Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Gledam ove primere sa nasmesenom ravnodusnoscu... Jer ja sam vec dva meseca u srecnoj, zaljubljenoj vezi sa mojim najnajnajnajlepsim, najboljim,najtoplijim i najudobnijim cizmama. Citav net pretrazih, tragajuci za takvom lepotom... Ali nista. NEMA jos jednih takvih. Zato, evo besplatnog snimka nekih Lakroaovih, nisu ni prineti.795932m.jpg ...A imala sam "onaj" osecaj... da cu se tog dana vratiti kuci sa cizmama. Nesto je bilo u vaduhu... jos pre nego sto sam krocila u Piramidu. I, gle! Sto bogovi zele odvija se brzo i vec u petoj- sestoj radnji ja ugledam - NJIH. :wub: Nestvarne u svojoj hrabrosti da prkose gotovo svakom trendu... mudro polumat crne, sare nalik na kaubojsku, ali damske, vrh ovalan - opet nekako gothic, stikla jebeno previsoka za ortopedsku, a ipak preudobna... I jos uz sve to okovane nitnicama... koje su mi vragolasto namigivale... Znala sam tog trena da je potraga zavrsena. Moramda vas imam, prostenjah u sebi. No, propozicije nalazu da se tvrdi pazar, pa umesto momentalnog placanja rekoh prodavacici (blaziranim tonom): Je li vam to jedini par? Hmmm... Da li bi ste bili ljubazni da mi ih sacuvate na pola sata, da razmenim novac? A lazem, k'o kerche. Puna torba kesha. Jedino sam htela da se uverim... da li ce mi nedostajati, kada krenem da se obuvam, izuvam i nazuvam druge modele. Hoce li srce svaki naredni par uporedjivati sa njima? Hoce li me pozvati da im se vratim? :cry: U tim kontemplacijama, prodje prokletih pola sata. Od stida zbog izdaje, nisam smela da se vratim u radnju... Da pogledam prodavacici u oci i priznam da sam probala jos jedno 2-3 para... mada bezvoljno. Reda radi. ...Jos samo ova radnja i smiricu se, majke mi! - Rekoh sebi i udjoh u sledecu butigu. Kad ono - iste onakve cizme unutra. Smeskaju mi se. :) :) Praveci se luda, kao ne znamo se, probam ih. Avaj, neka fabricka grescica, neki feler velicine trepavice kvari harmoniju celine. Ne mogu da kupim tako oskrnavljenu stvar, ma kako savrsena bila. Ne mogu!!! :frust: ...Mora da je neskrivena skrhanost na mom licu ganula usluznu butikasicu, te ona rece: "Cekajte! Imamo jos jedan par u drugoj radnji! Donecu Vam ga!"Pogadjate - donela mi je "onaj" par. Moje voljene cizme. :heart: Tako se, eto, happy endom zavrsio ovaj pikarski roman pun saspensa. Sada ih ne izuvam. Suknja - one. Farmerice - one. Jes' da malo hodam u njima k'o Dzontra, ali to me dodatno uveseljava! Well, you can tell by the way I use my walk... Na na na na...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kad dodje do borbe dal cipele ili tashna, kod mene jos uvek pobedjuju cipele.Lejt najt shoping cetvrtkom, Selfidzis rasprodaja i Dries Van Noten koji je pao za slobodu.dsc01881rx2.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...