Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

interesantna vam je percepcija dozivljaja 'mog izgleda'a ne izlazim iz trenerke i patika. leti iz leprsavih sportkih mini suknjicica, obicno lakoste,jednobojnih i veselih boja, i ravnih papuca sto vucem za sobom. jebu me samo neke gaultier naocare za sunce. sto mi niste i rajf u obliku kurca na vrhu stavili na glavu? to bi vec zaokruzilo smisao :)jedino uvece ako imam srece da izadjem....onda navucem iz besprekorno upakovane original im kutije, neke lepe stikle u zavisnosti od raspolozenja. od sminke dusmanke popadajte, samo maskara i sjaj za usne ponekad. i ono crno ponekad oko ociju, olovku nije bas crna nego tamno siva, da mi istakne moju lepu i retku boju okica.uz kez koji obara 29_4_39.gif

Link to comment
sto mi niste i rajf u obliku kurca na vrhu stavili na glavu? to bi vec zaokruzilo smisao :)
mozda bi to zaokruzilo smisao ali bi ti pravilo probleme a bogme i glavobolje, neke zene bi ti skakale na glavu onda :P
Link to comment
mozda bi to zaokruzilo smisao ali bi ti pravilo probleme a bogme i glavobolje, neke zene bi ti skakale na glavu onda :P
imas pravo bogte, nisam razmisljala o tome!!povlacim onu recenicu iz bezbedonosnih razloga.a evo, jes da nije obuca u pitanju, ali mislim da je jako vazno za nas devojchurke, lepi korsetici, haltercici i kombinacije http://www.dita.net/ Edited by andjelija
Link to comment

modesty, meni su tvoje cipele zgodne. savim solidne dnevne cipele za posao, vjerujem da se jednako lako se kombiniraju sa suknjama, kao i sa jeansom. rijetko koja ženska (koja zbilja radi) ima uvjeta i volje za nabadanje 13 centimaterskih sondi po uredu.

Link to comment
modesty, meni su tvoje cipele zgodne. savim solidne dnevne cipele za posao, vjerujem da se jednako lako se kombiniraju sa suknjama, kao i sa jeansom. rijetko koja ženska (koja zbilja radi) ima uvjeta i volje za nabadanje 13 centimaterskih sondi po uredu.
13 malo li je. Kolike sonde bi vas po uredima zadovoljile?Pontijak okaci sliku kad bacas dzubre ima da bude ex yu sajt sa najvise hitova, a i sire.
Link to comment
13 malo li je. Kolike sonde bi vas po uredima zadovoljile?Pontijak okaci sliku kad bacas dzubre ima da bude ex yu sajt sa najvise hitova, a i sire.
ma upravo o tome govorim, svaka potpetica veća od 5 cm nije baš praktična za svakodnevno nošenje na posao (iznimka je, naravno, ako držiš noge na stolu 7 od 8 radnih sati).
Link to comment
modesty, meni su tvoje cipele zgodne. savim solidne dnevne cipele za posao, vjerujem da se jednako lako se kombiniraju sa suknjama, kao i sa jeansom. rijetko koja ženska (koja zbilja radi) ima uvjeta i volje za nabadanje 13 centimaterskih sondi po uredu.
cipele su iz Celine kolekcije od prosle godine i idu savrseno uz one muske pantalone visokog struka, odlicno sa farmerkama...ono sto je neverovatno je koliko su udobne i koliko su izdrzljivenose se za sve pare :)
Link to comment
to su u originalu Franco Sarto Devote, prilicno popularne...1396-508198-p.jpg
Neverovatno! :o Imam iste <=> identične takve, vec nekih 10-tak godina, ali ih uopšte ne nosim. Ne znam ni šta imam, boktemazo! Dozvoljavam sićanoj prašini da ih second-hand(?)-uje iz dva jedina razloga:1) Ne slažu se uz mene, moj hod, karakter, nožnu geometriju, antidendy stil... i kontrapost.2) Tesne su mi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...