Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

... and So May Blond Hair and So May Large Knockers. :mellow:EDIT: Oh, ... Not to Mention a Bit of Cleavage and a Propensity for Wearing Slutty Outfits. Dakle, pun naslov članka treba da glasi:Study: Wearing High Heels May Give Women Healthier Sex Lives and So May Blond Hair and So May Large Knockers; Let Alone a Bit of Cleavage and a Propensity for Wearing Slutty Outfits Edited by crveni autobus
Link to comment

hippie, diskasting je ta obuca koju kupujes po USA doduse ni u Beogradu nije nista za muskarce bolje sem:1) ako zelis vrlo sjajne i vrlo spicaste. Nisu za hodanje ali mozes da poziras negde sa njima(okretanje na peti not included). Voznja onemogucena. Barem sigurna voznja.2) ako zelis sa metalnom snalom i/ili kicankama u nekom obliku slicnom kao diskasting par za posao sa tvoje slike. Mislim ovde da se pojavis na poslu u njima oprostili bi ti samo ako imas preko 55.

Link to comment
hippie, diskasting je ta obuca koju kupujes po USA doduse ni u Beogradu nije nista za muskarce bolje sem:1) ako zelis vrlo sjajne i vrlo spicaste. Nisu za hodanje ali mozes da poziras negde sa njima(okretanje na peti not included). Voznja onemogucena. Barem sigurna voznja.2) ako zelis sa metalnom snalom i/ili kicankama u nekom obliku slicnom kao diskasting par za posao sa tvoje slike. Mislim ovde da se pojavis na poslu u njima oprostili bi ti samo ako imas preko 55.
Edited by Allegra
Link to comment
i Rampage sa ibeja stigle.... za citavih $1.79 -_- IMG_2887.jpg
ti si ekshuali platila da ovo dobijesh :o trebalo je oni tebe da nagrade sto si voljna nositi to, neshto :mellow:
Link to comment
2) ako zelis sa metalnom snalom i/ili kicankama u nekom obliku slicnom kao diskasting par za posao sa tvoje slike. Mislim ovde da se pojavis na poslu u njima oprostili bi ti samo ako imas preko 55.
dok onaj tko se ravna mišljenju uredskih baba ima puno većih problema od ukusa u cipelama :rolleyes: ovdašnja se menadžerija raspametila (kolektivno, da kako će?) za ovakvim modelima tenisica, sa vezanjem sa stranepuma%20blk%20gt.jpg
Link to comment
ti si ekshuali platila da ovo dobijesh :o trebalo je oni tebe da nagrade sto si voljna nositi to, neshto :mellow:
meni su se, ekšli, toliko svidele te cipelice da sam odma kupila jos jedan par.. u drugoj boji......IMG_2898.jpgmislim da su idealne za jurcanje pokraj jezera Erie.. kraduchi deci zmajove i jurechi sarene leptirove
Link to comment
mislim da su idealne za jurcanje pokraj jezera Erie.. kraduchi deci zmajove i jurechi sarene leptirove
sve su cipele lepe ako im se nadje prava namena :)nazalost do aprila meseca ovde ce i dalje da budu aktuelne samo chizme <_<
Link to comment
meni su se, ekšli, toliko svidele te cipelice da sam odma kupila jos jedan par.. u drugoj boji......
veri najs cipelice :D(ja redovno kupujem iste stvari u vishe boja :blush:)
Link to comment

obozavam gumene cizme :wub:no, doslo doba za baletanke. vidjela sam divne krempita-zute,, al obula bih ih cca 5x. i sad razmisljam da li da budem racionalna :(

Link to comment
obozavam gumene cizme :wub:
nista lepse od skakanja po baricama dok ostali pokusavaju da ih zaobidju :wub: za moje, jesu crne, ali su lepe :wub:
no, doslo doba za baletanke. vidjela sam divne krempita-zute,, al obula bih ih cca 5x. i sad razmisljam da li da budem racionalna :(
<_< nisu ni u planu za sad.... <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...