Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

hihi.ovo je samo 'nako 1 nostalgicni osvrt.nikad dvaput istom cipelom u istu reku, ili tako nesto+kickers su mi bile zakon u kasnom predtinejdzerskom periodu, uz aki-ak cizme :)

Link to comment

nikad nisam gotivila martine. sve drugarice koje su ih nosile, su uglavnom kukale na bolove. kao to mora dobro da se stegne da bi lepo izgledalo. nije mi padalo na pamet da se upustam u tu akciju. ipak ja volem svoje nozice :D

Link to comment
mozda je do bangavog oblika vasih stopala.ja sam ih izmenjo gomilu i nikad problema nisam imo.
bice da je do toga ;)moj izbor je nesto ovako, pre nego martinecizme1nw3.jpgcizme2sc5.jpg Edited by pcelica
Link to comment
opet nesto za setanje kera i bacanje djubreta kao sto rece andjelija
dobro si i prošla. samo da znaš, u slobodnim trenucima i oko kuće prava žema nosi one štikle sa pernatim pumpunom (ne mogu nać sliku), gori ima obučen onaj svilenkasti kapato, pasa ne šeta, nego ga nosi ispod ruke i ima nadimak Mica (ili Maca).edit: našla slikudaklem, u ovome se nose škovace bacit:V224368_SPLIT1.jpg Edited by Nicol
Link to comment

vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D

Link to comment
vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D
ja imam bas suprotno iskustvo, i to sa onim fazonskim cipelichima za jednokratnu upotrebu koje prodaju top shop, river island itd.uglavnom made in china (mozda ovim kinezi suptilno sire stav da su velika stopala nesto najgore sto zenu moze snaci).tako da svoj broj uglavnom sapucem prodavcu na uvo :D sa evropskim brojevima isto kao i oduvek, nemam primedbe.
Link to comment
vengo, ovo sam vas htjela pitat: jeste li i vi u zadnje dvi-tri godine primjetile pomak u veličini koji bi govorio za to da su proizvođači povećali kalup za postole? recimo, ranije sam nosila br. 39, sada po navici uzimam isti broj, koji mi je u masu slučajeva znatno velik, uglavnom čipo za jedan broj (to mi se desilo u više dućana, zadnje u Bate). Alternativno objašnjenje o smanjenju stopala mi baš nije uvjerljivo :D
jeste, numeracija ove sezone hrani ego: kupila sam cizme br 37-38. sve koje sam probala su broj manje od prethodnog standardanego, manje-vise za cipele, al sta se zove farmerke br 29... :D29 nisam mogla da obucem u 3. srednje, a sad imam jedne* - mudri marketari su mi uljepsali zimu*objektivno, 31-32 Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...