I apsolutni hit asocijacija gde su kolone Beograd, Novak Djokovic, Vojvodina i Tokio, a konacno Srbija. Pa, majku mu, kakav je to covek sastavio :puke:

Edited by crtamOrasi
Link to comment
Nakon uzbudljive završnice, u poslednjoj aprilskoj partiji Slagalice odbranjen je šampionski tron :)elitnaliga.jpg
PPP opet 30% u top 10. :Hail: imam 2 rezultata od 71, 72 u najboljih 10. :isuse: zadnjih dana sam izgubio 3 ili 4 meca iako sam imao preko 50 prednosti pred asocijacije.turnir je zavrsen pobedom djordja karne. nadjoh malo brzeg od sebe. :)ne znam kako je lazni odigrao za 3-e mesto.EDIT: 7 mesto u elitnoj nosi 250 zlatnih tokena, a 8 u nekoj slabijoj nosi 650 :isuse: Edited by Ros
Link to comment

Cestitke QM na odbranjenoj tituli, naravno i Rosu i laznom na rezultatu na turniru. Na turniru je PPP imao 50%, petorica u prvih 10 ;) @QM, kad je novi turnir :P Izgleda da su uspeli da zabrljaju sa podelom nagrada angry.gif i nagrade predvidjene za elitnu ligu podelili najslabijoj ligi i obratno :lol: i ja sam dobio 250 zlatnih tokena manje. Plus sto danas ne mogu ni da igram, imam obavest da sam vec odigrao sve danasnje partije, a samo sam se ulogovao :(

Link to comment

Čekam još taj meč za treće mesto, pa da napravim neki izveštaj i statistiku. :)U poslednjoj jučerašnjoj partiji trebalo je da osvojim 121 pero za prvo mesto. Partija je krenula loše po mene, jer nakon mastermajnda sam vodio samo 57:50 pošto je protivnica iskoristila sve svoje prednosti. Međutim, popravio sam se na KZZ, na spojnicama sam imao sreće da protivnica slabo zna domaćine olimpijskih igara, a bio sam dobar i na asocijacijama, tako da je na kraju bilo 181:61, dovoljno za 124 pera :0.6:

Link to comment

Sta je ovo,opet poceli random spajati bez obzira na rejting?Danas ja koji imam rejting oko 1500 sam igrao protiv ljudi koji imaju rejtinge 650,220 i 1100.

Link to comment

Upravo sam sa rejtingom 150 prebio neku Svetlanu koja ima 165, ispresavijao sam je najstrasnije. 119:44, i to sam se zezao. Koliko sam prejak, zlo i naopako!Mada je bila fina i kulturna, lepo smo caskali a cak mi je i cestitala na kraju. Sad cu da joj posaljem zahtev biggrin.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...