Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

i ovde - isto.juce probala cipele, sandale, espadrile - samo mi 36 odgovara :blinkEdit: a tek sta sam sve probala ... :wub: letnja kolekcija, sandale sa platformom i ogromnom stiklom koju ni ne osecas, nista udobnije nisam probala

Edited by msmodesty
Link to comment
jeste, numeracija ove sezone hrani ego: kupila sam cizme br 37-38. sve koje sam probala su broj manje od prethodnog standardanego, manje-vise za cipele, al sta se zove farmerke br 29... :D29 nisam mogla da obucem u 3. srednje, a sad imam jedne* - mudri marketari su mi uljepsali zimu*objektivno, 31-32
levi's u usa, trazim (evropski) broj 27, uzi model. prodavacica kaze 'ne verujem da ce vam taj broj odgovarati'. ja se jos drzim, ne komentarisem njen komentar i odgovaram kratko sa 'hoce'. ova ne odustaje i pita 'jeste li sigurni'.na ivici da joj odgovorim tacno onim recima koje sam u tom trenutku imala u glavi, samo procedim 'jesam'.probam farmerke. suprotno mojim ocekivanjima, one kao dzak :blink: prodavacica kaze 'rekla sam vam'.doslo mi da je izgrlim :Dsoping po usa velicinama deluje kao terapija.
Link to comment
ovakve i ja volim. :wub: al kako mi se tolerancija ka lepoj, a neudobnoj obuci smanjuje- sve vise na slici, a manje na nogama.
ja sam probala slicne15015828c3524e3318d5b92345ab1263_medium.jpgi udobnost je neverovatna
Link to comment

to je tacno, da ima cipela sa visokom potpeticom u kojima mozes da provedes isto onoliko koliko i u ravnim cipelama.mislim da je fora pronaci brend sa kalupima koji kao da su pravljeni po tvom stopalu.to je onda pun pogodak.

Link to comment

Za obucu nemam amandman, poslednjih nekoliko godina kalirala na 37 - 38 i vise ni ne trazim 39Ali, sto se tice odece, rekla bih da farmerke nisu porasle, vec ja <_<U 29 nekako (cuj nekako :lol:, tj. :cry:) ulazim, ali sa sve cupkanjem po sobi, navlacenjem, uvlacenjem (stomaka) - surova realnost je da bi trebalo da odem i upazarim broj vece, ali posto to demoralisuce deluje na moje deklarativno stanje latentne dijete (a malkice se pribojavam da ni u 30 ne bih mogla da udjem) nista od nabavke novih, makar dok se ne dovedem u red i postanem ponosna vlasnica josh jednih 29W/32LOn topic, malo Prade, spring / summer 2008prasho-3f4440069f0002nep.jpgprasho-3f4412ci-p.jpgprasho-3e4394ar-p.jpgprasho-1z091a-tal-p.jpgprasho-1x075a-ner-p.jpg

Link to comment
ju, pa ko bi to nosijo :huh: i ove poslednje apoterakicine.. pre bih isla bosa :wacko:
posljednje u 1. ili 2. apotekaricinom postu? zadnje iz prvoga posta (ravne, crne sandale sa mašnom) su smišne, ljeti se sigurno daju dobro iskombinirat. lak i moksinke nisu baš moj đir.ali iz leine okokućne edicije ove treće po redu djeluju slatko i udobno.btw. koliko koštaju prosječne pradine natikače? zbog cijene ih nisam nikad ozbiljno razmatrala kao opciju. ali to mi se pokazalo kao pogreška u dosta slučajeva, jer su neki brandovi koji su mi zvučali jednako skupo, ispali u određenim okolnostima savim priuštivi. Edited by Nicol
Link to comment
ju, pa ko bi to nosijo :huh: i ove poslednje apoterakicine.. pre bih isla bosa :wacko:
doslo vreme da hippie uzvrati komplimente :D ajd ove moje jesu malo ludjacke, al sta fali ovim finim pradama?bas mi deluju kao nesto u cemu svaka zena moze da izgleda ilegantno :)edit. a bas sam mislila da ce se ove moje dopasti hippie, kad vec ima sklonost ka robustnoj obuci.pih. Edited by Leia
Link to comment
za bacanje djubradi i ostale vragolije.scorpiongrax7.jpg
ove su mi savrsene. idealne za licku nogu, ne verujem bas da moze u pradu, mada su one sandale sto ih nicol pomenula mnogo fine.a jel mislite da mora da bude stikla da bi bila elegantna?off/tri minuta sam razmisljala kako gramaticki tacno napisati ovu recenicu :tuka:/
Link to comment
a jel mislite da mora da bude stikla da bi bila elegantna?
ma kakvi. recimo litnja savim ravna cipela, tankog đona, s malo materijala i zanimljivog vezanja mi je iznimno elegantna.rimljanke (ili isusovke :lizačica oltara:) također znaju bit vrlo elegantne, samo što nisam dovoljna pametnica za njih nosit. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...