Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

ma kakvi. recimo litnja savim ravna cipela, tankog đona, s malo materijala i zanimljivog vezanja mi je iznimno elegantna.rimljanke (ili isusovke :lizačica oltara:) također znaju bit vrlo elegantne, samo što nisam dovoljna pametnica za njih nosit. :D
i meni, ali u retkim prilikama kad moram da ispunim te zahteve, kad pogledam oko sebe, sve su na stiklama, pa sad trazim rame za plakanje :Dne umem da hodam, ne stoje mi lepo i bangava sam. a i osecam se ko jeti, iznad svih.
Link to comment
a jel mislite da mora da bude stikla da bi bila elegantna?
ja sam meni elegantna u mojoj obuci ali mi rekose da je samo za bacanje djubradi <_< meni su one moje cizme skroz elegantne i nosim ih uz jednu skoro skroz vecernju haljinu
Link to comment

mislis, kako vozim u onoj Born ili slicnoj obuchi? razumela bih da si me pitala kako vozim u stiklama, al ovo.. pa ne znam kako da ti kazem, al meni je to [i starke] najudobnija obucha za hodanje i jurcanje pre svega.. da ne govorim o voznji... + velika vechina automobila ovde nema onu drugu pedalu, bese kvacilo.. tako da levu nogu slobodno mogu da odmaram kroz prozor dok vozim cool.gif

Link to comment
a jel mislite da mora da bude stikla da bi bila elegantna?
mene je nadasve obradovao neverovatan izbor baletanki ove sezone, jednostavno/elegantne, raznorazne mastovite kombinacije desena i materijala...lakovane, karirane, pletene, stampane...sto volem kad je nesto i lepo i udobno, i uz suknju i uz pantalone, i za vece i za dan...sta ces vise od obuce, a i od zivota :D
Link to comment
ja sam meni elegantna u mojoj obuci ali mi rekose da je samo za bacanje djubradi <_< meni su one moje cizme skroz elegantne i nosim ih uz jednu skoro skroz vecernju haljinu
pusti ti njih.propustih da pohvalim chizmake, sto ovom prilikom cinim :D narocito mi pasuju uz IKKS fazon :)
Link to comment
a jel mislite da mora da bude stikla da bi bila elegantna?
ne
sto volem kad je nesto i lepo i udobno, i uz suknju i uz pantalone, i za vece i za dan...
o dau to ime, moje nove ljubimice :D P1190041.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...