Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

ne vrijedi, kickers i dalje izgledaju kao cipele za retardirane patuljke malih, okruglih noseva

  • Replies 6.4k
  • Views 784.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Frank Pembleton
    Frank Pembleton

    Bauljamo po Rimu i žena dobija "mini nervne slomove" uz reči: Jbte koliko nas deru u Srbiji! Čak je želeći da precizira ušla u Camper prodavnicu i tražila model koji je gledala kod nas i vrišti: 50ev

  • opet sam muza jamamotou  

  • Jadd je lik koji ima malu proizvodnju u Suffolku. Mislim da je nekad radio za Clarks, njihove sand-boots, kod nas mozda poznate kao spenserice? Otprilike, to je taj model, samo sam ja uzeo skroz visok

Posted Images

ne vrijedi, kickers i dalje izgledaju kao cipele za retardirane patuljke malih, okruglih noseva
konačno još neko s takvim mišljenjem :Hail::wub:

hihi.ovo je samo 'nako 1 nostalgicni osvrt.nikad dvaput istom cipelom u istu reku, ili tako nesto+kickers su mi bile zakon u kasnom predtinejdzerskom periodu, uz aki-ak cizme :)

od ovih martenki gore mozda i ne bih dobio zuljeve na peti kao od svakih koje sam probao u zivotu, i odustao od te bolne (i kravave) operacije razgazivanja....

nikad nisam gotivila martine. sve drugarice koje su ih nosile, su uglavnom kukale na bolove. kao to mora dobro da se stegne da bi lepo izgledalo. nije mi padalo na pamet da se upustam u tu akciju. ipak ja volem svoje nozice :D

mozda je do bangavog oblika vasih stopala.ja sam ih izmenjo gomilu i nikad problema nisam imo.

ne vrijedi, kickers i dalje izgledaju kao cipele za retardirane patuljke malih, okruglih noseva
odnosno cipela za djecu? :D

:lol:zar tako na zenskom pdf-u?

mozda je do bangavog oblika vasih stopala.ja sam ih izmenjo gomilu i nikad problema nisam imo.
bice da je do toga ;)moj izbor je nesto ovako, pre nego martinecizme1nw3.jpgcizme2sc5.jpg

Edited by pcelica

brendovi nase mladosti, redizajnirani by -Yohji Yamamoto for Dr. Martensyohjiyamamotofordrmarteon4.jpg
Glupi dizajneri <_<

opet nesto za setanje kera i bacanje djubreta kao sto rece andjelijamoje ljubimice:DSC02339.jpg

opet nesto za setanje kera i bacanje djubreta kao sto rece andjelija
dobro si i prošla. samo da znaš, u slobodnim trenucima i oko kuće prava žema nosi one štikle sa pernatim pumpunom (ne mogu nać sliku), gori ima obučen onaj svilenkasti kapato, pasa ne šeta, nego ga nosi ispod ruke i ima nadimak Mica (ili Maca).edit: našla slikudaklem, u ovome se nose škovace bacit:V224368_SPLIT1.jpg

Edited by Nicol

vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D

vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D
ja imam bas suprotno iskustvo, i to sa onim fazonskim cipelichima za jednokratnu upotrebu koje prodaju top shop, river island itd.uglavnom made in china (mozda ovim kinezi suptilno sire stav da su velika stopala nesto najgore sto zenu moze snaci).tako da svoj broj uglavnom sapucem prodavcu na uvo :D sa evropskim brojevima isto kao i oduvek, nemam primedbe.
vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D
jeste, numeracija ove sezone hrani ego: kupila sam cizme br 37-38. sve koje sam probala su broj manje od prethodnog standardanego, manje-vise za cipele, al sta se zove farmerke br 29... :D29 nisam mogla da obucem u 3. srednje, a sad imam jedne* - mudri marketari su mi uljepsali zimu*objektivno, 31-32

Edited by morgana

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.