Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hipi, bez uvrede, ali ja koja se stvarno nagledah svacega sto se moze staviti na zivog coveka,u zivotu ne videh ovakvu skupinu katastroficne obuce kao sto je ova tvoja.izvini jos jednom, ali bilo je ili da napisem, ili da progutam sopstvenu shaku.

Link to comment

i učinismo ta dva koraka, ali u suprotnom smjeru. nego, cure, jel vam se sviđaju ovakvi modeli sa otvorenim prstima i petom?PG_15626.5544_TH.jpgne nužno ove, već taj đir cipela, (odokativno) inspirirane 50-im godinama XX stoljeća. meni su :heart: (još da im je malo niža potpetica, da je materijal mat npr. koža, kad bi prednji i stražnji dio cipele bili izvedeni odvojeno, a ove dvije trake naprijed zarotirane oko svoje osi, i da se neke druge boje :D )

Link to comment
i učinismo ta dva koraka, ali u suprotnom smjeru. nego, cure, jel vam se sviđaju ovakvi modeli sa otvorenim prstima i petom?PG_15626.5544_TH.jpgne nužno ove, već taj đir cipela, (odokativno) inspirirane 50-im godinama XX stoljeća. meni su :heart: (još da im je malo niža potpetica, da je materijal mat npr. koža, kad bi prednji i stražnji dio cipele bili izvedeni odvojeno, a ove dvije trake naprijed zarotirane oko svoje osi, i da se neke druge boje :D )
Ili peep toe, kao ove crvene dole desno... wub wubshoes.jpgEDIT: ostala tri para mi se ne svidjaju, al' nemam ovde photoshop... Edited by foot-in-mouth
Link to comment
pa sunce mu zarko, kako TO moze da ti se svidza? od kakve zene ocekujes TO da nosiil se opet zajebavas
od keri bredsou :lol: ozbiljno, manolo ima lep dizajn obuce, ne svidja mi se sve (ove lakovane crne na drugoj fotki nikako) ali one crvene ili crna verzija sa prilozene web strane su sexi :wub: x2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...