Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hippie, moras priznate da te i ostale cipele koje si postovala izgledaju nakaradno. sa tim ogromnim stiklama i cetvrtastim izgledom, ko da su ukradene nekoj vestici. sad, druga je stvar sto ima nas kojima su poigravanja sa kontrastima i sprdanje sa kliseima zabavni, a ima ljudi koji to jednostavno ne shvataju, zato mainstream i postoji.

Link to comment
modesty, meni su tvoje cipele zgodne. savim solidne dnevne cipele za posao, vjerujem da se jednako lako se kombiniraju sa suknjama, kao i sa jeansom. rijetko koja ženska (koja zbilja radi) ima uvjeta i volje za nabadanje 13 centimaterskih sondi po uredu.
da, dnevna cipela za posao tesko da moze da bude stikla (kao ona koju sam prikazala*). ove modestine su zgodne, vrlo. mada, stikla kada nije onako tanka vec samo malo bolje oblikovana moze da se nosi i ceo dan :).kad uslikam na sta mislim, cu da okacim.*jednom prilikom sam napravila zaheb stoljeca i obukla doticne cipele za na posao. bio neki celodnevni sastanak visokog ranga, pa sam se ubacila u ultra shmekasto poslovni fazon, ocekujuci da jelte presedim pola dana. oces vraga, ceo dan sam bukvalno trcala. ne bi to bilo strasno da sa ludim nemco italijanom (pola nemac pola talijan) nismo morali posle da odemo u koktel bar. gde nije bilo mesta za sedenje. oko 1 ujutru sam ih jedva namolila da me puste. placuci se dovukla do taksija i dosla kuci. mislila sam da cu dobiti gangrenu i da necu imati stopla vise. to je bolelo neopisivo.napomena, na stikletinama sam bila od 7.30 ujutru. i sad mi se place kad se setim :cry: . sutra sam se na sastanku pojavila u ravnim chizmetinama. jebo ih biznis profi look <_< .
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...